26

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Ze względu na cienkie włosy zupełnie zrezygnowałam z masek czy odzywek, bo one tylko dodatkowo je obciążają. Niestety, fryzjerki niewiele mi doradziły w tym temacie, dla nich ważniejsze jest opchnięcie swoich drogich firmowych produktów.

27

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Na osłonkę włosa, czyli jego zewnętrzną warstwę składa się od 4 do 12 warstw łusek, które chronią włos przed uszkodzeniami, a co za tym idzie przed utratą wilgoci. Im włos jest cieńszy, tym mniej posiada łusek i zbudowany jest z mniejszej ilości keratyny. Właśnie dlatego cienkie włosy są z reguły bardzo delikatne, miękkie i uwrażliwione - dużo łatwiej osiągają porowatą strukturę niż włosy normalne czy grube.

28

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Nie każda odżywka czy maska obciąża włosy
Ja używam tej
[img]//images68.fotosik.pl/1050/9f9eca8552099efegen.jpg[/img]

Podnosi włosy i nie obciąża.

29

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Ta maska jest bardzo fajna, lubię ją, pięknie pachnie i faktycznie nie obciąża włosów, nie nakładam jej na całe włosy, tylko tak 10 cm poniżej nasady włosów. Włosy lepiej się układają i wyglądają na grubsze.

30

Odp: Cienkie i delikatne włosy

A ja mam pytanie o te kosmetyki, o których pisała Cleopatra. Jakie wchodzą w skład linii? Po ilu zabiegach widać różnicę jeśli chodzi o rytuał?

31

Odp: Cienkie i delikatne włosy

O jakim rytuale piszecie? Nie znalazłam takiej wypowiedzi.

32

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Mówiłam o takim zabiegu u fryzjera. Nazywa się to Rytuał odnowienia włosów. Z tymi kosmetykami o których pisałam. Nakłada sie je na włosy i zawiązuje aby wlosy w cieple wchłonely wszystko. Wysłałam zdjecie kosmetyków z tej nowej serii Kerastase. Zobacz sobie na ich stronie [url]http://www.kerastase.com.pl/pl-pl/pielegnacja-w-salonie[/url]

33

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Ja osobiście polecam szampon Vich (czerwony) , Radical też jest dobry, lotion Seboradin. Ale dla mnie nr.1 jest Vichy. A kiedy ktoś ma naprawdę duży problem z włosami warto sie wybrać do dermatologa. ja z wypadaniem włosów walczyłam rok, ale już jest ok .

34

Odp: Cienkie i delikatne włosy

No dobra drogie koleżanki smile jednak znalazłam chwilkę czasu i poszłam na rytuał odrodzenia włosów i powiem TAK " wow " jestem naprawdę zadowolona z efektów dlaczego ? Bo moje włosy naprawdę wyglądały mało ciekawie wiadomo codzienna suszarka... lokówka albo prostownica wpływa na kondycje włosa. Włosy kompletnie straciły swój stary połysk i miałam problem z dość szybkim przetłuszczaniem się. Obecnie nie tylko nabrały gęstości , połysku i ogólnie poprawił się ich stan wizualny. Także moje ogólne odczucia jestem na duże TAK smile uważam że 20 minut w salonie oraz te parę groszy nikogo nie zbawi a może pomóc odzyskać jeden z atutów kobiecości. Jeśli ktoś chce mogę wstawić później zdjęcia przed i po smile powinno być widać poprawę.

35

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Można odnieść wrażenie że niektóre marki do włosów mają ceny niedostępne dla większości Polek.... a propos tematu - suche i cienkie włosy można zagęścić odpowiednimi płukankami i maskami do włosów - np na bazie siemienia lnianego. A na większe wyjście pozostaje zastosowanie zabiegu przedłużania włosów. Polecam włosy naturalne, typu europejskiego [url=http://doczepiane-wlosy.eu/rodzaje_wlosow.php]http://doczepiane-wlosy.eu/rodzaje_wlosow.php[/url] - rozczesują się łatwo i nie są tak grube jak indyjskie

36

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Bez sensu jest patrzeć na to co jest drogie a co tanie, bo to pojecie względnę. Wiele droższych kosmetyków jest albo bardziej wydajna albo bardziej skuteczna. Z tych Karastase działają od początku stosowania, a ten Rytuał odrodzenia włosów jest fajnym wyjściem dla większości kobiet, które myśla, że jedynym wyjściem jest obciąć. U mnie szampon i odżywka wyeliminowały mi rozdwojone koncówki i włosy nabrały realnego blasku. Ale stosuje niedługo, więc efektów będzie pewnie więcej.

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11219358_1083365911690940_1404463781933536730_n.jpg?oh=6ba8e341f828e021a20d8bf2f96d12f7&oe=56399F45[/img]
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11855707_1083365831690948_3845384186547444707_n.jpg?oh=d8745583bb389f371d3f86e9853d4c56&oe=564A95B5[/img]

37

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Ja też mam takie włosy i rzeczywiście co chwilę tak samo zmieniam szampon bo co już lepiej działa mój szampon to za chwilę znów włosy mam przyklapnięte i ledwo co ale porażka, także piszcie radźcie bo ja też mam taki problem.

38

Odp: Cienkie i delikatne włosy

@Cleopatra bardzo ładne włosy, pięknie wyglądają! jestem wierną fanką marki kerastase, szczególnie masek, bo w kwestii innych produktów można znaleźć tańsze zamienniki. maskę z serii therapiste oczywiście już posiadam, akurat w salonie do którego chodzę, sprzedają kosmetyki m.in. tej marki. jest boska! włosy są po niej miękkie, wygładzone, ładnie się układają. doceniam to szczególnie, że jest lato i moje włosy są wysuszone nie tylko rozjaśnianiem, ale też pourlopowym słońcem.

