1

Temat: Groupon - opinie

Jakie macie doświadczenia? Ja korzystałam z zabiegu kosmetycznego i wyjazdu na weekend  i sobie chwalę:)

2

Odp: Groupon - opinie

Ja korzystam często z groupona, jestem bardzo zadowolona, bo faktycznie zniżki są spore i wystarczy tylko okazać wydrukowany bon. Ostatnio korzystałam z bonu na godzinę bilarda i 2 piwa za 15 zł,wzięłam 2 bony na raz i impreza ze znajomymi za pół ceny wyszła fajnie polecam,nie ma oszustw, a firmy przez takie akcje zachęcają klienta do ponownego przyjścia (bez naciągania)

3

Odp: Groupon - opinie

Może dla kupujących groupon jest super, ale trzeba też patrzeć na sprzedających, a dla nich nie jest już tak ciekawie. Po pierwsze to podział zysków 50/50% , z czego sprzedający ponosi koszty VAT. Czyli dostaje mniej niż 50%. Po drugie, to jeśli ktoś kupi bon, zapłaci groupon'owi ale go nie wykorzysta, sprzedający usługę nie dostaje nic, a groupon zabiera całą kasę...

4

Odp: Groupon - opinie

Lepiej zadzwonić do sprzedającego i poprosić o sprzedanie oferty za tą samą cenę... Sprzedający najczęściej zgadzają się na to. Mają dzięki temu większy zysk, a i kupujący nie musi płacić w ciągu 48 godz od zakupu. DZWOŃCIE DO SPRZEDAJĄCYCH!!!

5

Odp: Groupon - opinie

Kolejnym minusem dla firm jest to, że groupon przesyła kody kuponów sprzedającemu z informacją, że nie wszystkie muszą być opłacone. Jest jeszcze sprawa płatności groupon wobec sprzedającego usługę. Po wysłaniu kodów zwrotnych groupon milczy dwa tygodnie po czym wysyła maila, że dziękuje za przesłanie kodów i od tego maila ma kolejne 14 dni na zapłatę sprzedającemu...

6

Odp: Groupon - opinie

Już nie raz kupiłam groupon w dziale Travel. Nie zawiodłam się:)
Weekend w Pradze spędziłam dzięki grouponowi w czterogwiazdkowym hotelu prawie za półdarmo;)
Mogę polecić wyjazdy z grouponem:)

7

Odp: Groupon - opinie

Ja byłam z groupona 5 dni nad morzem, oczywiście zawsze można się przyczepić do warunków w hotelu, ale 3* nie  pozwalają oczekiwać cudów, a i trudno obwiniać o to ten portal:) Tak że generalnie jestem zadowolona, było rzeczywiście dużo taniej niż gdybyśmy mieli zapłacić za noclegi wg cen hotelowych.

8

Odp: Groupon - opinie

Ja często korzystam z tej opcji zakupu biletów na imprezy, można dużo taniej znaleźć fajną rozrywkę: teatr, cyrk, show dla dzieci:)

9

Odp: Groupon - opinie

fajna opcja na sylwestra:
[url]https://www.groupon.pl/deals/ga-centrum-wypoczynkowe-eco-vita-1[/url]

10

Odp: Groupon - opinie

Ja osobiście skorzystałam z Groupona kilkakrotnie i były to kupony wycieczkowe. Nie mogę narzekac ani na samego groupona ani na organizatorów. Ale polecam sprawdzić daną firmę przed zamówieniem w sieci, czy nie figuruje wśród tych, na które są skargi.

11

Odp: Groupon - opinie

Wiadomo że zwykle firmy z problemami decydują się na korzystanie  tej opcji, więc klient może być różnie potraktowany, zależy czego kto oczekuje... Ale przypadki, że firma upadła przed realizacją kuponu to już jest skrajność...

12

Odp: Groupon - opinie

Mimo to warto zaryzykować, bo nie zawsze musimy mieć pecha:)

13

Odp: Groupon - opinie

Na Grouponie kupiłam już nawet komuś zabieg na prezent, mam nadzieję , że wszystko wypali i będzie zadowolony:)

14

Odp: Groupon - opinie

To jest najpopularniejszy portal wyprzedażowy, więc musi dbać o swoją opinię i jakoś sprawdzać te oferty firm...

