1

Temat: mam bardzo rzadkie włosy

Witam dziewczyny, piszę tu dziś ponieważ mam straszny problem i już nie wiem jak sobie z nim radzić, otóż chodzi o moje włosy są w strasznym stanie i już nic im nie pomaga, stosowałam już nawet bardzo drogie środki i nic. Ale ostatnio pojawiła się iskierka nadziei ponieważ wyczytałam w jakiejś gazecie że jest ktoś taki jak Trycholog czyli specjalista od leczenia tego typu problemów, jest w stanie doradzić i opracować kurację dostosowaną do indywidualnych potrzeb, to chyba coś dla mnie. Może któraś z was już korzystała

2

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

A jaki jest powód? Od zawsze takie były czy np. po farbowaniu latami powypadały?

3

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Trycholog pomaga, gdy człowiek zaczyna łysieć, ale nie obejdzie się bez zrobienia podstawowych badań, bo może problem siedzi w organizmie. Mnie też włosy ostatnio wypadają, ale to ze względów hormonalnych. Starość mnie dopada wink Lekarz wyniki badań sprawdził, coś niecoś zalecił i zobaczymy, więc przede wszystkim polecam zrobić badania hormonalne zanim do kogokolwiek pójdziesz.

4

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Też mi się wydaje, że ten lekarz (trycholog) zleci jakieś badania. Wątpię, żeby jego praca polegała na zapisywaniu maści i kremów... On jest od tego, żeby znaleźć przyczynę wypadania i osłabienia włosów. Bez zbadania przyczyny ciężko rozpocząć prawidłowe leczenie. Pewnie niewielu jest takich lekarzy, zapewne tylko w większych miastach przyjmują. Ale może warto, skoro domowe i apteczne sposoby nie pomagają.

5

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

moja znajoma jak miała problemy z włosami to dostała od znajomej kosmetyczki jakieś szampony do włosów. I okazało się że są mega dobre. Teraz sama je kupuje przez internet na tej stronie [url=http://www.realbeauty.pl/]http://www.realbeauty.pl[/url] zamów sobie kosmetyki na tej stronie i ocenisz wtedy czy Tobie również odpowiadają.

6

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Ja do trychologa zostałem odesłany przez dermatologa, który leczył mnie sporo czasu. Opłaciło się bo trycholog przebadał skórę głowy i dobrał odpowiednie maści bez błądzenia w ciemno. Jak znajdziesz gdzieś w pobliżu to też się wybierz, on na włosach zna się jak mało kto, a póki co zrezygnuj może z lakieru do włosów, farbowania, weź coś na wzmocnienie włosów i obserwuj efekty.

7

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Ja tam wolę domowe sposoby. Na zniszczone włosy dobra jest maseczka z olejku rycynowego. Oprócz tego stosowałam także maskę drożdżową - również efekty były bardzo dobre. Łykam tylko biotynę i pomaga. Tutaj możesz sobie poczytać, jak dbać o włosy.

8

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Przeczytałam dzisiaj o bardzo dziwacznej metodzie na zagęszczenie włosów. Może to nieskuteczne, a może na odwrót, ale dzielę się tym, bo może ktoś w desperacji będzie chciał skorzystać.
Sposób opisano w książce, która jest pamiętnikiem osoby żyjącej w jednym z krajów arabskich. Kobieta z jej rodziny miała bardzo rzadkie włosy, tak rzadkie, że widać było skórę głowy. Jako majętni ludzie radzili się dermatologów i innych specjalistów, próbowali wszelkich metod, masażu, olejków, leków, terapii i nic nie pomagało. Jakiś brytyjski lekarz uznał, że to wynik choroby autoimmunologicznej i nic się z tym nie da zrobić. Pomogła... fryzjerka.

Tajemniczy sposób nosi nazwę: Zimne Cięcie i Szczotka z Dzika. Ma niby pobudzić wzrost włosów i powstrzymać łysienie, a polega na stosowaniu się do kilku zasad:
- schładzać włosy, zamiast je rozgrzewać
- ścinać, a nie zapuszczać
- szczotkować przeciwnie do kierunku włosa szczotką z włosia dzika.

