1

Temat: Pierścionek zaręczynowy widziany we śnie

Pierścionek zaręczynowy - wkrótce wielka miłość lub/i ślub.
Ktoś wkłada pierścionek na twój palec - oznacza to małżeństwo z tą właśnie osobą,
Podarować pierścionek - Ciesz się bo wkrótce się zaręczysz smile
Otrzymać - twoje sprawy ruszą z miejsca lub ktoś odwzajemni Twoje uczucia, lub inne wielkie szczęście,
Znaleźć cenny pierścionek - Przed tobą doskonałe małżeństwo lub przyszłość ewentualnie romans,
Znaleźć tani - czyli nieporozumienie i niezgoda,
Widzisz pierścionek na palcu - miłość bliskiego przyjaciela.
Oglądać pierścionek ze złota - bardzo szczęśliwe małżeństwo oraz błogosławieństwo w dzieciach,
Kupić pierścionek - niedługo zaręczyny lub wielka miłość,
Kobieta gubi pierścionek - czyli niewierny mąż który uległ wpływom innej kobiety,
Łamie lub psuje się kobiecie - oznacza to śmierć (kogoś z rodziny),
Zgubić samemu pierścionek - to rozstanie lub zdrada, lub kłopoty przez przyjaciela lub krewnego

2

Odp: Pierścionek zaręczynowy widziany we śnie

Pierścionek zbyt tani - to i poza snem jest nieporozumienie i niezgoda, bo każda chce mieć wyjątkowy i jak najdroższy, najlepiej z brylantem!

3

Odp: Pierścionek zaręczynowy widziany we śnie

hmmm.... ciekawe te przesądy, ale chyba nie warto brać ich pod uwagę zbyt serio...

4

Odp: Pierścionek zaręczynowy widziany we śnie

Może nie miałam pieścionka z brylantem tylko z cyrkonią ,ale 21 lat już jesteśmy ze sobą ,czy to ważne ile kosztuje ważne żeby żyć w zgodzie i nie przyśnił mi się .

5

Odp: Pierścionek zaręczynowy widziany we śnie

słyszałam, ze pierścionek z perłą przynosi nieszczęście i łzy w małżeństwie.

6

Odp: Pierścionek zaręczynowy widziany we śnie

Dwa razy mi się śniło że idę do ślubu, ale pierścionek nie śnił mi się nigdy... A może po prostu we śnie nie zwróciłam uwagi na takie detale?

7

Odp: Pierścionek zaręczynowy widziany we śnie

Taki sen to na pewno projekcja marzeń, żeby pierścionek dostać:)

8

Odp: Pierścionek zaręczynowy widziany we śnie

Mnie się nigdy nie śnił pierścionek, ale to że brałam ślub to chyba ze 3 razy...

9

Odp: Pierścionek zaręczynowy widziany we śnie

Ja lubię takie sny gdzie mam piękną biżuterię. ....