1

Temat: kurtki skórzane

Macie swoje ulubione kurtki? Kolorowe, czy stylowe czarne? Ramoneska, czy prosty krój? Eko czy skóra naturalna? Myślę, że takie kurtki z delikatnymi dodatkami dodają elegancji naszym wizerunkom i chyba tak szybko nie wyjdą z mody. Ostatnio spodobały mi się  kurtki skórzane , chociażby ze względu na ich prostotę. Lubię takie, niekrzykliwe i nie muszą być nawet ze skóry. Eko też bym się zadowoliła. wink

2

Odp: kurtki skórzane

Ja mam kurtkę z eko skóry w kolorze brązowym. Baaardzo ją lubię i jest idealną na taką pogodę jaką mamy teraz.

3

Odp: kurtki skórzane

Ostatnio kupiłam świetną kurtkę Ochnika w fashion house w Piasecznie. Zawsze można znaleźć jakieś  ciekawe okazje w niskich cenach. smile

4

Odp: kurtki skórzane

Ochnik to dość droga firma. Ciekawa jestem ile zapłaciłam za taka skórzaną kurtkę w ich outlecie.

5

Odp: kurtki skórzane

Przeglądałam ostatnio ofertę tej firmy, ponieważ widziałam ich reklamę w Avanti. Niestety, ceny są dla mnie zbyt wysokie.

6

Odp: kurtki skórzane

Niestety znalezienie dobrej jakościowo kurtki graniczy z cudem a jak już coś się znajdzie to ceny są kosmiczne. najlepiej kupować w hurtowniach. Są przecież takie, które bez problemu sprzedają odzież na sztuki w cenie hurtowej.  Przeglądałam na szybko ofertę i widziałam kilka fajnych kurtek. Ja póki co nic sobie nie kupuję bo się odchudzam. Kupiłam tydzień temu spodnie i są na mnie za duże już więc to się mija z celem.

7

Odp: kurtki skórzane

Nie wiedziałam, że w hurtowni można też kupować na sztuki. A tam są tylko ze skóry ekologicznej?

8

Odp: kurtki skórzane

Ja swoją kupiłam w pimpkie z eko skóry dwa lata temu i wygląda jak nowa;) dałam coś ok 120zł smile naprawde ładna -czarna +złote zameczki. Uwielbiam ją big_smile

9

Odp: kurtki skórzane

ostatnio kupiłam skórzaną kurtkę  bo moja ulubiona nieco się wytarła do tego wybrałam czarną etolę moim zdaniem takie połączenie wygląda bardzo ciekawie i w zależności od butów - na obcasie albo sportowych raz wygląda to elegancko a raz trochę z pieprzykiem

10

Odp: kurtki skórzane

Ja się zastanawiam nad zakupem skórzanej ramoneski. Mam nawet jeden typ.

11

Odp: kurtki skórzane

Ja uwielbiam skórzane kurtki.  Nie wyobrażam sobie, żeby mogło ich zabraknąć w mojej szafie. Nie dość, że dobrze chronią przed zimnem to jeszcze pasują do wielu stylizacji. Mam kilka modeli, ale ciągle mi mało, więc co jakiś czas, jakaś nowa trafia do mojej kolekcji. Ostatnią moją zdobyczą jest taka kurtka:
[img=http://st.allani.pl/allani.pl.production/pictures/images/big/7e73612cad780a50375c3d2d5eb7a688e224a7cc.jpg]http://st.allani.pl/allani.pl.production/pictures/images/big/7e73612cad780a50375c3d2d5eb7a688e224a7cc.jpg[/img]
znalazłam ją na Allani.pl. Wygląda świetnie, będzie idealna jak  w końcu  zrobi się cieplej.

12

Odp: kurtki skórzane

Ja mam tylko z ekoskóry, nie chcę przyczyniać się do cierpienia zwierząt...

13

Odp: kurtki skórzane

A ja kupiłam ostatnio taką [img]https://limango-res.cloudinary.com/t_product-thumb-75,/v1/product/4847471/1/carla-ferreri-kurtka-w-kolorze-czerwonym.jpg[/img] . Spodobało się nie tylko mnie, ale i moim koleżankom wink

14

Odp: kurtki skórzane

Ja uwielbiam ramoneski, mam prawdziwą, ze skóry, kupioną w sklepie motocyklowym, bo to najlepsze kurtki w przeciwieństwie to sieciówkowych szmatek, które wyglądają jak uszyte z ceraty.

15

Odp: kurtki skórzane

Skórzane kurtki raczej nigdy nie wyjdą z mody i jak dla mnie, to mogłabym w takich chodzić wiecznie. Sama mam ze dwie w szafie.

16

Odp: kurtki skórzane

Ja miałam swego czasu bardzo fajną kurtkę skórzaną zapinaną na zamek, w kolorze czarnym, ale niestety nie można już jej dostać ;/ Może za jakiś czas jeszcze ją "wypuszczą", bo tamta się po latach zużyła i trzeba by kupić nową big_smile

17

Odp: kurtki skórzane

A ja mam tylko ze skaju, też  są fajne a tańsze no i nie z krzywdy zwierząt

18

Odp: kurtki skórzane

Kto kocha zwierzęta nie powinien nosić rzeczy ze skóry. \jak nie będzie popytu na nie to nie będą ich produkować

19

Odp: kurtki skórzane

Ja też już nie noszę skórzanych rzeczy