Brzmi dziwacznie, ale można spróbować nie myć głowy gorącą tylko letnią wodą i na koniec opłukiwać je chłodną, zrezygnować z suszarek i innych urządzeń nagrzewających. Ze ścinaniem też właściwie trudno się nie zgodzić, bo przy długich włosach to, że są rzadkie, jeszcze bardziej rzuca się w oczy, poza tym dłuższy włos pewnie trudniej utrzymać w mieszku niż krótki. To szczotkowanie pod włos brzmi kontrowersyjnie, ale już szczotka z naturalnego włosia może mieć jakiś dobroczynny wpływ.

9

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Ja tam wolę domowe sposoby. Na zniszczone włosy dobra jest maseczka z olejku rycynowego. Oprócz tego stosowałam także maskę drożdżową - również efekty były bardzo dobre. Łykam tylko biotynę i pomaga. Tutaj możesz sobie poczytać, jak dbać o włosy.

Dzięki za linka. Przydał się, a co do olejku rycynowego - działa jak nigdy wink

10

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Ja radzę łykać troszkę tabletek z kolagenem, bo nasze włosy właśnie przez jego ubytek stają się takie cienkie, rzadkie. Ja sobie kupiłam taki najtańszy z Olimpu i nie żałuję wyboru. Poza tym radzę Ci wypróbować olejowanie. U mnie sprawdziła się marakuja smile a próbowałam naprawdę wielu innych olejów. Nawet mój partner zauważył, że włosy zrobił się ładniejsze smile

11

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Mnie wystarcza , to zależy jaki ma się problem. Moje się bardzo wzmocniły.

12

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Pomogą produkty fryzjerskie - teraz z darmową dostawą:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-sklepie-perfecthair-pl[/url]

Tutaj cała akcja Weekend Darmowej Dostawy:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

13

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

A przy rzadkich włosach można sobie zrobić trwałe prostowanie włosów kraków? to bezpieczne?

14

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Miałam bardzo rzadkie włosy i do tego przetłuszczające się. Swego czasu posłuchałam się swojego byłego już fryzjera i przetłuszczałam włosy wtedy kiedy miałam ku temu okazje. Niestety włosy nadal się przetłuszczały, ale miałam ich zdecydowanie mniej, bo ich cebulki były tak słabe, że nie wytrzymały ciężaru tłustych włosów i zaczęły wypadać. Tak samo miałam gdy myłam włosy wieczorem. Włosy i tak były rano lekko przetłuszczone, ale wypadały w większej ilości. Koleżanka poleciła mi szampon  dzięki któremu mogę umyć włosy wieczorem i rano nie są aż tak przetłuszczone jak w przypadku korzystania z innych szamponów i po pół roku stosowania moje włosy zrobiły się gęste, bo odrosły te, które już wypadły lub się ułamały.

15

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Ja mam tak zwane. Czyli ogólnie cienkie, słabe, puszące się, wypadające i tak dalej. Z uwagi, że korzystałam z suszarki i prostownicy zafundowałam sobie prostowanie keratynowe, żeby chociaż prostownicę sobie odpuścić i jestem strasznie zadowolona, ale to jest dość drogie. Jest też podobno tańszy zamiennik, czyli laminowanie (również z keratyną - odbudowuje włosy, ale nie prostuje ich na te parę miesięcy). Większość salonów fryzjerskich wykonuje takie zabiegi wink A w przerwach od fryzjerskich zabiegów korzystam z Regenerum i sobie chwalę.

