26

Odp: kawa na diecie

W zasadzie na temat działania w kawy w sieci znajdziecie same pozytywny - poczytajcie: [url]http://zielona-kawa.com.pl/artykuly[/url]
Ponoć nie tylko wpływa pozytywnie na samo odchudzanie, ale również na ogólną formę organizmu. Ile w tym wszystkim prawdy to już jednak nie mnie oceniać.

27

Odp: kawa na diecie

Z tego co mi wiadomo to kawa na diecie nie jest zabroniona. Podobno podkręca metabolizm, a to istotne. Oczywiście najlepsza taka bez dodatku tony cukru i tłustej śmietanki. Trzeba jednak pamiętać, że wypłukuje magnez z organizmu, dlatego należy na każdą filiżankę kawy wypić ze 2 szklanki wody.

28

Odp: kawa na diecie

W sumie wiem, ze można czarna kawę a mlekiem ma więcej kalorii.

29

Odp: kawa na diecie

[quote=magaTA]W sumie wiem, ze można czarna kawę a mlekiem ma więcej kalorii.[/quote]

Ma więcej, ale przecież nie dolewamy od razu całego litra tego mleka wink Poza tym zawsze to dodatkowe źródło wapnia. No i nie obciążamy tak żołądka smile

30

Odp: kawa na diecie

Nie jest zabroniona, niby coś tam daje, ale nie testowałam, więc nie oceniam tego na podstawie praktyki. Sensowne źródło produktów na odchudzanie, które działają macie tutaj - [url]http://www.porownaj-tabletki.pl/[/url]
Stawiajcie na nie, a wtedy efekty będą o niebo lepsze.

31

Odp: kawa na diecie

ja nie zrezygnowałabym z kawy za nic w świecie, wolę wycisnąć więcej potów potem z siebie niż nie wypić mojej codziennej, ulubionej kawy

32

Odp: kawa na diecie

Ale ty chyba nie rozumiesz o jakiej kawie piszemy - to niby kawa na odchudzanie. Średnio chce mi się wierzyć, że to może dać jakiekolwiek efekty. Jeśli już, to na pewno nie w postaci utraty kg. Wyżej pokazałam jakie środki są na czele rankingu najlepszych produktów. Zielonej kawy to ja tam nie widzę.

33

Odp: kawa na diecie

Nie wiem o jakiej kawie piszecie, ale na jednym forum wyczytałam, że zielona kawa jest jeszcze lepsza. Jak ktoś pisał wyżej, wypłukuje magnez, a dieta powinna być bogata w składniki mineralne i witaminy. Więc odchudzajmy się, ale z głową.

34

Odp: kawa na diecie

Kawa nie dość, że nie przeszkadza w diecie to nawet jeszcze pomaga w pobudzaniu metabolizmu. Chyba, że mocno ją słodzimy, to wiadomo, efekt jest troszkę inny

35

Odp: kawa na diecie

Ja będąc na cambridge jak najbardziej piłam kawę, choć odrobinę mniej. Bo nie słodziłam tongue

36

Odp: kawa na diecie

też wydaje mi się że kawa pobudza przemianę materii więc nie powinnismy się za bardzo stresować:)

37

Odp: kawa na diecie

Nie piję kawy..tak już mam od zawsze.

38

Odp: kawa na diecie

W każdej diecie dla komfortu psychicznego potrzeba ustępstw w przyjemności. Tak więc za każdym razem, gdy jestem na diecie traktuje kawę jako przyjemność / deser.

39

Odp: kawa na diecie

Ja gdzieś czytałam, że jednak jeśli chodzi o kawę to zależy  w jakiej postaci. Jak kupowałam w aptece AquaSlim Pani magister dała mi przez pomyłkę takie coś jak SlimCoffee i zapytałam o to. Też działa w podobny sposób jako suplement diety, więc można próbować zastąpić taką zwykłą kawkę poranna.

40

Odp: kawa na diecie

Idealną kawę wspomagającą Twoją dietę znajdziesz na stronie  1000 SMAKÓW ŚWIATA.
To bogactwo Twojej diety, rozkosz dla podniebienia, lepsza jakość.

Ostatnio edytowany przez just12345 (2014-12-17 13:30:13)

41

Odp: kawa na diecie

kiedyś piłam kawę zamiast śniadania , nie powiem hamowała mi apetyt ale miałam takie skurcze, że nie dawały mi spać. Kawa wypłukuje magnez, hahaha do dzisiaj pamietam jak lewą dłon trzymałam na ścianie szukając chłodu który przyniesie mi ulgę, jak sie pije dużo kawy to trzeba brać magnez, filtry magnezowe to dobre rozwiązanie , a te z Dafi są dobre ale wracajac do kawy to na głody zoładek może byc szkodliwa...Nie wiem jak jest z zieloną bo nie piłam...

42

Odp: kawa na diecie

Rzeczywiście na pusty żołądek kawa jest bardzo niewskazana. Kto pił tak przez jakiś czas, ten wie w czym rzecz. Ja teraz pijam zawsze po śniadaniu. Nie wydaje mi się, żeby miała mieć jakiś znaczący wpływ na dietę w umiarkowanych ilościach, a duże są szkodliwe. Nadmiar nigdy nie jest dobry.

43

Odp: kawa na diecie

Ja jak najbardziej piję kawę na diecie. Przede wszystkim u mnie zapycha żołądek dzięki czemu nie chce mi się tak bardzo jeść przez jakiś czas. Dzięki niej można troszke oszukać nasz mózg. Ponadto oczywiście kofeina wpływa na przyśpieszenie przemiany materii. Ja piję głownie rozpuszczalną, ponieważ fusiastej generalnie nie lubię. Czasem skuszę się na taka zbożową.


Co do diet, jeśli jesteście ciekawi nowych rozwiązań, zapraszam wszystkich do zerknięcia tutaj: [url=http://fitnesspowerworkout.blox.pl/html]http://fitnesspowerworkout.blox.pl/html[/url]! Dużo potu i łez! :-):-)

Ostatnio edytowany przez melanhojla (2015-05-29 18:01:32)

44

Odp: kawa na diecie

Ja swoją dietę rozpoczęłam od oczyszczania organizmu, a w związku z tym musiałam zrezygnować z kawy, a dokładniej z kofeiny - odpadły wszystkie rodzaje kawy, czarne herbaty czy cola. Nie chodzi o to, że kawa nam nie dodaje kilogramów tylko, że nas uzależnia i bez niej nie mamy energii żeby np. dłużej ćwiczyć. A więc podczas diety i zdrowego stylu życia lepiej ograniczać picie kawy.

45

Odp: kawa na diecie

Kawa ma dobre właściwości, a nie, że nas przymula na dodatek czyści organizm i pobudza do działania, tym bardziej, że moja dietetyczka nigdy nie zabroniła picia kawy. Można przejść nawet na zieloną kawę, ale to raczej słaby pomysł, ponieważ ma smak dziwny.

46

Odp: kawa na diecie

Całe szczęście nie piję kawy i tylko pije herbatkę. Ogólnie nawet jakbym piła sobie kawę to i tak bym nie wierzyła w jej cuda i to, że po niej można schudnąć..Nie jest to według mnie możliwe i lepiej już chyba się zapisać na jakieś zajęcia sportowe typu fitness czy też nawet aerobik. Bo co innego może pomóc w zrzuceniu zbędnego balastu.

47

Odp: kawa na diecie

Szukam zdrowszego odpowiednika cukru w dobrej cenie. Lubię pić kawę i słodzę ją codziennie, dlatego chciałabym postawić na jakiś lepszy zamiennik cukru białego. Nie odchudzam się, ale zależy mi na zdrowym stylu życia. Nie chce też wydać na to masy pieniędzy. Ostatnio koleżanka polecała mi cukier palmowy: [url]http://surovital.pl/pl/p/Cukier-palmowy/103[/url] . Ma w sobie sacharozę – tak jak cukier biały – ale zawiera za to więcej składników odżywczych. Co sądzicie o tym zamienniku? smile

48

Odp: kawa na diecie

Trzy słowa ode mnie. Bez względu na to co na ten temat piszą znawcy, to pewnym dziwnym trafem, wszystkie kawoholiczki i kawoholicy których znam to są osoby bardzo szczupłe. Nie trzeba być też Einsteinem, by wiedzieć, ze kawa przyspiesza metabolizm, więc moim zdanie przy odchudzaniu jak najbardziej pić.

49

Odp: kawa na diecie

Ja piję średnio jedną/dwie  kawy dziennie. Nie mam jakiegoś musu, że muszę się napić kawy. Kiedyś eksperymentując z dietą nie piłam jej przez jakieś 3 tygodnie i jakoś nie zauważyłam żadnej zmiany. Dodam że nigdy nie używam cukru ani jakiegoś zamiennika do słodzenia. Pytałam kiedyś [url=http://www.centrumdietetyki.com/kontakt-stargard-szczecinski.html]dietetyka[/url] i on też nie miał żadnych zastrzeżeń.

50

Odp: kawa na diecie

W diecie dr Dąbrowskiej kawa jest zakazana nie wolno pić .