51

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

no super

52

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

U mnie to jest albo sieć sklepów HIM albo u mnie to jest Reserved. Przede wszystkim to tak na zmianę u mnie jest i czasem to wybieram a czasem to wybieram. Zależy to głównie u mnie tak jakoś od humoru to dla mnie takie jest bardzo ważne przecież hihihi

53

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Witam, Ja powiem tak rzadko kupuje w centrach handlowych bo tam jest za drogo, ale za to mam w swojej miejscowości ryneczek i tam kupuje bluzki bo taniej a i modne też są.

54

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja w ostatnim czasie coraz częściej zamawiam w sieci. Nie dość,ze jest taniej to jeszcze mozna sobie przejrzeć bez problemu masę produktów siedząc sobie spokojnie w domu przy biurku z filiżanką kawki w ręce.
Mogę Wam polecić dwa fajne sklepy z ciuchami. Answear oraz Zalando. Możecie jeszcze obniżyć koszt zamówienia korzystając z kodów rabatowych:


Macie tutaj kody rabatowe do tych dwóch sklepów. Obecnie są tam spore wyprzedaże kolekcji letniej tak więc bedziecie mogły sobie bez problemu znaleźć coś taniej o 70%. Warto bo w dobrej cenie kupicie sobie markowy ciuch, który jest zwykle z lepszej jakości materiałów.

55

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ciuchy jak wszystko inne kupuje  w sieci, z ostatnich nabytków mogę podać linka do sklepu z fajnymi koszulami o tu  takie wyjściowe dobrej jakości.

56

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Osobiście bardzo lubię sklep Quiosque  ( [url=http://www.quiosque.pl]www.quiosque.pl[/url]) Modne ubrania, ceny przystępne. Ubrania bardzo dobre gatunkowo i dobrze się noszą

57

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja ostatnio w sklepie online wyczaiłam taką bluzkę  Podoba się Wam? Czaderska, co nie??? smile

58

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ostatnio najczęściej w sklepie internetowym Asos.

59

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ostatnią letnią i tam też robię większość ubraniowych zakupów. Bardzo mi ten portal odpowiada.

60

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Sklep [url]http://www.stokki.pl[/url] ma dobrej jakości, markowe rzeczy typu dolce&gabbana, michael kors, marc jacobs,  calvin klein itp. i to o połowę tańsze, bo pochodzą z nadwyżek magazynowych albo końcówek kolekcji. Warto zajrzeć, można tam znaleźć prawdziwe perełki.

61

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

[quote=filadelfia]Ostatnio najczęściej w sklepie internetowym Asos.[/quote]

Kilka razy byłam stronie Asos, odstręcza mnie jednak czas oczekiwania na przesyłkę. Wolę zamówić coś z polskiego sklepu internetowego.

62

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Podoba mi się ich styl, a cena jest bardzo tanie.

Ostatnio edytowany przez Kenueci (2015-09-21 15:08:01)

63

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

[quote=kocham_kato][quote=filadelfia]Ostatnio najczęściej w sklepie internetowym Asos.[/quote]

Kilka razy byłam stronie Asos, odstręcza mnie jednak czas oczekiwania na przesyłkę. Wolę zamówić coś z polskiego sklepu internetowego.[/quote]

Aż tak długo się czeka?

64

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja staram się wybierać dobre jakościowo rzeczy.Wole kupić jedna rzecz ale taką, która będzie mi służyła na dłużej. Możecie zajrzeć sobie do sklepu: -jest to sklep z ubraniami młodych polskich projektantów. Wszystko jest dobrej jakosci bo jest szyte z porzadnych materiałów oraz w Polsce. Na pewno o wiele lepsze  niz w typowych sieciówkach ( w których w ostatnim czasie niczego sensownego nie mogę dla siebie znaleźć). Niedługo będę robiła tam prezenty na święta ( kupuję co roku wcześniej aby potem mieć już zakupy z głowy).
W tym momencie ,,choruję" na tę torebkę:

65

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja teraz za płaszczem się rozglądam , torebek to mam za dużo smile

66

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Fajny karmelowy płaszcz wełniany widziałam ostatnio w Promod, ale nie wiem, jakiego dokładnie szukasz.

