1

Temat: Nauka jazdy na rolkach

Dostałam rolki i teraz mam problem, bo jakoś nie mogę opanować na nich równowagi, na razie próbuję w domu i marnie mi idzie... Macie jakieś sprawdzone sposoby na naukę, żeby nie wstydzić się swoich umiejętności jak już wyjdę z domu, i nie wybić przednich zębów? wink

2

Odp: Nauka jazdy na rolkach

Myślę, że w domu jest na to za mało miejsca, warto założyć ochraniacze i wybrać się z kimś  np. do parku żeby poćwiczyć, to żaden wstyd:)

3

Odp: Nauka jazdy na rolkach

Warto chyba wcześniej wzmocnić mięśnie nóg...

4

Odp: Nauka jazdy na rolkach

Warto. Dzięki temu łatwiej przyjdzie wykonywanie niektórych manewrów.

5

Odp: Nauka jazdy na rolkach

W domu nie ma sensu tego robić. Lepiej kupić kask i ochraniacze i zacząć naukę od razu na dworze.

6

Odp: Nauka jazdy na rolkach

Ja choruje od jakiegoś czasu na elektryczna deskorolkę. Manta Viper jest dość tania i efektowna - poczytajcie o niej [url]http://satinfo24.pl/powrot-do-przyszlosci-z-nowa-deska-manta-viper-foto/[/url] - idealna, zabawa dla każdego.

7

Odp: Nauka jazdy na rolkach

Ja uczyłam się jazdy na rokach ze 3 dni, później już coraz pewniej się na nich czułam.

8

Odp: Nauka jazdy na rolkach

Ja też na początku śmiesznie wyglądałam ucząc się smile nie ma co się wstydzić, za każdym razem będzie coraz lepiej

9

Odp: Nauka jazdy na rolkach

Znajdź jakiś parking w swojej okolicy lub opustoszałą ulicę (u mnie w mieście pod kościołem jest duży parking) i tam bez obaw po asfalcie można uczyć się ile wlezie smile

10

Odp: Nauka jazdy na rolkach

Mnie nauka jazdy na rolkach zajęła około 2 dni. Nie ma co się zastanawiać...po prostu trzeba ćwiczyć jazdę. Wówczas nawet małe podwórko przed domem się przydaje.

11

Odp: Nauka jazdy na rolkach

Ochraniacze i jakieś zaciszne miejsce najlepiej z gładką powierzchnią - ja tak się uczyłam rolek smile

12

Odp: Nauka jazdy na rolkach

U mnie ta nauka to było tyle wywrotek, że chyba jakbym wiedziała, to bym w ogóle nie zaczynała... Ale jakoś wypracowałam sobie równowagę w końcu i już jest ok

13

Odp: Nauka jazdy na rolkach

Ja uczyłam się jeździć z filmami instruktażowymi na YT.

14

Odp: Nauka jazdy na rolkach

Nauczyłam się sama metodą prób i błędów, gorzej że teraz nie mam czasu już jeździć...