39

Odp: Cienkie i delikatne włosy

[quote=ajkaa]Ja też mam takie włosy i rzeczywiście co chwilę tak samo zmieniam szampon bo co już lepiej działa mój szampon to za chwilę znów włosy mam przyklapnięte i ledwo co ale porażka, także piszcie radźcie bo ja też mam taki problem.[/quote]

Polecam Ci szampon Babydream z Rossmanna. Nie znalazłam lepszego.

40

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Na takie szarawe włosy bez połysku warto wziąć jakiś olejek z proteinami. Ja używam [url=http://www.vitalitys.eu/pl/110-jedwab-do-wlosow]jedwab do włosów[/url], taki najpopularniejszy z Biosilk. Z firmy Joanna nie polecam, koszmarnie podrażniał mi skórę głowy, choć był wygodny w aplikacji, bo w sprayu... Ale tego jedwabiu tam było tyle, co kot napłakał, jak patrzyłam w skład.

41

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Dziewczyny, no niestety nie każdą z nas natura wyposażyła w gęste i mocne włosy smile Na szczęście współcześnie na rynku jest dużo produktów, które regenerują włosy, dzięki którym nawet po intensywnej koloryzacji będą one zdrowo wyglądać smile Najlepiej oczywiście zapytać u fryzjera, ale są też takie kosmetyki, które możecie stosować w domu, np. ostatnio natknęłam się w sieci na zestaw OLAPLEX - Hair Protect - [url]http://pjszop.pl/olaplex/olaplex2015-05-15-13-04-07[/url] , opis brzmi obiecująco, co wy na to?

42

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Mam bardzo cienkie i delikatne włosy. Podobnie jak moja przyjaciółka. Kiedyś zrobiła sobie na włosach keratynę i wiecie co? Wyszło jej genialnie! Nie bardzo chciałam wierzyć ale jak zobaczyłam to też się zdecydowałam i umówiłam się do jej fryzjera. Miałam tylko dylemat czego bardziej oczekuję - wzmocnienia czy prostowania. To podobno zależy od proporcji mieszania jakichś skłądników ale nie dopytywałam jakich. Ostatecznie zdecydowałam się na wzmocnienie i jestem bardzo zadowolona. Włosy jak nie-moje :-)
Obie robiłyśmy to u Michała na Wspólnej w Warszawie (w Instytucie urody)

43

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Nie ma problemu, o ile tylko pielęgnacja jest odpowiednia, sami zobaczcie - [url]http://www.fryzomania.pl/blog/pielegnacja-wlosow-cienkich-i-delikatnych-ze-sklonnoscia-do-wypadania.html[/url] Akurat teraz kosmetyków nie brakuje, przy czym jednak efektów można się spodziewać dopiero wtedy, gdy porządnie dbacie o te włosy.

44

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Ja zawsze miałam mocne i lśniące włosy, niestety od jakiegoś czasu stały się osłabione i bardzo wypadają. Stosowałam wiele odżywek, masek, olejków... Nic nie działa sad Myślałam o tym by rozpocząć jakąś kurację u fryzjera. Znalazłam nawet salon fryzjerski , który ma bardzo dobrą opinię i stosuje najlepsze kosmetyki. Zastanawiam się jednak czy kuracja profesjonalnymi kosmetykami coś da. Jak myślicie? Chciałabym odzyskać dawne włosy.

45

Odp: Cienkie i delikatne włosy

A na przykład taki zabieg jak ten clip haarteile? to chyba jest bezbolesne prawda?

46

Odp: Cienkie i delikatne włosy

o nie słyszałam o czymś takim, ciekawe smile

47

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Polecam olej arganowy, nałożyć na 2 godz. przed myciem włosów, tylko ostrzegam, że po nim włosy trzeba myć dwa razy... Ale są bardzo miękkie i odżywione po takiej kuracji.

48

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Ja również mam cieniutkie oraz delikatne włosy. Maja skłonność do przetłuszczania sie oraz tracą objętość. Wiele odżywek było zbyt ciężkie, Po użyciu takiej maski włosy szybkko traciły objętość oraz przetłuszczały się. Jakiś czas temu odkryłam świetną maskę do włosów. Konkretnie:
[url]http://flax.com.pl/terapeutyczna-maska-do-wlosow-soja.html[/url]

Bardzo dobrze nawilża wlosy, działa nawet lepiej niż olejek arganowy. Zawiera naturalne składniki oraz co najważniejsze nie nadszarpnęła zbytnio mojego portfela. Jest cenowo mniej więcej na poziomie masek z popularnych drogerii ale jest o wiele skuteczniejsza oraz ma bajeczne działanie w stosunku do włosów.

49

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Używałam kilka odżywek i byłam u dermatologa z tym problemem .Włosy nadal są cienkie i delikatne

50

Odp: Cienkie i delikatne włosy

Ja mam dość delikatne włosy i cienkie. Myślę o przedłużeniu ich żeby wyglądały na gęstsze i zdrowsze. Chodzi mi po głowie keratynowe przedłużanie włosów... Czy któraś z was korzystała z tej metody? Z tego co wiem nie podciągnąć zgrzewów tak jak tulejek i po trzech miesiącach trzeba powtórzyć zabieg ale wydaje mi się, że mimo to zabieg się opłaca.