1

Temat: Garnki emaliowane czy ze stali

Chciałabym sobie kupić w najbliższym czasie komplet garnków. jakie mają więcej zalet?

2

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Polecam te ze stali, są wytrzymalsze, nie  będziesz musiała ich wyrzucać z powodu odpryśniętej emalii

3

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Mnie w tych ze stali szybciej się gotuje, mają cieńszy spód i dlatego. A mam już je dobrych pare lat.

4

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Polecam ze stali, używam już 2 lata i ciągle wyglądają jak nowe

5

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Wypatrzyłam świetne garnki w Duka właśnie ze stali seria Chef. Koleżanka moja ich uzywa i są bardzo dobre, nawet gotuje się szybciej ( dukapolska. com

6

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Ja polecam to co sama używam i mi się sprawdza od lat. Mam komplet philipiaka, który w ogóle się nie przypala, ma dno groszkowe. Uchwyty też są super, nie nagrzewają się ani nie nadpalają, a potrawy często dochodzą szybciej niż w przepisie.

7

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Emaliowane są tańsze ale jeśli masz odpowiednie fundusze to postawiłabym na garnki ze stali nierdzewnej. Nie te najtańsze ale porządnej firmy.Ja mam u siebie garnki Tefala. Konkretnie z serii Hero. Bardzo solidne, mają pogrubione dno tak więc dłużej trzymają ciepło. Łato się je również zmywa.Nie ma tam tych plasitkowych elementów, które odpadają. Ja myję w zmywarce. Pokrywki szklane tak więc widzisz potrawę.
Mają również 10 lat gwarancji, Firma na pewno nie dałaby tyle jakby nie była pewna produktu.

8

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Tanie garnki szybko się niszczą,  źle wyglądają po częstym użytkowaniu... Lepiej wydać więcej i mieć ładne przez parę lat

9

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Ja równiez nie polecam emaliowanych. No chyba,że jakiejś bardzo dobre marki. Takie tylko mogą się dobrze prezentować. O wiele wygodniejsze oraz lepiej wykonane są garnki ze stali.Nie muszę chyba tutaj pisać,że są bardziej wytrzymałe i że będą Wam służyły przez dłuższy okres czasu?
Tu jest dobry opis na co warto jest się patrzeć oraz jakie mogą być inne dobre oraz polecane akcesoria kuchenne. Mozecie sobie mniej więcej poczytać :  [url]http://www.trenddecor.pl/wyposazenie-kuchni-w-domu/[/url]

Ostatnio edytowany przez justa31 (2015-10-18 12:06:24)

10

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Alicen masz rację te stalowe garnki z Duka są rewelacyjne. A nie wiem czy widziałaś tą serię żeliwnych garnków? [url]http://dukapolska.com/garnki-i-patelnie/garnki/medver-garnek-zeliwny-owalny.html[/url] . To tez konkret. Te garnki z całą pewnością będą służyły naście lat

11

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Mam garnki firmy "Szuman"z grubym dnem szybciej się w nich gotuje .

12

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

W sklepie kuchnianawidelcu.pl można kupić - teraz z darmową dostawą:
[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-w-sklepie-kuchnianawidelcu-pl-15-17-04[/url]

13

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Nie lubię osobiście garnków emaliowanych. Od zawsze mam  stalowe. Lepiej jednak drożej zapłacić i mieć dłużej dobrą rzecz.

14

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Stal też okazuje się niezbyt zdrowa, są dietetycy, którzy polecają emalie bardziej niż stalowe garnki:)

15

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Moim zdaniem stalowe są lepsze. W ostatnim czasie przestałly być modne mocno kolorowe wzory garnków emaliowanych na rzecz nowoczesnych oraz prostych form. Właśnie takie mamy w domu. Dobry sprzęt, mają poza tym dobra gwarancję.

16

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Emaliowane naczynia są ładne, ale przebarwiają się. Stal pozostaje estetyczna na długo.

17

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Wystarczy czyścić od razu po użyciu, nie przetrzymywać w nich potraw. trudniejsze plamy czyszczę papką z proszku do pieczenia lub sody.

18

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Ja lubię kolorowe motywy na emaliowanych garnkach

19

Odp: Garnki emaliowane czy ze stali

Ja lubię kolorowe motywy na emaliowanych garnkach