15

Odp: Groupon - opinie

No ja takie sobie mam doświadczenia z grouponem. Niby taniej a upatrzony na grouponie portfel męski Pierre Cardin kupiłam taniej o 20 zł w supergalanteria.pl Można robić zakupy na grouponie, ale mimo wszystko warto sprawdzić ceny również gdzie indziej.

16

Odp: Groupon - opinie

Ja tam kupiłam pakiet masaż twarzy i oczyszczanie cery za 39 zł, myślę że się opłaca patrząc na obecne ceny w salonach

17

Odp: Groupon - opinie

lubiłam korzystać ale na dłuższą metę się nie opłaca - bo reklamują się tam głownie firmy, które nie mają ruchu i klientów sad natomiast znane marki sobie nie pozwolą na takie coś - one inwestują w inną formę reklamy jak np takie apki z kodami rabatowymi: [url]https://www.qpony.pl/deichmann[/url] dużo na tym nie tracą a zyskują stałych klientów którzy śledzą kody ulubionych marek smile

18

Odp: Groupon - opinie

Mi się wydaje, że takie grupowe zakupy ostatnio tracą, w sumie własnie przez takie firmy "januszy".

Np. kupowałam groupon na obiad sushi. W regulaminie jest,  że oferty kupione w pakietach mogą różnić się od tych w cenie regularnej (to już trochę nie pasuje prawda do sensu skoro chcemy kupić coś taniej, ale to samo, prawda?).
Zestaw obiadowy dla dwóch osób miał się składać z 2xzupy miso + zestaw futomak z krewetką 8kawałków jakieś hosomaki i 2xdeser.
W czasie, gdy oddaliśmy wydruk czekaliśmy na swoje zamówienie przejrzałam ofertę i zdjęcia więc +/- wiedziałam czego się spodziewać.
Tylko to co nam przyniesiono było czymś zupełnie innym. Zupka była w salaterce trochę większej niż sos, zestaw z krewetką był bez krewetki - ot taki myk marketingowy, że między innymi "jak" futomaki z krewetką, a to że są bez dowiedzieliśmy się na miejscu. 2x deser? tak, tylko że to 2 razy pół procji deseru czyli po połówce banana w tempurze (taki kolejny myk, że porcje mogą różnić się od tych w cenie regularnej) - bardzo się zawiodłam, serio, to był moje ostatnie zakupy na grouponie.

19

Odp: Groupon - opinie

[quote=Famidyne]Lepiej zadzwonić do sprzedającego i poprosić o sprzedanie oferty za tą samą cenę... Sprzedający najczęściej zgadzają się na to. Mają dzięki temu większy zysk, a i kupujący nie musi płacić w ciągu 48 godz od zakupu. DZWOŃCIE DO SPRZEDAJĄCYCH!!![/quote]

OOOO i to jest bomba pomysł!

20

Odp: Groupon - opinie

Moja koleżanka pracowała kiedyś w gruponie - miała dużo ciekawych ofert, zwłaszcza na wakacje, noclegi czy biżuterię smile

21

Odp: Groupon - opinie

Ja znalazłam ofertę na Grouponie, dzięki której najprawdopodobniej taniej wyjedziemy na ferie zimowe.Jest kupon rabatowy, na który szykuje się już kilkoro moich znajomych z dziećmi. Z wyjazdu w takiej opcji jeszcze nie korzystałam, jak na razie z bonów do drogerii czy restauracji. Dzięki temu można sobie pozwolić częściej na coś innego niż siedzenie w domu.

22

Odp: Groupon - opinie

skorzytsałam ze dwa razy ... wszystko ok, rzcezywiście warte polecenia

23

Odp: Groupon - opinie

Ja 3 lata temu wykupiłam nocleg nad morzem, na tydzień, dla 2 osób. Było cudownie. Szkoda, że o tym jak wygląda groupon ze strony sprzedającego dowiedziałam się dużo później. Teraz gdybym miała kupować to na pewno zadzwoniłabym do pensjonatu i umówiła się na taką płatność bezpośrednio sprzedającemu.

24

Odp: Groupon - opinie

O, fajnie, przydatne informacje wink Z całą pewnością przydadza mi się one wink

25

Odp: Groupon - opinie

Ja nie mam za bardzo doświadczenia i wiedzy w tym temacie. Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc...