1

Temat: FBB- friends with benefits - co myślicie?

Co myślicie o związkach tego typu? Dziś wiele osób generalnie nie planuje rodziny, nie szuka związku stałego, nie chce tracić niczyjego czasu, ale mimo wszystko natura ludzka sprawia, że odczuwają czasem potrzebę fizycznej bliskości. Ale zastanawiam się czy to nie jest oszukiwanie siebie lub co gorsza kogoś? Zwłaszcza że z jednej strony może zrodzić się jakieś uczucie. Interesuje mnie poglądy na ten temat z różnych punktów widzenia, co o tym myślicie?

2

Odp: FBB- friends with benefits - co myślicie?

Jeśli obie strony  nie planują czegoś poważniejszego to jest to ich suwerenny wybór... Natomiast jako coś "zamiast" prawdziwej relacji uczuciowej na pewno nie wybrałabym FBB...

3

Odp: FBB- friends with benefits - co myślicie?

To nie dla mnie... Zdecydowanie preferuję związki uczuciowe, a nie oparte na "kontrakcie"...

4

Odp: FBB- friends with benefits - co myślicie?

Co kto lubi, ale ja bym nie umiała kogoś traktować przedmiotowo i pozwolić,  żeby mnie tak traktował...

5

Odp: FBB- friends with benefits - co myślicie?

Ale... jeśli to by było na krótko, "zamiast" prawdziwej relacji, a on byłby baaardzo apetyczny, to może nawet ja nie powiedziałabym "nie"...?

6

Odp: FBB- friends with benefits - co myślicie?

Raz spróbowałem i... się zakochałem, ale ona nie była zainteresowana wiązaniem się na stałe, jak widać nie tylko faceci bywają zimni w tych sprawach...

7

Odp: FBB- friends with benefits - co myślicie?

[quote=milagro]Ale... jeśli to by było na krótko, "zamiast" prawdziwej relacji, a on byłby baaardzo apetyczny, to może nawet ja nie powiedziałabym "nie"...?[/quote]

FBB to raczej zawsze jest "zamiast"... Dla wygody, dla eksperymentu, dla spróbowania, jak to jest  dostać coś nie dając w zamian nic...

8

Odp: FBB- friends with benefits - co myślicie?

Odradzam, szkoda czasu na namiastkę czegoś pięknego, lepiej to przeżyć i nie żałować...

9

Odp: FBB- friends with benefits - co myślicie?

Dla mnie to pewnie do spróbowania kiedyś, jak trafi się ktoś ciekawy, ale bez wizji na wspólną przyszłość... Nie mówię nie:)

10

Odp: FBB- friends with benefits - co myślicie?

Nie próbowałam, ale chyba bym nie chciała. Jestem niesamowicie uczuciowym człowiekiem, któremu ciężko by było postawić wyłącznie na ,,benefits''. A nawet gdyby mi się w końcu udało, bałabym się, że ta druga strona poczuje miętę i w jakiś sposób ją skrzywdzę.

11

Odp: FBB- friends with benefits - co myślicie?

Kiedyś, lata wstecz, gdy nie chciałam być w żadnym związku, to takie coś praktykowałam. No i koniec końców z tego urodził się bodajże siedmioletni związek big_smile Głupia byłam, że się na niego w ogóle zgodziłam, ale było i minęło.

12

Odp: FBB- friends with benefits - co myślicie?

Bo to zawsze jest dobra opcja dla faceta, a dla kobiety nieciekawa... Oby inne się nie godziły na to, bo też pewnie się rozczarują....

13

Odp: FBB- friends with benefits - co myślicie?

Znam i kobiety co tego szukają, ale się nie przyznają...

14

Odp: FBB- friends with benefits - co myślicie?

Lubią byc damami do towarzystwa...?