26

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Prawdę powiedziawszy jeżeli jesteś taką bardzo silną alergiczką to jakikolwiek lakier i sposób malowania czy ozdabiania paznokci jest ryzykowny. Ja bym w każdym razie nie ryzykowała jakiegokolwiek podrażnienia i silnej reakcji alergicznej bo to się może źle skończyć.

27

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Jeśli manicure, to tylko hybrydy! wink Wiem co mówię i z czystym sercem mogę polecić każdej Pani! wink Paznokcie dzięki hybrydzie stają się twardsze i wyglądają pięknie przez długi, długi czas - nawet do miesiąca bez żadnych odprysków wink Możemy swobodnie wykonywać wszystkie czynności bez obawy, że nasze paznokcie się zniszczą wink

28

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Muszę szczerze przyznać, że hybrydy bardzo mi się podobają, ale jak sobie pomyślę ile one kosztują to od razu mi się ich odechciewa. Za tą cenę mogę codziennie malować paznokcie innym kolorem i jeszcze mi kasa zostanie. Może i ładne ale niestety i drogie.

29

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Hybryda to super rozwiązanie, gdy nie mamy czasu na codzienną pielęgnację paznokci. W zasadzie można powiedzieć, że 2 tygodnie paznokcie są w super stanie. Jednak z jej zdjęciem nie jest tak hop-siup. Lepiej, żeby robić to u kosmetyczki niż samemu, bo można sobie zniszczyć paznokcie.

30

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Hybrydy nie są wcale takie drogie wink Jeśli robi się je u kosmetyczki, w najdroższym salonie w mieście, to nic dziwnego, że ceny powalają na łopatki tongue Ja jestem stylistką paznokci, pracuję w salonie kosmetycznym, a hybryda u nas kosztuje maksymalnie 50 zł - wszystko zależy od tego, kto i co sobie na nich wymyśli wink Hybrydy to naprawdę super opcja! Długotrwały efekt bez żadnych odprysków nawet do miesiąca wink

31

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Hybrydy są super! smile Długotrwały efekt utrzymuje się na moich paznokciach do miesiąca! Gdyby nie brzydki odrost pewnie nosiłabym je dłużej, bo trzymają się bez zarzutu smile Można swobodnie pracować, prać, sprzątać, gotować, zmywać i nic nie odpryskuje wink Świetna opcja dla pań, które nie mają czasu na codzienne malowanie paznokci wink

32

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Moim zdaniem wszystko zależy od płytki paznokcia... Mi hybrydy trzymają się baz zarzutu i faktycznie mogę robić w nich dosłownie wszystko! Natomiast mam koleżankę, której płytka paznokciowa w ogóle nie akceptuje hybrydy i po dwóch dniach odpada jej płatami... Dlatego warto sprawdzić jak komu będzie się trzymać wink ja polecam bardzo!

33

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja chciałabym hybrydowy. Tylko to dodatkowe koszty.

34

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja jestem za zwykłym a to ze względu na cenę i konieczność wykonywania u kogoś/specjalisty hybrydowego. Chociaż muszę obiektywnie przyznać, że ten hybrydowy jest bardzo często dużo ładniejszy niż zwykłe pomalowane samodzielnie paznokcie, ale coś za coś.

35

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Pewnie, że hybrydy. Na nich mam święty spokój z paznokciami na długie tygodnie. A używam kosmetyku new nails, znakomicie się sprawdza, nic nie odpada, a paznokcie się trzymają!

36

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

A sama je robisz? Czy u kosmetyczki?

37

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja na paznokciach u nóżek mam hybrydy a na rękach żele , oczywiście u kosmetyczki robię

38

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

polecam zestaw Semilac gdzie możesz sama sobie zrobić manicure hybrydowy;)

39

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Oj zdecydowanie mam ochotę na hybrydy, ale jeszcze troszkę...

40

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

polecam zestaw Semilac gdzie możesz sama sobie zrobić manicure hybrydowy;)


Ostatnio widziałam je w necie i się nad nimi zastanawiałam. Mają fajne barwy i cena rozsądna. Moja koleżanka u kosmetyczki miała nimi robione to mówiła, że miesiąc wytrzymują na paznokciach spokojnie. Ktoś korzysta z tych lakierów w domu?

41

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

polecam lakier hybrydowy UV Hybrid SEMI HARDI MILK, jest bladorożowy pięknie kryjący i utrzymuje się w stanie nieskazitelnym w moim przypadku 5 dni

42

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

5 dni? Przecież tyle to nieskazitelnie utrzymują się zwykłe lakiery. Jesli chcesz fajny rózowy to zobacz sobie Semilac 053 French Pink Milk. To dopiero cudowny mleczno rózowy odcień.

