1

Temat: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Hejka:) wiosna już za pasem, a ja wciąż nie odświeżyłam mojej starej garderoby, to chyba wprost niewiarygodne w moim przypadku, ale biegałam ostatnio po sieciówkach, a tam albo nic mi sie nie podoba, albo drogie, że masakra;/ i choć nie byłam nigdy zwolenniczką internetowych zakup to postanowiłam tym razem zaryzykować i poszukać modnych ubrań w sieci i do tego przystępnych cenowo:) Jest to w ogóle możliwe? Może znalazłby się jakiś sklep lub internetowa hurtownia odzieży , gdzie mogłabym zakupić fajną i modne ubrania? Macie jakieś sprawdzone miejsca?

Ostatnio edytowany przez marijo (2015-04-14 14:00:22)

2

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

niestety w sieciówkach ceny zazwyczaj są wysokie smile na Twoim miejscu poszukałabym jakiś ubrań dla siebie w internecie, nawet z przesyłką wyjdą Ci dużo taniej niż kupując w galerii handlowej smile ostatnio również w sieci biedronka widziałam jakąś kolekcję ubrań, dosyć niedrogich a naprawdę ciekawych, czasem w lidlu też są fajne ubrania, wszystko zależy ile masz czasu na poszukiwania:)

3

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Często ubrania od projektantów są cenowo zbliżone do tych z sieciówek, a porównywać nawet nie ma co. Magdalena Kortas w swojej kolekcji, na wyprzedaży ma fajne ubrania, z włoskich materiałów, idealnie skrojone i wykończone za często mniejsze pieniądz, więc warto szukać takich właśnie perełek.

4

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Bonprix, makadamia lub po prostu allegro wink

5

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Dla dzieci na pewno warto kupować w Kids
na przykład mnie powaliły te gacie samochodowe, myślę, że nasz najmłodszy w rodzinie byłby mega zadowolony. W internecie warto szukać rzeczy przede wszystkim dobrej jakości. Te ubrania są bardzo dobrej jakości i też są bardzo oryginalne, a o to dzisiaj ciężko.

Ostatnio edytowany przez kosmiczna (2015-04-21 11:21:32)

6

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Hitem tego sezonu są koszulki z nadrukami. Można je kupić praktycznie wszędzie, ale ja zazwyczaj kupuję je w sieci, w różnych sklepach. W zasadzie bardziej zwracam uwagę na produkt niż sklep, w którym kupuję. Ostatnio wpadła mi w oko strona . Mają mega koszulki z nadrukami, a co jeszcze fajniejsze, mają kreator tworzenia swoich własnych koszulek. Można sobie stworzyć coś unikalnego. smile

7

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

ostatnio nie kupowałam ubrań, chociaż przymierzam się, bo reklamy na wszystkich stronach prześladują mnie - takie piękne kreacje!

8

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja kupuje głównie na allegro, a  jeśli chodzi mi o zakup na potrzeby zawodów sportowych, które latem organizuje to wybieram sklep, który oferuje nadruki na koszulki, tylko buty kupuje w sklepach stacjonarnych, wiecie jak to jest z tymi rozmiarami.

9

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

[quote=marijo]Hejka:) wiosna już za pasem, a ja wciąż nie odświeżyłam mojej starej garderoby, to chyba wprost niewiarygodne w moim przypadku, ale biegałam ostatnio po sieciówkach, a tam albo nic mi sie nie podoba, albo drogie, że masakra;/ i choć nie byłam nigdy zwolenniczką internetowych zakup to postanowiłam tym razem zaryzykować i poszukać modnych ubrań w sieci i do tego przystępnych cenowo:) Jest to w ogóle możliwe? Może znalazłby się jakiś sklep lub internetowa hurtownia odzieży , gdzie mogłabym zakupić fajną i modne ubrania? Macie jakieś sprawdzone miejsca?[/quote]

Jak polujesz na coś ciekawego to najlepiej zajrzyj na modową platformę zakupową
Tam na pewno znajdziesz coś dla siebie. Samych sukienek jest ponad 18 tysięcy, nie wspominając o bluzeczkach, spodniach, spodenkach, swetrach, odzieży sportowej i wielu wielu innych.

10

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

A gdzie kupujecie bieliznę? W sklepach stacjonarnych nie ma dla mnie nic ciekawego.

11

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Myślę, że w temacie ubrań można również pisać o dodatkach i ja z kolei mogę się pochwalić nową rzeczą, a chodzi mi o torebkę. Kupiła ją sobie z myślą, że będę w niej chodzić do pracy i tak robię. A jakie jest Wasze zdanie, gdzie te torebki się jeszcze nadają? Gdzie można w takich chodzić? Jeżeli znacie jakieś fajne sklepy internetowe z biżuterią, to chętnie zapoznam się z ich ofertą wink

12

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Tej strony nie znam, ale w takim razie zerknę okiem. Sama dorzucić mogę tu jeszcze sklepy takie jak: Answear, Asos i Mosquito.

