1

Temat: Weselne menu

Macie ciekawe pomysły, co podać gościom? -  poza rosołem oczywiście:)

2

Odp: Weselne menu

musi być coś  dla każdego: i dla jaroszy i dla dzieci, i oczywiście tradycyjna polska kuchnia;) bigos i flaczki obowiązkowo!

3

Odp: Weselne menu

A sprawdzałaś może co oferują te lokale? też mi się wydaje, że takie tradycyjne menu najlepiej się sprawdzi:)

4

Odp: Weselne menu

Ja zdecydowałabym się na coś w miarę tradycyjnego, ale w nowej odsłonie. Rok temu na weselu jadłam rosół (oczywiście) i dewolaje z sosem żurawinowym. Pycha. Dajcie spokój z flakami, schabowymi i barszczem. Wszystkim się to przejadło.

5

Odp: Weselne menu

Myślę, że menu powinno być uniwersalne by każdy znalazł coś dla siebie . Najlepiej dopytać się w miejscu w którym robisz wesele co jest najlepsze na takie uroczystości.

6

Odp: Weselne menu

u nas była zimna płyta, deska serów, sałatki jakieś, galaretki z drobiu, ryb, jakieś szynki faszerowane, jajka itd. Zależy w jakim stylu chcesz wesele, jaka ma być kuchnia.
Są sklepy co mają gotowe zestawy win dostosowane do ilości gości

7

Odp: Weselne menu

A nie macie na wesele jakiś pakietów? i ustalonej kwoty w zależności od ilości i jakości jedzenia?

8

Odp: Weselne menu

To wszystko jest do ustalenia. Trzeba dobrać charakter potraw do całej stylistyki wesela. Inne potrawy sprawdzą się podczas wesela w pałacu, a inne na świeżym powietrzu czy w stodole smile Tak czy inaczej jak już ustalimy co podajemy warto temat przybliżyć gościom. W drukarni ślubnej zaproszenia można zamówić nie tylko zawieszki na alkohol czy winietki, ale także profesjonalnie wykonane menu weselne. Goście lubią wiedzieć co i kiedy zostanie podane.

9

Odp: Weselne menu

To zależy od pory roku w czasie wesela. Latem dobrze jest podać więcej chłodnych potraw, a zimą bardziej gorące i sycące dania.

10

Odp: Weselne menu

Ja lubię lekkie dania bo wesele niestety jest dość późno