1

Temat: Poncho - nadal modne?

Lubicie? Nosicie? Ja mam w domu kremowe i czarne i w zimniejsze dni lubię się nimi "docieplić" smile

2

Odp: Poncho - nadal modne?

Mam jedno ponczo i noszę je jesienią na skórzaną kurtkę smile

3

Odp: Poncho - nadal modne?

Lubie ponczo bardzo często noszę, na cieplejsze dni kupuję takie narzutki  . Uwielbiam taki styl, czuję się bardzo swobodnie a przy małym dziecku to ważne. Etap szpilek i nie wygodnych ciuchów, mama już dawno za sobą.

4

Odp: Poncho - nadal modne?

Kupiłam sobie poncho, ale noszę je głównie w pracy. Co prawda koledzy lubią się podśmiewywać, że to jest koc, ale mi przynajmniej jest ciepło. No i samo poncho jest bardzo ładne.

5

Odp: Poncho - nadal modne?

Miałam kiedyś ponczo i strasznie żałuje że je sprzedałam. Bardzo dobrze się czuję w takich ciuchach, tak samo jak w bluzce nietoperz   . Lubię się czuć swobodnie i luźno w ciuchach, tym bardziej że mam małe dziecko.

6

Odp: Poncho - nadal modne?

Fajnie wyglądają na kurtkach jako docieplenie ciała .Odpowiednio noszone ,to myślę ,że jest ponad czasowe i nigdy nie wyjdzie z mody

7

Odp: Poncho - nadal modne?

Moje leży nieużywane już 2. rok.

8

Odp: Poncho - nadal modne?

Ja nie mam, ale może się skuszę jak czytam Wasze wypowiedzi smile

9

Odp: Poncho - nadal modne?

Hahahahaha, pasuje mi do nazwy big_smile Ogólnie lubie pancho i uwielbiam je raz na jakiś czas nałożyć big_smile

10

Odp: Poncho - nadal modne?

Ja lubię poncho... mam takie na zimę i na cieplejsze jesienne dni.

11

Odp: Poncho - nadal modne?

Tak, dziś właśnie mam na sobie moje ulubione czarne, z grubej wełny:)

12

Odp: Poncho - nadal modne?

Nie mam ale bardzo mi się podobają smile na skórzaną kurteczkę... pięknie wyglądają smile

13

Odp: Poncho - nadal modne?

Ja niedawno poncho otrzymałam od znajomej, bardzo fajnie grzeje, gdy jest się osobą, która łatwo marznie. Nakładasz na coś na sobie i już Ci cieplej pasują np.do jeansów , mają wąską nogawkę i klasyczny desing. Luźny krój i regularną talię.

14

Odp: Poncho - nadal modne?

Myślę, żeby sobie teraz kupić jakieś poncho, które jest kolorowe? Niestety nie ma takiego czegoś w moim mieście:(

15

Odp: Poncho - nadal modne?

Ja je noszę jak jest mi zimno i nie zastanawiam się czy jest modne:) Jest praktyczne i to wystarczy...

16

Odp: Poncho - nadal modne?

To jest ubranie retro z lat 90, nie sprawdza się w dzisiejszych stylizacjach...

17

Odp: Poncho - nadal modne?

Dawno nie widziałam poncha na ulicy....