13

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja ze swojej strony mogę polecić bejeans, bo do wielu sklepów w sieci nie mam zaufania, a oni mają też stacjonarne w całym kraju i jakoś psychicznie mi łatwiej zapłacić z góry wtedy za paczkę.

Ostatnio edytowany przez mattka (2015-09-11 13:54:33)

14

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja kupiłem żonie  legginsy i koszulę damską bo wcześniej mi podesłała linki że to jej się podoba smile

Ostatnio edytowany przez wawa (2015-09-14 14:11:30)

15

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Czasami warto poświecić więcej czasu na poszukanie dobrego sklepu internetowego z modnymi torebkami,obuwiem czy dodatkami. Po co kupować tanie, złej jakości rzeczy które szybko nam się nudzą. Warto postawić na jakość i znane marki takie jak  Calvin Kein, Dolce&Gabbana, Converse, Esprit i wiele, wiele więcej znanych marek

Ostatnio edytowany przez superS (2015-09-18 17:54:53)

16

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja zakupy robię w różnych sklepach, ostatnio w Zalando, bo dostałam kod rabatowy do tego sklepu, ale często kupuję też w sieciówkach internetowych jak Sinsay czy H&M, po prostu jakoś łatwiej mi oglądać ofertę w sieci niż w realu smile

17

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Nie lubię ubrań z sinsay, uważam, że to są trochę szmatki jeśli chodzi o materiał. Także jakość ciuchów z hm się znacznie pogorszyła.

18

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Jeszcze jak mogę Wam jeden polecić dobry sklep internetowy dla Was, to polecam świetnie znany Esotiq. Ostatnio znalazłam tam fajne szlafroki  . Same doskonale wiecie, jaki to jest dobry jakościowo sklep. Ja często tam kupuje jakieś rzeczy dla siebie wink

19

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja byłam sceptyczna do zakupów w sieci. W zeszłym roku kupiłam buty tańsze od tych w sklepie stacjonarnym o 60zł. Na ten sezon planuję tak zakupić buty zimowe, ale jeszcze nie zaczął się sezon bym mogła coś przymierzyć w sklepie smile.

20

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja bardzo często kupuję ubrania przez internet i jestem zazwyczaj zadowolona z zakupów. Jedynie kosmetykow nie zamawiałam nigdy przez internet ale planuję to zmienić. Trafiłam jakiś czas temu na krem BB skin79  i chyba się na niego skuszę. Od dawna szukam dobrego jakościowo kremu BB bo mój jest kiepski i jesienią się kompletnie nie sprawdza. Podobno skin79 podbił serca kobiet na całym świecie. Czy korzystałyście kiedyś z niego? Jak jest u was z kupowaniem kosmetyków online?

21

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

[quote=Pandora]Ja byłam sceptyczna do zakupów w sieci. W zeszłym roku kupiłam buty tańsze od tych w sklepie stacjonarnym o 60zł. Na ten sezon planuję tak zakupić buty zimowe, ale jeszcze nie zaczął się sezon bym mogła coś przymierzyć w sklepie smile.[/quote]

Zerknij sobie na eobuwie. Widziałam, że teraz jak dołączysz do newslettera to dostajesz 40 zł zniżki na zakupy.

22

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

a ja bardzo lubię kupować ubrania w sieci, za to strasznie nie lubię chodzić po galerii i szukać czegoś do ubrania, ostatni sobie zamówiłam na internecie ubrania  i jestem bardzo zadowolona, nie dość, że można było wybrać pojedyncze sztuki, co zazwyczaj przy hurcie nie jest możliwe, a tu jednak, byłam bardzo zdziwiona, do tego ubrania przyszły naprawdę ładne i wykonane są bardzo porządnie i z dobrego materiału, nawet moja przyjaciółka teraz sobie tam zamówiła trochę rzeczy smile pozdrawiam smile

23

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja nieodmiennie zamawiam różne ubrania w Mosquito. Lubiłam jeszcze Rubin Fashion, ale tam się ostatnio nic nie dzieje.

24

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Fajne są wyprzedaże na Dynia 71 można  coś sobie ciekawego wybrać .Jedynie przesyłka kosztuje ,ale zamawiając kilka rzeczy cena się rozkłada .

25

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

U mnie zdecydowanie najczęściej sprawdza się allegro.
Mogę znaleźć wszystko co potrzebuję. I sprawdzone