1

Temat: Gdzie na sushi w Warszawie

Cześć ! Czy możecie mi tutaj podpowiedzieć gdzie warto jest wybrać się na sushi w Warszawie? Niedługo odwiedzę to miasto i szukam sprawdzonej restauracji.

2

Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

Tak się składa,że w piątek wybrałam się na lunch do restauracji sushi. Przyleciała do nas w odwiedziny siostra męża, która na co dzień mieszka w UK tak więc chcieliśmy się razem wybrać na miasto i gdzieś smacznie zjeśc. Na początku myśleliśmy o kuchni indyjskiej ale ostatecznie padło na suszarnie bo siostra chciała porownać jakie sushi jest serwowane u  niej w Birmingham a jakie u nas w Warszawie. Tak więc zaprowadzilismy ją do najlepszej resturacji sushi na Nowym Świecie Besuto i powiem, że niebo w gębie. Lunche są tam niedrogie a porcje solidne. Siostrze bardzo smakowało.  Mówiła,że  w Polsce jest taniej i chyba smaczniej niż u niej. Tu jest ich strona: [url]http://www.besuto.pl/[/url]

Ostatnio edytowany przez justa31 (2015-10-12 16:15:32)

3

Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

Dla mnie nr 1 to Tobaya na Ogrodowej:)

4

Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

Ja równiez polecam Besuto . Warto jest zaglądać na ich stronę do zakładki z promocjami: [url]http://www.besuto.pl/promocje[/url] albo też na facebooka bo można dzieki temu upolować bardzo fajne okazje na sushi . Na przykład jak zaznaczycie na facebooku,ze jesteście w tym miejscu to macie tam 20% zniżki na futomaki albo na californię. Poza tym raz na jakiś czas organizują tam sushi night. Płacicie raz i jecie sushi ile tylko chcecie.

5

Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

A ja polecam zrobić domowe sushi, to naprawdę nie jest trudne, a jaka satysfakcja:)

6

Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

Oj próbowałam ale efekt był marny. mamy znajomych, którzy byli na kursach i pasjonują się kuchnią japońską. Potrafią faktycznie zrobić pyszne sushi:) Ale jak mamy ochotę zjeść zawsze dobre i świeżutkie sushi, to jedziemy na miasto:)

7

Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

Najlepsze jadłam w Kilo Sushi w Krk smile

8

Odp: Gdzie na sushi w Warszawie

Można szukać też fajnych zestawów w marketach, ostatnio jadłam taki i nie odróżniłabym go od takiego z restauracji...