1

Temat: Szorty, spodenki - nosicie?

Wczoraj przeglądałam ciuchy na strychu, jeszcze z liceum i znalazłam całkiem dobre dżinsowe spodenki, nawet się w nie zmieściłam i dziś je noszę:) Zakładacie czasem je zamiast spódniczki?

2

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Uwielbiam szorty! Na taką pogodę są jak znalazł!

3

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Szorty są fajne, dziwię się, że są także osoby które ich w ogóle nie noszą! Przecież naprawdę warto, szczególnie w takie upalne lato jak mieliśmy w tym roku, aż mi się gorąco robiło, kiedy widziałam dziewczyny w długich spodniach albo w legginsach, podczas gdy wzyscy chodzili w krótkich spodenkach. Szorty są naprawdę fajne smile

4

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Czasami noszę, choć nie przepadam za swoimi nogami.

5

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Mam nawet kilka par, ale jak przychodzi lato to i tak częściej zakładam krótkie spódniczki...

6

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Nie te nogi na takie ekstrawagancje. Ja wole sobie odpuścić spodenki. Jak mam już pokazać nogi to spódniczka i dość kryjące rajstopy.

7

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Szorty są super, ale zakładam tylko po domu albo nad rzekę. Mój cellulit nie lubi być obnażany. I mam brzydkiego żylaka.
Kiedyś widziałam dziewczynę w krótkich spodenkach, która miała jeszcze większego. Kurczę... patrzyłam na nią z zachwytem za jej odwagę, bo ja się wstydzę sad

8

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

ja nie nosze, bo mam brzydkie moim zdaniem nogi..,. wiem, ze niektórzy mają gorsze, ale to wcale mnie nie pociesza.

9

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Noszę, choć wolę spódnice smile I raczej te dłuższe.

10

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Nosze, ale raczej tylko po domu.

11

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Szorty są bardzo wygodne...uwielbiam je nosić, zwłaszcza w upały.

12

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Ja tego lata kupiłam sobie takie szorty. Wygodnie mi się je nosi, ze względu na pasek, nic mnie nie uciska smile (mają tzw.ściągacz tunelowy). Są wytrzymałe, mogłam bawić się z maluchami ile wlezie, nic nie pękło na szwach, ani się nie przetarło. Widać, że fajna marka i dobrze je wykonała.

13

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Mój facet bardzo lubi Jeansowe szorty - Regular fit - w kolorze niebieskim. Są regularne w kroju, zapięcie na zamek i guzik, jako coś specyficznego zakończenie nogawek jest zawinięte na stałe smile Fajnie to wygląda.

14

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Ja najbardziej generalnie lubię jeszcze spodnie - są bardzo smukłe i ciekawe. Fajne do noszenia. Polecam jak ktoś chce się odmłodzić nieco i mieć powera! smile

15

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

My z partnerem jak wspominałam nosimy szorty, oczywiście nie teraz. Choć przy obecnych obniżkach czasem warto zaszaleć i kupić coś po sezonie na nowy sezon już mieć gotowe w szafie do założenia. Tak też zrobił nie dalej niż wczoraj i kupił sobie granatowe męskie szorty. Moim zdaniem wyglądają całkiem dobrze.

16

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Ja noszę często, i to z rajstopami pod spód jeśli jest chłodniej smile

17

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Oczywiście, że noszę szorty w odpowiedniej porze roku smile Już sobie kupiłam nowe na ten sezon. Jeansowe w kolorze granatowym z naszytymi koralikami.

18

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Ja noszę tylko latem

19

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Ja kupiłam sobie chwilę temu przez net szorty. Mają kolor mid blue (zużyty). 97% bawełny. Dopasowany krój, zapięcie na zamek.

20

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

Tylko latem noszę, na plaży:)

21

Odp: Szorty, spodenki - nosicie?

A ja w tym roku będę nosić bo wreszcie schudłam...