1

Temat: Katering z Warszawy

Cześć. Zbliżają się urodziny mojej córki i postanowiłam,ze skorzystam z usług kateringu bo zjeżdża się do nas praktycznie cała rodzina. Czy mogłybyście mi polecić dobrą firmę z Warszawy ?

2

Odp: Katering z Warszawy

Gdzie mieszkasz w Warszawie? Ja jakiś czas temu korzystałam z tego kateringu na Ochocie, ale z tego co wiem to działają również na terenie całej Warszawy. Jestem bardzo zadowolona.Firma z polecenia, moja siostra równeiż zamawia tam jedzenie na rodzinne imprezy. Jest to wygodne bo po prostu przywożą Ci cały zestaw jedzenia.Dania główne,sałatki. Tak więc nie musisz się martwić o przygotowanie przyjęcia ale po prostu sama możesz się wypicować. Jest również smacznie,prawdziwie polskie,domowe jedzenie. Skorzystałam tam również z możliwości wypożyczenia naczyń. Oddaje się je brudne ( uff - zmywanie po imprezie to prawdziwa katorga).Kiedyś równiez zgadałam się z sąsiadka, która również korzystała z tej firmy tak wiec jest to dość popularny katering.

3

Odp: Katering z Warszawy

Całkiem fajna opcja, jeżeli mają smaczne jedzenie.

4

Odp: Katering z Warszawy

najlepszy catering ma moja mama:)

5

Odp: Katering z Warszawy

Powiem Wam,że wcale nie jest tak prosto znaleźć dobrą firmę oferującą katering. Sama przetestowałam ich kilka Z tym,że szukałam kateringu dietetycznego. Nie mam czasu na gotowanie codziennie dla siebie a nie chciałam odżywiać się śmieciami oraz zamawianym jedzeniem z knajpek.
I znalazłam - jedzenie jest smaczne, pieknie podane oraz zdrowe

6

Odp: Katering z Warszawy

Kiedyś korzystałam z gotowych zestawów cateringowych na obiad, ale jak mam więcej czasu teraz to wolę sama gotować, bo umiem i lubię.

7

Odp: Katering z Warszawy

Mnie odrzucają te plastikowe pojemniki, w których to jedzenie "leżakuje", wchłaniając zawartość tego wstrętnego plastiku. Dziwię się ludziom, że chcą to jeść i jeszcze słono za to płacić.