76

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

[quote=milagro]W ten weekend - darmowa dostawa w ponad 20 sklepach - m.in. buty, okulary, biżuteria:

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url][/quote]

Szkoda, że to przegapiłam ;(. Będzie jeszcze taka akcja organizowana? Wiesz może?

77

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Mniej więcej co miesiąc jest taki weekend, sama też skorzystałam. a trzeba sprawdzać na Fb:)

78

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Ja też czasami z tego korzystam. Zawsze można trochę zaoszczędzić.

79

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Kto zostanie księdzem, ten dostanie zniżkę na auto Kia:)

80

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Ja poluję na wszystko co do domu. Kończymy właśnie remont. Jeszcze łóżko muszę pokupować takie [url]http://urodaizdrowie.pl/loze-z-aktywnymi-dybami-dla-wymagajacych[/url] A potem już same dodatki i będę przeglądać gazetki i portale z promocjami.

81

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Rossmann ma promocję 49% na tusze, cienie do powiek i kredki do oczu , eyelinery...

82

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

W ten weekend możecie zrobić tańsze zakupy w kilkunastu sklepach:

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-13-15-11-2015[/url]

83

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Koszt wysyłki to co najmniej 10 zł więc warto te pieniądze przeznaczyć na dodatkowy produkt przy takich zakupach...

84

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Ostatnio kupiłam sobie kawę zbożową GALCA, ponoć ma też działanie lecznicze - ciekawe, czy na mnie podziała... Poczytajcie sobie tutaj:

85

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

[quote=Kalinka01]Mniej więcej co miesiąc jest taki weekend, sama też skorzystałam. a trzeba sprawdzać na Fb:)[/quote]

Dzięki, właśnie zaczęłam to dokładniej sprawdzać. Jednak dzięki takim akcjom można coś zaoszczędzić.

86

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Całkiem sporo, a wczoraj znów skusiłam się na zakupy, bo był Black Friday:)

87

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Przed świętami to raczej trzeba zapytać, gdzie nie ma promocji:) Nawet jak cena wyższa niż gdzie indziej, to napis 'Promocja' obok produktu czyni cuda:)

88

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Koniec roku to czas wyprzedaży, zwłaszcza w okresie świątecznym. W Fashion House Outlet Center od 4 do 15 grudnia jest Mikołaj i z tej okazji promocja -50%. Warto, bo można kupić buty i ubrania dobrych marek za rozsądne pieniądze. smile

89

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Ogólnie teraz jest więcej promocji, tylko że często musimy kupić np. 3-pak lub zestaw jakiejś marki, a niekoniecznie wszystko nam się przyda...

90

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

na Zachodzie to są prawdziwe wyprzedaże, u nas -20% to wszystko, nawet jak piszą, że do 80% to i tak widać, że ceny wyjściowe są zawyżone, żeby klient miał poczucie, jak wiele zaoszczędził. A jak ktoś czegoś potrzebuje, to wiadomo, że i tak kupi, więc sklepy nie starają się o klienta...

91

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

W tesco znowu widziałam spore przeceny, jak co roku warto zajrzeć:)

92

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

W CCC są świetne torebki  wizytowe w różnych kolorach i rozmiarach, teraz o połowę tańsze

93

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

W Carrefour nowa gazetka od dzisiaj, są duże przeceny na ubrania, np. kurtki puchowe po 50 zł

94

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

W Domodi mają  wyprzedaże znanych firm do - 80 %  SPODNIE ADIDAS JR już za 23zł.
a stara cena 119 zł to duża obniżka smile

95

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

15-17.01. - Weekend Darmowej Dostawy!
Zobaczcie wszystkie oferty e-sklepów biorących udział w akcji - w ten weekend jest tam darmowa dostawa, można kupić elegancką biżuterię, produkty ekologiczne, sprzęt sportowy, polskie sole do kąpieli, produkty do domu, pyszną i zdrową czekoladę, produkty dla kobiet w ciąży i nie tylko:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-15-17-stycznia[/url]

96

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Nowe ciuszki po 9.90:

97

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Już zaglądam. Mam nadzieję, że jest sporo rozmiarów.

98

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Trwa kolejny Weekend Darmowej Dostawy 12-14.02.
Ponad 10 e-sklepów bierze udział w tej akcji - można kupić obuwie i torebki, produkty ekologiczne, naturalne kosmetyki, suplementy diety, lampy i abażury do samodzielnego składania, produkty dla kobiet w ciąży i dla zwierząt:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-12-14-lutego[/url]

99

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Allani -Wyprzedaż zegarków, wiosna 2016

100

Odp: Promocje, rabaty - co, gdzie, kiedy

Sprawdzaj promocje na Merg - co trochę pojawiają się nowe buty, a generalnie nawet bez tych zniżek jest tanio.
Musicie tylko odpowiednio podejść do tematu. Nie szukajcie znanych marek, tylko jakościowego obuwia.