1

Temat: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Co myślicie o cenach w CCC? Nie mam porównania, a chcę coś kupić tam w promocji. Warto? Czy lepiej poszukać w mniejszych sklepach?

2

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Marka Vices ma sieć w paru miastach, naprawdę tanie buty, ale jakość nie najlepsza i trwałość też..

3

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

W małych sklepikach też można coś fajnego upolować, wczoraj np. kupiłam brązowe botki ze skaju za 39 zł, fajnie się prezentują i wyglądają na wytrzymałe:)

4

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Z CCC miałam kozaki na wysokim słupku marki Clara Barson. Byłam z nich bardzo zadowolona. Dość długo nie przemakały, obcas stabilny, podeszwa solidna, jedynie fleki szybko zdzierałam, jak to ja. Tylko że to było kilka lat wstecz. Nie potrafię ocenić, czy teraz te buty też są godne polecenia.

5

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Ja kupuję często w Vices, duży wybór, fajne fasony, a ceny z przedziału 20-60 zł mi najbardziej odpowiadają...

6

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

KARI ma salony w centrach handlowych, na wyprzedaży można kupić buty już od 9,99!

7

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

W Vices stale są okazje, kupiłam już 2 pary zimowych butów po 39.90

8

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Ale te buty wytrzymują tak krótko, miałam jedne czółenka i na nosku bardzo szybko zdarła się podeszwa i były nie do użytku, a miałam je na nogach może z 5 razy...

9

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Merg.pl - tam kupisz fajne buty.  Sama przez internet obuwie zamawiam od kilku sezonów, za każdym  razem udaje się trafić faktycznie tanio i atrakcyjnie. Unikam wysokich cen, szukam promocji, a jednak w sieci te promocje są dostępne dosłownie przez cały sezon - i o coś takiego tutaj chodzi.

10

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Tak się zastanawiam po co ograniczać się do sklepów stacjonarnych. Przecież w takich sklepach jest dużo mniejszy wybór, zazwyczaj są wyższe ceny, a także pobyt w takim sklepie może trwać godzinami. Ja nie znoszę zakupów w sklepach stacjonarnych i zdecydowanie wolę robić zakupy w sklepach internetowych. Planuje teraz kupić buty sportowego swojemu mężowi, bo z racji tego, że nie ma jeszcze sezonu, to te buty są sporo tańsze. Myślałam o jednych z tych [url]http://sneakershop.pl/pol_m_obuwie_mezczyzna_huarache-7808.html[/url] . Jak Wam się podobają?

11

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Raz jeszcze - macie mnóstwo rabatów na Merg.pl - z tego korzystajcie. Na mieście są już końcówki kolekcji, pojedyncze numery. Lepiej szukać w necie - u nich rabaty są przez cały rok, ale to właśnie teraz upolowałam np. świetne botki. Kwestia taka, jakiego obuwia dokładnie szukacie.

12

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Kupuję tanie buty na lato, bo choć szybko się zniszczą, to mam różnorodność, codziennie mogę chodzić w innych i bez żalu wyrzucić, jak już się skończy sezon.

13

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

W Deichmannie teraz są wyprzedaże... a ja się z kasy wytrzaskałam. Jak mam pieniądze, to mi się nic nie podoba, a jak nie mam, to nagle widzę trzy pary butów, które pragnę mieć.

14

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Tak to jest, na przyszłość musisz mieć zaskórniaki na czarną godzinę, tj. na godzinę wyprzedaży;)

15

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Klapki to najtańsze buty, a całe lato można w nich przechodzić:) I wcale nie są takie nietrwałe...

16

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Ja w lecie najbardziej lubię sandałki... w sumie jak klapki, tylko zapięte na kostce smile


[quote=Caroline]Tak to jest, na przyszłość musisz mieć zaskórniaki na czarną godzinę, tj. na godzinę wyprzedaży;)[/quote]
Zdecydowanie tak smile

A teraz są wszędzie wyprzedaże tych wszystkich pięknych sandałków... och... ja staję się jak Carrie Bradshaw sad

17

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Lubię sklepy Vices, tam czasem można kupić ostatnie sztuki po 10 zł

18

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Czekam na wyprzedaże w Deichmann i CCC big_smile Bardzo czekam smile

19

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

W Vices cały rok jest tanio:)

20

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

hej

21

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

W Deichmann ostatnio mieli promocję dla posiadaczy karty klienta - 20% off na obuwie skórzane. Akurat potrzebowałam szpilek i trafiłam ideał na niewysokim obcasie <3
Teraz mają 20% na markowe obuwie sportowe. Również tylko dla posiadaczy karty Deichmann PLUS.

22

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Przykro mi, ale nie będę mógł pomóc. Nie jest to mój obszar wiedzy.

23

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Moim zdaniem warto zostawić ten temat specjalistom z tego obszaru. To się zaskakująco często sprawdza.

24

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Mi się wydaje, że najlepszym możliwym rozwiązaniem w tym przypadku jest po prostu poszperanie w Internecie. To się naprawdę bardzo często sprawdza.

25

Odp: Tanie buty w sklepach stacjonarnych

Wielkie dzięki za niezwykle ciekawe informacje w tym temacie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą smile