16

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Gdy pojawi się problem osłabionych i przerzedzonych włosów, należy sięgnąć po preparaty zarówno wzmacniające strukturę osłabionych włókien, jak również stymulujące wzrost nowych włosów i hamujące proces ich wypadania. Doskonale do tego celu nadają się kosmetyki, zawierające wyciągi roślinne:
skrzyp polny – wzmacnia i uelastycznia włosy, hamuje ich wypadanie oraz stymuluje ich wzrost;
pokrzywa – ogranicza łojotok, stymuluje krążenie krwi, wzmacnia cebulki włosów;
rozmaryn – zwiększa dotlenienie i odżywienie cebulek poprzez usprawnienie krążenia;
rumianek – działający przeciwzapalnie i łagodząco;
brzoza – ogranicza przetłuszczanie się włosów;
kiełki pszenicy i soi – które stymulują wzrost włosów;
tatarak zwyczajny – ogranicza łojotok, hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost;
mydlnica zwyczajna – reguluje pracę gruczołów łojowych, wzmacnia cebulki, działa przeciwzapalnie;
henna – wzmacnia i odżywia osłabione włosy;
prowitamina B5 – nawilża i regeneruje włosy.
Doskonałe rezultaty przynoszą także różnego rodzaju preparaty do wcierania we wcześniej przygotowaną (poprzez wykonanie peelingu i zastosowanie szamponu oczyszczającego) skórę głowy, tak aby składniki w nich zawarte mogły dotrzeć do cebulek włosów. Wcierki zawierają zazwyczaj: aminokwasy, peptydy, kolagen, witaminy, minerały.

17

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

U mnie właśnie jest ten problem ,smarowałam już różnymi odżywkami ,ale to prawie nic nie skutkuje:(

18

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Podobno pomaga masaż głowy, ale jeśli to dziedziczne to małe są szanse na gęstą fryzurę, chyba zostaje przeszczep...

19

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Także się borykam z tym problemem :(Ale taki przeszczep na pewno sporo kosztuje ,a jaka gwarancja ,że się uda zagęścić włosy ?

20

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Czasem to jest wrodzone, wtedy tylko przeszczep pomoże. można też stosować pianki zwiększające objętość, do kupienia w salonach fryzjerskich.

21

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

zmagam się z tym samym problemem od wielu, wielu lat. odpowiednie naoliwienie włosów najbardziej pomaga.

22

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Mam ten sam problem i już myślałam, że kompletnie nic mi nie pomoże. Przypadkiem odkryłam szampon Perfect.ME repair & Sstay Strong jest on przeznaczony do włosów osłabionych takie jak moje. Jestem zadowolona, bo już po kilku myciach jest lepiej - w losy są w o wiele lepszej kondycji.

23

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Warto uzupełniać fryzurę dopinkami, teraz jest duży wybór i dobrze wyglądają odpowiednio dobrane!

24

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Polecam odwiedzić lekarza.
W moim przypadku podczas czesania potrafiły prawie garściami wylatywać. Trochę wyolbrzymiłam, ale wesoło nie było.
Dermatolog na nie wiele się zdał, odesłał do trychologa i to był klucz do rozwiązania problemu.
Przepisał maści i do dzisiaj mam spokój, zapobiegawczo od czasu do czasu stosuje tylko jedną i jest ok. Czasami oczywiście jeszcze coś na szczotce zostaje ale to niewielki procent tego co było wcześniej.
Nie zwlekaj, tylko goń do specjalisty.

25

Odp: mam bardzo rzadkie włosy

Super, ze zdecydowalas sie na wizyte u trychologa. Jest swiatelko nadziei na odzyskanie pieknych gestych wlosow smile Tez zdecydowalam sie na profesjonalna opieke nad stanem mojej skory glowy i wlosow- wybralam sie na zabieg mezoterapii iglowej. powiem szczerze, ze po tylu kosmetykach, ktorych producenci obiecuja gruszki na wierzbie a koniec koncow nawet jeden nowy wlosek mi nie wyrosł, nie spodziewalam sie szału. dlatego mile zaskoczyly mnie efekty w postaci mocnych zregenerowanych wlosow, ktore przestaly wypadac, a co wiecej- mam doslownie masę nowych baby hair smile kolezanki sie ze mnie smieja, bo odrastajace wloski przy linii czola wygladaja zabawnie, ale ja oczywiscie bardzo sie ciesze, ze wybralam mezoterapię i ze sa efekty- moim trychologiem byla pani Anna Bonislawska z hair medica, swietna kobieta, profesjonalistka smile

Ostatnio edytowany przez malinamalwa (2016-07-26 19:26:06)