1

Temat: polećcie mi jakiś dom opieki

Cześć dziewczyny, ja dziś piszę w dość nietypowej sprawie, a konkretnie poszukuję sprawdzonego i godnego polecenia domu opieki w okolicach warszawy. Niestety stanęliśmy przed trudną decyzją życiową oddania babci do takiego domu, ponieważ wszyscy pracujemy a ona  wymaga już stałej całodziennej opieki, jakoś udało mi się przekonać mamę że to najlepsze wyjście, oczywiście chcielibyśmy ją zabierać do siebie na weekendy święta, a czasami nawet w tygodniu, możecie polecić mi taki naprawdę sprawdzony dom opieki ?

2

Odp: polećcie mi jakiś dom opieki

Odradzam dom opieki, starsi ludzie nie są tam traktowani z szacunkiem, a to chyba nie jest obłożnie chora osoba wymagająca specjalistycznej opieki...? Lepiej za te pieniądze zapewnić mamie opiekunkę, a nie pozbywać się jej, bo stała się niepotrzebna w domu...

3

Odp: polećcie mi jakiś dom opieki

Witam,
To zależy od domu opieki, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Są naprawdę dobre domy opieki gdzie starsze osoby mają towarzystwo. Poza tym osoba, która wymaga stałej opieki nie może zostać sama gdy wszystkie osoby pójdą do pracy. Potrzeba oddania do domu opieki zależy jednak przede wszsytkim od stanu stanu zdrowia oraz sytuacji rodzinnej.

4

Odp: polećcie mi jakiś dom opieki

Moi znajomi też zdecydowali się na dom opieki w okolicach Warszawy i są bardzo zadowoleni. Wczesniej dokładnie sprawdzili go, ofertę, opinię i to jak traktują ludzi. najważniejsza dla nich była odpowiednia opieka medyczna i to jest w 100% dobrej jakości. Dowiem się jak się nazywa ośrodek i dam znać. Wiem, że z opoekunkami bywa róznie - nie zawsze się zajmują tylko siedzą pół dznia

5

Odp: polećcie mi jakiś dom opieki

Hmm a tak się składa dziewczyny, że ja taki jeden znam i śmiało wam będę mogła polecić. Oczywiście nie ze swojego doświadczenia ale z opowieści moich starszych koleżanek z pracy. Wspominali mi coś często o domu spokojnej starości, On jest [url]http://www.domyopiekiolimp.pl/oferta/dom-spokojnej-starosci/[/url] sprawdzony i w nim można jakoś godnie żyć. O ile sobie dobrze przypominam nazywa się Olimp. Wszystko na tej stronie jest zawarte.

6

Odp: polećcie mi jakiś dom opieki

ja polecam dom opieki wydaje mi się że jest to chyba najlepszym sposobem na godne życie staruszka no co prawda takie miejsce jet w domu nie w domu opieki ale niestety czasem w życiu tak jest. Chociaż zawsze można sobie wziąć opiekę ale ileż można. Moim zdaniem jak tak aptrzę ten dom opieki olim jest naprawde świetnym domem opieki może warto tam zobaczyć coś dla babci.

7

Odp: polećcie mi jakiś dom opieki

Zerknij sobie na oferty domu seniora na  [url]http://domseniora24.pl[/url]  z tego co wiem to mają bardzo dobre warunki, opiekę całodobową i wiele ciekawych zajęć wspólnych.

8

Odp: polećcie mi jakiś dom opieki

A mnie ciekawi jakie są koszty utrzymania osoby w takim domu.

9

Odp: polećcie mi jakiś dom opieki

To już trzeba się dopytywać indywidualnie, ponieważ w każdym ośrodku będzie to wyglądać inaczej. Możesz zapytać się o [url=http://domseniorakalety.pl/]domu seniora w Kaletach ofertę[/url] i sprawdzić, jakie są koszty miesięcznego pobytu. Weź też pod uwagę, że w tym ośrodku w sposób kompleksowy zajmują się osobami starszymi.

10

Odp: polećcie mi jakiś dom opieki

Wiem dokładnie jaka to ciężka decyzja, bo moja babcia też znajduje się w takim domu opieki. Nie mieliśmy wyjścia niestety bo stwarzała zagrożenie i dla nas i dla siebie, uciekała nam a mieszkamy w takim miejscu gdzie to niebezpieczne sad kilka razy odkręciła nocą korki od gazu sad Bardzo długo szukałam odpowiedniego miejsca, pytałam, dzwoniłam, jeździłam nie każdy też babcie chciał przyjąć. Teraz jest w tym domu opieki [url]http://domrodzinny.pl/[/url] w Nowym Dworze Mazowieckim. Dostała się ze skierowania (nic nie dopłacamy, wystarcza jej emerytura) ale można o prywatnie się tam dostać, w pokoju obok 2500 zł miesięcznie płacą Panie bo pytałam nawet. Opieka bardzo dobra, nie mam do czego się tam przyczepić a odwiedzam babcie bardzo często. I co mnie najbardziej cieszy ona tam jest w dużo lepszej formie niż była w domu.

11

Odp: polećcie mi jakiś dom opieki

Najlepiej popytać znajomych, jak znają jakiś dobry to będą polecali go z własnego doświadczenia...

Ostatnio edytowany przez kosmyk (2017-01-25 09:33:52)

12

Odp: polećcie mi jakiś dom opieki

Z reguły tam są warunki ułatwiające pracę personelowi a ograniczające pacjentów, nie oszukujmy się...

13

Odp: polećcie mi jakiś dom opieki

Obecnie to ryzykowne tam oddawać osobę z rodziny, bo wiadomo że w takich miejscach są ogniska zarażeń wszelkich:/

14

Odp: polećcie mi jakiś dom opieki

Wbrew pozorom dom opieki nie jest taki straszny, znam osoby zadowolone że są w otoczeniu równie starszych osób:)