1

Temat: Ile macie par butów?

po weekendowym sprzątaniu okazało się, że mam 31 par butów i to już nie jest zdrowe:) Ale każda z nich jest bardzo potrzebna, pasuje mi do czegoś i był ważny powód do jej zakupu - więc szkoda się rozstać. A ile par butów macie aktualnie?

2

Odp: Ile macie par butów?

To jest dobre pytanie, bo musiałabym je najpierw wszystkie wyciągnąć żeby policzyć, ale na pewno ponad 20 będzie...

3

Odp: Ile macie par butów?

No aż tylu par to nie mam, ale około 15 będzie.

4

Odp: Ile macie par butów?

Warto powiększyć kolekcję w ten weekend nie płacąc za dostawę:)

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-butsklep-pl[/url]
[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-modnych-butow-w-sklepie-pantofelek24-pl[/url]

Tutaj cała akcja Weekend Darmowej Dostawy:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

5

Odp: Ile macie par butów?

Hmm... jak podczas wakacji przeprowadzałam się do nowej szafy, to naliczyłam 34 pary razem z klapkami i kaloszami.

6

Odp: Ile macie par butów?

Sporo różnych od tzw.typowo na zimę jak trapery po przez przejściowe jak adidasy , po klapki do kąpieli czy na plażę lub sandały. Trochę, więc jak widzicie tego jest. Kupione zaś buty są bardzo fajne, bo noga się w nich nie poci, a jednocześnie nie ma też możliwości przemakania jak jest np.deszcz a ja jeszcze kończę jogging.

7

Odp: Ile macie par butów?

Ostatnio kupiłam sobie też przepiękne błękitne espadryle , są wygodne wsuwane na nogę. Miękko nosi się je po domu/mieszkaniu. Materiał zewnętrzny jest tekstylny, wew. też tj wyściółka i wkładka również są z niego wykonane. Mimo to stopa się w nic nie poci to jest plusem, gdy rynek jest zalany obuwiem, gdzie po godzinie noszenia skarpety śmierdzą, nogi się odparzają itp. W przypadku tych espadrylów tego nie ma big_smile

8

Odp: Ile macie par butów?

zdecydowanie za mało big_smile

9

Odp: Ile macie par butów?

Ja sobie dziś zamówiłam takie cudo: Mukluki damskie ocieplane czarne .
Są z zamszu i skóry ekologicznej. Wkładki są z futerka. Te buty są bardzo, bardzo fajne.
Już się cieszę, że je mam.

10

Odp: Ile macie par butów?

U mnie aktualnie jest 15 par, z czego jedne zaraz wyrzucę bo to trampki dość zużyte po lecie

11

Odp: Ile macie par butów?

> passiflore napisał/a:

> U mnie aktualnie jest 15 par, z czego jedne zaraz wyrzucę bo to trampki dość zużyte po lecie

No to sporo big_smile, a z trampek polecam Ci kupno markowych, bo są fajne i wygodne w noszeniu.

12

Odp: Ile macie par butów?

Właśnie kupiłam świetne kozaczki na wyprzedaży więc już mam 16 lar butów wink

13

Odp: Ile macie par butów?

W tej chwili mam 5 par, pozbyłam się kilku sfatygowanych po zimie

14

Odp: Ile macie par butów?

Mam 12 par

15

Odp: Ile macie par butów?

Mąż mówi, że zdecydowanie za dużo big_smile ale jak dla mnie jednak ciągle za mało. Teraz poluję na jakieś nowe buty na wiosnę. Myślałam może o jakichś adidasach albo vansach. Widziałam, że sneakersy nadal są w modzie, także może skuszę się na jakąś nową parę. Widziałyście może porady na tik toku? Chyba polecają modele campus czy gazelle. Ktoś może z Was je ma?