51

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=Kalinka01]Żeby tylko nie okazał się kolekcjonerem numerów od dziewczyn z parku wink[/quote]

Mężczyźni mają swoje tajemnice, może z innymi też się spotyka, skąd masz pewność ze nie?...

52

Odp: Zepsułam znajomość..

Eastgirl, jak po randce? smile

53

Odp: Zepsułam znajomość..

Pewnie dobrze, skoro nie ma czasu nic napisać smile

54

Odp: Zepsułam znajomość..

ja mam nadzieję, że udało się wszystko naprawić

55

Odp: Zepsułam znajomość..

Jestem, jestem smile Jest bardzo miło, znajomość się rozwija w dobrym kierunku, wczoraj nawet byliśmy na grzybach z jego rodzicami... wink

56

Odp: Zepsułam znajomość..

O, to już poważnie się robi, wspólne grzybobranie, później wspólne robienie przetworów... Tak sprawdzają czy się nadajesz na synową wink

57

Odp: Zepsułam znajomość..

Na razie to mnie czeka leczenie przeziębienia, bo w tym lesie zbyt ciepło nie było... wink

58

Odp: Zepsułam znajomość..

Polecam kurowanie się we dwójkę wink

59

Odp: Zepsułam znajomość..

Masz okazję sprawdzić jego opiekuńczość, czy będzie chciał gotować rosołek i przynosić lekarstwa wink

60

Odp: Zepsułam znajomość..

Już Cię rodzicom przedstawił? hahahaha tongue A co do sobotniej randki to okazało się, że jednak nie jest typem dominującym?

61

Odp: Zepsułam znajomość..

Po małych przepychankach już dogadaliśmy się w tym temacie:)

Sama chciałam jechać na te grzyby, wprosiłam się i nie miał wyjścia big_smile

62

Odp: Zepsułam znajomość..

Trzymaj go krótko od początku, żeby się nie przyzwyczaił do samowolki big_smile

63

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=eastgirl]Po małych przepychankach już dogadaliśmy się w tym temacie:)

Sama chciałam jechać na te grzyby, wprosiłam się i nie miał wyjścia big_smile[/quote]

Bardzo dobrze! Trzeba mieć inicjatywę, bo faceci czasem zapominają, że chcemy być traktowane poważnie...

64

Odp: Zepsułam znajomość..

A jak grzybobranie? Udane? I jacy są jego rodzice? Masz ochotę się z nimi spotykać okazyjnie?

65

Odp: Zepsułam znajomość..

Jak widać każdą znajomość można naprawić smile Ja jestem zdania, że w końcu jesteśmy tylko ludźmi i możemy popełniać błędy, ale po co się nimi przejmować? To nie ma w zupełności sensu! O wiele lepiej jest się zastanowić nad tym co się dzieje w życiu i skupić na swoich przyjemnościach, ale nie zapominając o innych i nie będąc egoistą.

66

Odp: Zepsułam znajomość..

Tak, ale do tego trzeba chęci z obu stron, fajnie jak można się jakoś porozumieć i  nadal utrzymywać kontakt...

67

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=niechcemisie]A jak grzybobranie? Udane? I jacy są jego rodzice? Masz ochotę się z nimi spotykać okazyjnie?[/quote]

Jakieś tam grzyby były, ale bardziej nam chodziło o pospacerowanie po lesie:) Rodzice wyglądają na ludzi w porządku, spokojni, emerytowani nauczyciele - choć oczywiście odczułam ich lekkie wścibstwo w pytaniach, więc póki co jednak wolę spotykać się sam na sam z ich synem:)

68

Odp: Zepsułam znajomość..

Lekkie jest dopuszczalne smile
Mamy rozumieć, że kolejne randki się szykują? Super smile

69

Odp: Zepsułam znajomość..

Jak najbardziej:) Widocznie rodzice mu nie zabronili big_smile

70

Odp: Zepsułam znajomość..

Mądrzy rodzice nie będą mu wybierać partnerki tylko postarają się żyć w zgodzie z tą, którą sam znajdzie smile

71

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=eastgirl]Jak najbardziej:) Widocznie rodzice mu nie zabronili big_smile[/quote]

Przecież nie jest nastolatkiem, mylę że żaden rozsądny facet nie słucha w takich sprawach rodziców, tylko swojej intuicji smile

72

Odp: Zepsułam znajomość..

Żartowałam przecież:) Jak na razie ma  u mnie  ocenę 9/10:)

73

Odp: Zepsułam znajomość..

Od tego pułapu się zaczyna, później spada, ale dopóki nie będzie 5/10 lub gorzej; 1/10 to  niech sobie będzie:)

74

Odp: Zepsułam znajomość..

Eastgirl, jaka ocena jest dopuszczalna? smile

75

Odp: Zepsułam znajomość..

[quote=ag-ness]Od tego pułapu się zaczyna, później spada, ale dopóki nie będzie 5/10 lub gorzej; 1/10 to  niech sobie będzie:)[/quote]

Zróbmy taką listę niedopuszczalnych cech faceta:
1. dłubanie w nosie:)