26

Odp: desery z białej czekolady

Z jeżynami

    biała czekolada (1 tabliczka)
    śmietana kremówka (100 ml)
    jeżyny leśne (1,5 szklanki)
    herbatniki (1 opakowanie)


    Czekoladę roztopić, śmietanę ubić na sztywno połączyć czekoladą
    Jeżyny wymieszać z pokruszonymi herbatnikami i przełożyć do pucharków.
    Owoce polać kremem czekoladowym

27

Odp: desery z białej czekolady

O rany! Brzmi pysznie! Widziałam wczoraj reklamę mleka muller z białą czekoladą i pistacjami. Ktoś próbował?

28

Odp: desery z białej czekolady

Ja uwielbiam lody z białą czekoladą:)

29

Odp: desery z białej czekolady

Mmm chyba to sobie przygotuję. Ale dopiero w weekend, bo w tygodniu pracuję i nie mam jak podskoczyć na targ warzywny sad.

30

Odp: desery z białej czekolady

Ostatnio robiłam fajne ciasteczka z białą czekoladą.

31

Odp: desery z białej czekolady

Jakie? Podałabyś przepis? Samej białej czekolady nie lubię jeść, ale uwielbiam wszystko z jej wykorzystaniem.

32

Odp: desery z białej czekolady

A ja właśnie uwielbiam białą czekoladę, choć słodyczy jadam mało. Ostatnio trafiło się ptasie mleczko w białej czekoladzie o smaku frappe, ale już tego chyba nie ma, bo w sklepach teraz są jakieś czekolady chrup czy jakoś tak. Nie wiem czy są białe, ale dla mnie jedne z lepszych smile

33

Odp: desery z białej czekolady

Słyszałam o tym ptasim mleczku, nie miałam jednak okazji go jeść. Zakochałam się natomiast w lodach z magnuma - truskawkowych z polewą z białej czekolady.

34

Odp: desery z białej czekolady

Aż ślinka cieknie smile Uwielbiam białą czekoladę więc na pewno skorzystam z przepisów big_smile

35

Odp: desery z białej czekolady

Dziewczyny musicie wypróbować sobie deserku z czekoladą Karmellove Wedla .Obecnie jest to najlepsza biała czekolada jaką jadłam. Rozpuszczacie sobie śmietankę z białą czekoladą oraz potem nalewacie to do pucharków i posypujecie sobie czekoladą. Pycha !
Ten temat mi o nim przypomniał i dzisiaj może po południu go zrobię.
[img]//3.bp.blogspot.com/-H9juMelgz-U/VBc-M9Zn0pI/AAAAAAAADK0/0OuSrnlgBIo/s1600/P9140679.JPG[/img]
[img]//wkuchnizwedlem.wedel.pl/media/cache/32/95/32959b68917dcb99ed6b8c8f2fcdbfb9.jpg[/img]

36

Odp: desery z białej czekolady

to prawda ta czekolada jest obłędna, bardzo lubię białą czekoladę, ale tą to mogłabym jeść tonami, dlatego staram się jej zbyt często nie kupować smile po za tym jeszcze nigdy nie przygotowywałam z niej deseru, ale wygląda obłędnie i na pewno spróbuję i to już na tą niedzielę, właśnie mam wyruszać do sklepu, także do listy dopisuje sobie potrzebne składniki, jestem pewna, że to jest idealny deser do kawy, cała rodzinka będzie nim zachwycona smile oprócz tego uwielbiam jak mi coś w deserze chrupie smile idealny smile

37

Odp: desery z białej czekolady

Ja jednak wolę ciemną, biała jest zbyt mdła. Można też fajnie połączyć oba kolory na cieście np.

38

Odp: desery z białej czekolady

A jadłyście blondies, czyli brownie ale z białej czekolady? big_smile Mi bardzo smakuje to ciacho i polecam przygotować. Przepis z którego upiekłam blondies znalazłam na blogu pani Tereski:
https://www.panitereska.pl/recipe-items/przepis-na-blondies-z-maslem-orzechowym-i-solonym-karmelem/
To wersja z solonym karmelem i masłem orzechowym smile Mmm pycha! big_smile

39

Odp: desery z białej czekolady

Pierwsze slysze o brownie z bialej, ale jako wielka fanka na pewno jutro zrobie <3

40

Odp: desery z białej czekolady

Ja uwielbiam pudding z białej czekolady z malinami w syropie, muszę podpytać znajomej skąd miała te pyszne malinki smile spytam i jutro wam powiem bo pychotka, dawno nie jadłam czegoś tak dobrego smile

41

Odp: desery z białej czekolady

Lubię torty z dodatkiem białej czekolady:)

42

Odp: desery z białej czekolady

Dla mnie jest za słodka...