1

Temat: Wesele bez disco polo

W piosenkach weselnych warto kierować się wiekiem gości, upodobaniami Pary Młodej i oczekiwaniami gości. nie zawsze jest tam dużo młodych ludzi, którzy chcą się bawić przy disco polo. A jaką muzykę miałyście lub chcecie mieć na weselu?

2

Odp: Wesele bez disco polo

Osobiście jestem za weselem bez tej muzyki, jest tyle fajnych piosenek pop i rockowych...

3

Odp: Wesele bez disco polo

Wyobrażasz sobie wesele przy innej muzyce? My mieliśmy wesele w OSP przy muzyce disco polo. Przy innej muzyce nikt się nie bawi. Jazz, Rap czy Hip-hop pasuje niewielu osobom. Disco Polo jest sprawdzone- 90% ludzi bawi się przy takiej muzyce.

4

Odp: Wesele bez disco polo

Ja osobiscie uważam,że disco polo,to już standard na weselu

5

Odp: Wesele bez disco polo

To już nie jest kicz, w topowych dyskotekach występują te zespoły, a ludzie chcą się właśnie przy takiej muzyce bawić.

6

Odp: Wesele bez disco polo

Według  mnie warto mieszać utwory na weselu bo mając muzykę w jednym stylu będzie nudno no i nie wszyscy będą zadowoleni, a tak zawsze każdy znajdzie coś dla siebie smile Jeżeli szukałabyś fajnego miejsca na wesele to wiem, że mają świetną ofertę . Myślę, że Ci się spodoba .

7

Odp: Wesele bez disco polo

Wg mnie nie ma sensu robić wesela bez dp (no chyba, że ma się 100% pewność, że nikt z gości nie będzie się bawił przy tej muzyce). Warto przesłuchać kilka hitów . Jestem pewien, że da się złożyć listę piosenek przy której większość gości będzie się dobrze bawić

8

Odp: Wesele bez disco polo

Jak nie disco polo to co smile Na weselach są osoby, które tylko taka muzyka porywa.

9

Odp: Wesele bez disco polo

Jasne, że się da. My lubimy bardziej rockowe klimaty, np. Red Hotów . Taką też muzykę planujemy puszczać na naszym weselu.

10

Odp: Wesele bez disco polo

Myślę, że wesele powinno być zrobione w Twoich klimatach i jeżeli chcesz by było bez disco polo to tak zrób smile Każdy ma swoje gusta i warto to uszanować. Ja aktualnie jestem w trakcie organizowania wszysstkiego i zastanawiam się nad wyborem sali. Jest przepiękna i ma dość ciekawą ofertę. Organizzował tam ktoś kiedyś swoje wesele

11

Odp: Wesele bez disco polo

Myślę, że kilka kawałków disco polo na weselu nie zaszkodzi smile Przecież jest masa innych piosenek granych na weselach, chodzi o to, żeby była równowaga- tak by kazdy gość odnalazł się na parkiecie smile U mnie grał zespół Ekspert -mozna przesłuchać popularne piosenki w ich wykonaniu, nie-disco- polowe smile

12

Odp: Wesele bez disco polo

Oecna sytuacja rozwiązała problem muzyki, a po pandemii może okazać się, że ludzie odejdą od wesel na 100-200 osób i niektórym wystarczy obiad w rodzinnym gronie po ślubie.

13

Odp: Wesele bez disco polo

oooo tak, ile można słuchać tej muzyki na weselach, lata jej powszechnego słuchania już chyba minęły tongue

14

Odp: Wesele bez disco polo

Skoro ponad połowa narodu lubi tę muzykę i ciągle ją teraz w TV puszczają,  to czarno widzę takie wesele...

15

Odp: Wesele bez disco polo

Nie demonizujmy, w disco polo są też fajne kawałki....