67

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Jak szukacie sportowych rzeczy w fajnych cenach (promocjach) to polecam wam [url=http://www.sklep-presto.pl/pol_m_Odziez-i-obuwie_Kurtki_Kurtki-zimowe-258.html]presto [/url]

Ostatnio edytowany przez Pandora (2015-10-01 09:01:54)

68

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

]Bardzo lubię wybierać sobie rzeczy po prostu gdzieś w reserved albo gdzieś właśnie w diverse. To takie moje ulubione miejsca]Też lubię Diverse, często robię tam zakupy ubraniowe. Teraz mam w planach kupić sobie tam parkę na jesień i zimę. Mają tam też fajne plecaki damskie, zastanawiam się nad kupnem jednego, tego pierwszego -  przydałby mi się na studia wink.

Ostatnio edytowany przez natalia84 (2015-10-07 09:40:34)

69

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

[quote=alinka29]
[img]//art-madam.pl/p/q/qsfjhzwknwtpmxphth.jpg[/img][/quote]

Całkiem ładna ta torebka. Szkoda tylko, że nie zastosowana bardziej stonowanych kolorów, ponieważ ten róż i pomarańcz mnie odstręcza.

70

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Przeważnie kupuję przez internet. Kiedyś allegro - dziś jedynie sklepy internetowe również i te mniejsze, mniej znane. Jeżeli mam jakiś polecić to kupowałam ostatnio sweterek na [url]http://kamfashion.pl/[/url] i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Wysyłka bezpłatna i błyskawiczna.

71

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

A ja ze swojej strony mogę Wam polecić Fashion House w Piasecznie jeśli lubicie markowe ubrania w outletowych cenach big_smile Ja co sezon tam zaglądam i wyszukuję perełki big_smile

72

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Widzę, że dominują sieciówki, a co sądzicie o zakupach przez internet i o ciuszkach, które markowe nie są? Znacie Vubu? Wiele moich koleżanek zachwala właśnie ten sklep, ale ja jakoś boję się zaryzykować, jedyne miejsce, gdzie robiłam internetowe zakupy to Top Secret i akurat byłam bardzo zadowolona, bo okazuje się, że są tam świetne promocje nawet do 50% zniżek, więc żal nie skorzystać:) Ale ogólnie mówiąc troszkę obawiam się zakupów internetowych, a stacjonarnie moje ulubione sklepy to Mohito i w zasadzie Sinsay , bo tam najczęściej kupuję:) No i jeszcze C&A, ale wiadomo, że w sieciówkach to trochę drogo;/

73

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

[quote=rizzoli33][quote=kocham_kato][quote=filadelfia]Ostatnio najczęściej w sklepie internetowym Asos.[/quote]

Kilka razy byłam stronie Asos, odstręcza mnie jednak czas oczekiwania na przesyłkę. Wolę zamówić coś z polskiego sklepu internetowego.[/quote]

Aż tak długo się czeka?[/quote]

Czeka się około dwa tygodnie, więc tragedii nie ma. Mnie to nie przeszkadza.

74

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Dla mnie właśnie dwa tygodnie to długo. Czasami się niecierpliwię jak muszę czekać na paczkę cztery dni.

75

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

A ja chciałabym za pytać czy słyszeliście o sklepie  ? Nie mogę znaleźć w sieci żadnych opinii ba temat tego sklepu, a spodobały mi się tam tam jedne buty do biegania i spodnie z bluzą z odzieży termoaktywnej i w sam raz do wieczornego biegania w jesienne wieczory:) tylko nie wiem czy zdecydować się na zakupy w tym sklepie? W sumie kilka razy kupowałam już przez Internet, ale zawsze obawiam się, że pieniądze mogą gdzieś zniknąć i już ich nie odzyskam, dlatego ważne są dla mnie opinie na temat danego sklepu i dokonywanych transakcji.. może ktoś pomoże?