1

Temat: Niebanalny podryw - eksperyment

Chciałbym się z Wami podzielić wynikami eksperymentu jaki niedawno przeprowadziłem.

Zarejestrowałem się na pewnym portalu, bez zdjęcia, i wysyłałem pewną bardzo nietypową i zaskakującą wiadomość do dziewczyn wyróżniających się swoją urodą. Wysłałem 100 takich wiadomości, z czego dostałem jedynie 7 odpowiedzi.

Tak więc chyba nie jest istotne co ktoś ma do powiedzenia, ważne jak wygląda. Trochę to smutne.

2

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

To nie jest żadne odkrycie, że kobiety też są wzrokowcami i chcą wiedzieć, kto do nich pisze. Ja też bym Ci nie odpisała...

3

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

To tak samo jak faceci nie piszą raczej do kobiet bez zdjęcia w profilu albo do tych brzydszych... Pewnie te, co nie odpisały, pomyślały, że też tylko lecisz na ich wygląd wink

4

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

big_smile Trzeba było pisać do brzydszych, na pewno byłyby bardziej uprzejme big_smile

5

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

Jestem kobietą, więc myślę. No... z facetami jest trochę inaczej. Takie moje małe spostrzeżenie ;P

6

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

A dlaczego bez zdjęcia im wysyłałeś?Ja także bym nie odpisała ,bo nie wiesz z kim .

7

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

[quote=Hanna89]>i wysyłałem [...] wiadomość do dziewczyn wyróżniających się swoją urodą
>Tak więc chyba nie jest istotne co ktoś ma do powiedzenia, ważne jak wygląda. Trochę to smutne

pisze to typ który dobierał odbiorczynie swojej wiadomości po wyglądzie, jebac logike level hard[/quote]

Hahahahaha big_smile Hanka, dałaś czadu big_smile

Szkoda, że autor nie podzielił się z nami treścią wiadomości, bo może była jeszcze bardziej zniechęcająca niż brak zdjęcia.

8

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

Nie interesują mnie takie podrywy .

9

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

Ciekawe czy Yaro odpowiedziałby na podryw kobiety bez zdjęcia big_smile

10

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

Jak ktoś nie ma zdjęcia to zwykle  daje do myślenia, że musi być okropnym pasztetem albo ma coś do ukrycia... ja też bym nie odpowiedziała na wiadomość od kogoś , kto chce w ten sposób ukryć swoją tożsamość... Lubię wiedzieć, z kim mam do czynienia od początku.

11

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

Yaro- czy masz coś do ukrycia ,że bez zdjęcia wysłałeś?Ja rozumiem ,że to eksperyment ,ale zrób taki ze zdjęciem to zobaczymy ile Ci odpisze

12

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

Dziewczyny, z czym oprócz nieatrakcyjności fiycznej kojarzy Wam się brak zdjęcia?

Chyba pomyślałabym o tym, że jakiś napaleniec nie chce być rozpoznany na portalu. Jak już dojdzie do spotkania na żywo, to się ujawni, ale nikt go nie będzie mógł wskazać na zdjęciu "to ten", ani żadna żona mu nie udowodni, że to jego konto.

13

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

ciężko się z Tobą nie zgodzić.

14

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

[quote=niechcemisie]Dziewczyny, z czym oprócz nieatrakcyjności fiycznej kojarzy Wam się brak zdjęcia?

Chyba pomyślałabym o tym, że jakiś napaleniec nie chce być rozpoznany na portalu. Jak już dojdzie do spotkania na żywo, to się ujawni, ale nikt go nie będzie mógł wskazać na zdjęciu "to ten", ani żadna żona mu nie udowodni, że to jego konto.[/quote]

Brak zdjęcia to także brak akceptacji siebie, swojego wyglądu, lęk, że się nie spodobamy innym, że będą przykre komentarze...

15

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

Ile ludzi tyle gustów... A poza tym nie wygląd jest najważniejszy, no może na początku, ale potem liczą się też inne sprawy, bo przecież każda uroda przemija, ale charakter zostaje do końca życia...

16

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

A to prawda. Jednakże pierwsze wrażenie też jest ważne. Czytałam ostatnio na [url=http://frappe.pl/jak-poderwac-kolezanke-z-klasy-5-sprawdzonych-sposobow]frappe.pl o tym jak podrywac kolezanke[/url] i większość porad mnie zaskoczyła. Zerknijcie z ciekawości. Może coś Wam się przyda. ;-)

17

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

Jakoś się nie starałam a powodzenie miałam zawsze.

18

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

ja bardzo podobnie, nigdy nie zabiegałam o względy facetów to zwykle oni łazili za mną.

19

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

[quote=passiflore]Ile ludzi tyle gustów... A poza tym nie wygląd jest najważniejszy, no może na początku, ale potem liczą się też inne sprawy, bo przecież każda uroda przemija, ale charakter zostaje do końca życia...[/quote]

Ale zawsze to jest tak, że to te  ładne i bez charakteru mają większe powodzenie...

20

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

No a co ty myślisz, że pisząc jako totalny anonim jakaś kobieta Ci odpisze. Postaw się na ich miejscu. Dostajesz jakąś dziwną wiadomość od kogoś kto po prostu nie ma zdjęcia. Nie wiesz kto pisze i jak wygląda. Równie dobrze może to być jakiś 50 letni pryk zboczeniec który szuka ofiar na portalach randkowych.

21

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

W necie trudno spodziewać się finezji, raczej na żywo facet będzie się starał, bo wie, że drugiej szansy nie będzie. a w necie aż roi się od lasek, do których może zagadać. Dlatego nie szukam wirtualnie, tylko czekam na kogoś w realu smile

22

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

W pewnym wieku facetom to przechodzi - oczywiście tym, którzy chcą związku. I zaczynają na poważnie szukać też w necie. Tylko że często okazuje się, że kobiety są tam już zainteresowane młodszymi od nich...

23

Odp: Niebanalny podryw - eksperyment

Seri wierzycie że facet 40+ chce związku? On chce wygody, bo ile można sprzątać i gotować, niech to wreszcie zrobi za nich ktoś inny.