1

Temat: Sukienka na wesele pudrowy róż

Jakie dodatki można do niej dobrać? Tylko biel i ecru czy inne kolory też będą pasować?

2

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

może być też kolor jasnoniebieski

3

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

też stawiałabym na jasnoniebieski lub akcenty złota

4

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

A buty? Może takie, z Domodi.pl:

[img]//lb5.dstatic.pl/images/20688131/I250x250.jpg[/img]

chociaż jak wolę w kolorze nude, nogi w nich wydają się smuklejsze:

[img]//lb5.dstatic.pl/images/16472544/I250x250-szpilki-gino-rossi-violett-dcf756-h25-4300-1400-0-12-bezowy-eobuwie-pl-bezowy-czolenka-na-obcasie.jpg[/img]

A cos na górę i torebka fajnie b edzie wyglądała w granacie/ciemnym niebieskim.

Ostatnio edytowany przez alina (2015-10-27 14:22:52)

5

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Druga propozycja jest świetna. I do tego torebka w kolorze butów ze złotymi akcentami.

6

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Też stawiałabym na drugą propozycję smile idealne do pudrowego różu.

7

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Pierwsza propozycja jest w ogóle już trochę niemodna. I zdecydowanie będzie się gryźć z różem.

8

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Czyli pierwsza lepsza smile Tą tprebke teraz trzeba bedzie wyszukać. Macie coć może?

9

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Myślę, że szpilki w kolorze nude będą tu pasowały idealnie.

10

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Te czarne szpilki nie będą za bardzo pasowały do sukienki... Jak juz to te drugie bym wybrała. Co do dodatków to złoto, jasny niebieski lub ecru. A gdzie kupiłaś sukienkę? Ja idę na wesele do brata w lutym i szukam idealnej sukienki. Spory wybór sukienek na każdą okazję znalazłam na stronie ] i chyba coś tam zamówię ale chciałabym jeszcze przejrzeć inne strony. Nie chcę kupować byle czego w sieciówkach dlatego zależy mi na producencie najlepiej z Polski.

11

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

[quote=alina]Czyli pierwsza lepsza smile Tą tprebke teraz trzeba bedzie wyszukać. Macie coć może?[/quote]

Druga lepsza wink. Pierwsza zdecydowanie nie będzie pasować.

12

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Też dobierałabym Ecru. A jeżeli nie, możesz zawsze zobaczyć jeszcze jakies sukienki na [url]pink.sklep.pl[/url]

13

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

raczej buty w ecry ,bo czarne  do tego nie pasują

14

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Czyli mamy werdykt: jasne buty do jasnej sukienki smile

15

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

A co powiecie na sukienkę w stylu folk? Znalazłam taką w kolorze palonego różu i zauważyłam, że coraz więcej osób wraca do tego stylu. Sama przyznam, że bardzo mi się podoba taki powrót do naturalności.

16

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Kolor kolore, ale czy zastanawiałyście się nad fasonem?  mają różne kroje które nadają się do różnego rodzaju figur. Mi np. najbardziej odpowiada styl grecki a wam?

17

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Wiecie jakie sukienki są modne w tym sezonie.W grochy. Na stronie jest artykkuł o tym:


Mozna je nakładać w praktycznie każdym wieku.  Sama jestem dość dużej postury kobietą tak wiec wybieram mniejsze groszki ale dziewczyny chudsze mogą wybierać te większe grochy. Zobaczcie jak fajnie wygląda ta na zdjęciu poniżej. Jest to zdecydowanie coś innego niż wszechobecne satyny :

18

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Skoro sukienka jest w delikatnym odcieniu to zaszalałabym z dodatkami smile Na przykład złoto i do tego czarne koronkowe buty wink

19

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Fajnie wygląda sukienka ombre z  Chętnie kupiłabym ją na wesele, które mam w lipcu- ale jakie dodatki do niej dobrać? Jaki kolor butów będzie odpowiedni? A jaka biżuteria będzie do niej pasowała? Pomożecie?

20

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

O, takich nie widziałam. Świetna!

21

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Moim zdaniem do pudrowych sukienek najlepiej sprawdzą się dodatki w kolorze nude. Zarówno szpilki jak i torebka.

22

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Ja kupuję ostatnio ubrania na mają naprawdę fajne i modne i ceny też nie są duże smile a na ich stronie na fb jest dużo rabatów, promocj i konkursów! smile

23

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Trzymajcie fajne przykłady -
Musicie jednak to wszystko tak dobierać, żeby robiło sporą różnicę. Nie twierdzę, że każdemu muszę one pasować, ale przyznajcie, że czółenka po prostu powalają. Mylę się?

24

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Ja bym wybrała buty i torebkę w kolorze nude, buty może z delikatnego zamszu? Coś takiego?  I jakaś delikatna złota biżuteria, całość będzie bardzo subtelna.

25

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Dla mnie pudrowy róż to albo czerń albo złoto smile Czyli albo na rockowo albo na romantycznie.