[img]//1.bp.blogspot.com/-XRijvUytH0E/U3pObyp4DAI/AAAAAAAAJwY/hBHRWhWAp9w/s1600/semilac+diamond+cosmetics_manicure+hybrydowy+krok+po+kroku_nude+pink_rozowy+lakier+do+paznokci_pastelowy+roz+manicure_pudrowy+r%C3%B3%C5%BC+paznokcie_%C5%9Blubny+manicure_paznokcie+na+wesele+%C5%9Blub_053+french+pink+milk+(1).png[/img]

43

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

odkąd firmy kosmetyczne zaczęły wprowadzać do swoich ofert lakiery o właściwościach hybrydy, nie muszę się już umawiać do kosmetyczki i siedzieć u niej nie wiadomo ile czasu, teraz sama mogę uzyskać taki efekt w zaciszu własnego domu.
co prawda lakier utrzymuje się krócej niż w przypadku tego zrobionego u profesjonalistki, bo tydzień, i to jeszcze w zależności od tego, jak dobrze się go nałoży, ale takie rozwiązanie jest tańsze i oszczędza czas. poza tym wystarczy kupić na początek zestaw lakier + utwardzacz (o działaniach lampy) i potem możesz go stosować na każdy inny lakier, ale tylko te bez jakichkolwiek drobinek. utwardzacz jest bardzo wydajny a i wydaje mi się, że same lakiery z tych zestawów trochę lepiej kryją od zwykłych.

44

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Też uważam że hybrydy to błogosławieństwo, ale troche minęło zanim się do nich przyzwyczaiłam. Co do samych lakierów i utwardzaczy  to wolę nie kombinować tylko kupić sobie normalnie lakiery hybrydowe. Te Semilac są niedrogie bo za 7ml płaci się około 23zł. To nie majątek, a jakośs jednak lepsza niż zwykłych utwardzonych.

45

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Uwielbiam hybrydy! Zwykłe lakiery to same problemy, z tego powodu głównie malowałam bezbarwnymi. A hybrydy o ile robi się zgodnie z wytycznymi, robi sie przerwy pomiędzy jednym mani a kolejnym nie zniszczą paznokci. Ja sama sobie robie semilaca i zjechałam sobie kilka razy paznokcie, ale teraz już wiem, że to głównie wina złego ściągania lakieru.

46

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ostatnio zrobiłam u siebie koleżance i była na tyle zadowolona, że kupiła sobie swój zestaw. Ja jednak jeśli chodzi o paznokcie stawiam na hybrydy i raczej zdania juz nie zmienie. Ostatnio kupiłam sobie z tej samej firmy co lakiery bazę i top 2w1. To tez fajna oszczędność, a sprawdza się równie dobrze co w osobnych opakowaniach wink

[img]//i1.imged.pl/semilac-2w1-baza-i-top-base-top-7ml-do-hybryd.jpg[/img]

47

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

U mnie się też hybryda sprawdza i też widzę jak kilka osób tutaj smile preferuję lakiery Semilac. Rzeczywiście [url=http://semilac.pl/pl/141-lakiery-hybrydowe-7-ml]tutaj[/url] jest fajnych pastelowych odcieni różu. Takie kolorki są myślę idealne teraz na lato.

48

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

[quote=Cleopatra]5 dni? Przecież tyle to nieskazitelnie utrzymują się zwykłe lakiery. Jesli chcesz fajny rózowy to zobacz sobie Semilac 053 French Pink Milk. To dopiero cudowny mleczno rózowy odcień.

[img]//1.bp.blogspot.com/-XRijvUytH0E/U3pObyp4DAI/AAAAAAAAJwY/hBHRWhWAp9w/s1600/semilac+diamond+cosmetics_manicure+hybrydowy+krok+po+kroku_nude+pink_rozowy+lakier+do+paznokci_pastelowy+roz+manicure_pudrowy+r%C3%B3%C5%BC+paznokcie_%C5%9Blubny+manicure_paznokcie+na+wesele+%C5%9Blub_053+french+pink+milk+(1).png[/img][/quote]
piękny!

49

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Hm, ja tam lubie hybrydy big_smile na poczatku nie bylam przekonana, bo balam sie, ze zniszcze sobie paznokcie. Ale kolezanka mi objasnila co i jak i teraz robie sobie sama- to wcale nie jest takie trudne smile i wychodzi taniej niz chodzenie do salonu smile lakierów uzbieralam juz sporo- co chwile kupuje nowe kolory big_smile nie wolisz sama sobie robic? zamawiam lakiery z em nail, sa tanie i moge zaszalec z wzorkami, kolorami smile

50

Odp: Zwykły manicure czy hybrydy

Ja jeszcze nigdy nie miałam hybryd, ale tak pięknie wyglądają, że kiedyś pójdę do kosmetyczki i się skuszę smile