101

Odp: diety

Teraz idzie ku wiosny i czas się zabrać za siebie, by zrzucić parę kilo.
Zdrowo jest zrzucać 1 kg., co tydzień, wiec 4 kg. w miesiącu i od razu człowiek będzie inny.

102

Odp: diety

Jak zadbać o linię, jeść zdrowo i smacznie oraz nie spędzać po dwie godziny dziennie na zakupach i w garach? Wydaje się to niewykonalne, tym bardziej, że najkorzystniej jest jadać pięć posiłków dziennie. Organizm przestaje obawiać się głodu i potrzeba odkładania tkanki tłuszczowej traci rację bytu.
Może zatrudnić prywatnego kucharza? Przyrządzałby posiłki w zdrowy sposób (bez smażenia i mikrofali) według indywidualnych upodobań (na przykład wegetariańskie) dbając zarazem o ich różnorodność. Marzenie?
Rośnie grono mieszkańcy Warszawy i okolic, do który codziennie rano dostarczanych jest pięć zdrowych i smacznych posiłków na cały dzień. Kucharz tak przygotowuje zestaw dań, żeby zachować jego odpowiednią kaloryczność. Posiłki są różnorodne, każdego dnia inspirowane inną kuchnią świata. Ale najciekawsze zostawiłem na deser. Chudniesz bez uczucia głodu.

103

Odp: diety

Ja osobiście z czystym sumieniem jestem w stanie polecić Dietę Cambridge smile sama z niej korzystam i jestem naprawdę zadowolona z efektów bo obecnie zrzuciłam już całe 5 kg i waga dalej idzie w dół. Bardzo spodobał mi się fakt że traktują mnie indywidualnie nie wrzucają mi do menu byle czego jak niestety niektórzy dietetycy u których bywałam. Poza tym ich strona jest naprawdę przejrzysta , przepisy które proponują smaczne a dodatki do wody czy też małe słodkie co nieco niebo w gębie.

104

Odp: diety

Ja stosowałam krótko dietę Dukana, ale stwierdziłam że lubię jeść wg swojego uznania i nie umiem się podporządkować wytycznym dietetyków

105

Odp: diety

Byłem na diecie norweskiej i schudłem 4 kg. Dużo pomogła mi grupa wsparcia, w której byłem z innymi 10 osobami. '
Przez 14 dni na fejsie wymienialiśmy się doświadczeniami. Dieta jest całkiem spoko na lato(owoce są tańsze).
Natomiast później po wizycie u dietetyka okazało się, że są lepsze metody aby schudnąć. Dlatego wszystkim polecam taką inwestycję w siebie. Gdyby ktoś chciał poczytać więcej komentarzy o diecie na której byłem sprawdźcie sobie tą stronkę:

[b][url=http://dieta-norweska.pl/][img]//www.wynagrodzenie.aliorbank.pl/img/button.png[/img][/url][/b]

[b]ps. No i najważniejsze nie traćcie kasy na tabletki cud !! lepiej zainwestujcie w lepsze jakościowe produkty.[/b]

Ostatnio edytowany przez piotrmakoni (2014-09-06 01:18:11)

106

Odp: diety

[quote=Finao]Ja stosowałam krótko dietę Dukana, ale stwierdziłam że lubię jeść wg swojego uznania i nie umiem się podporządkować wytycznym dietetyków[/quote]

No i dobrze że krótko smile bo naprawdę jest ona dość szkodliwa dla organizmu przez za duże ilości białka. A co do podporządkowania się to przecież dietetyk może ustalić dietę z tego menu które się lubi i je "codziennie" dzięki czemu nie ma jakiś ogromnych rygorów coś ala.... oooo to lubie ale nie...nie mogę bo zabronili wink

107

Odp: diety

Diety nie w każdym przypadku są skuteczne. Niektórzy stosują diety, męczą się a i tak rezultatów nie widać. Dla takich osób skuteczny może okazać się ten preparat: [url]http://promoslim.pl/pl/teksty/o-produkcie.html[/url] Bez diety można zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

108

Odp: diety

Po wielu dietach, albo zrozumie się że to ciągle powraca, albo zacznie się zdrowo odżywiać. Chyba nie chodzi o to żeby co dwa lata odchudzać się, a później wcinać śmieciowe jedzenie i słodycze, które uzależniają i znowu przytyć. Coraz więcej otyłych ludzi w naszym kraju, słodkie napoje i byle jakie jedzenie leniwi siedzą przed kompem i zajadają czipsy...polecam chude pieczone mięsa z warzywami i zdrowymi olejami z pierwszego tłoczenia zielonynurt.pl zawierającymi kwasy omega.

109

Odp: diety

Ja stąd dostaję diety [url]http://terapiasokami.pl/[/url] same naturalne, głownie owoce, warzywa i soki wink dieta powinna być taka, żeby całe życie mozna ją było stosować bez wykańczania się, bo inaczej dupa, schudniesz, a potem przytyjesz... albo wychodzi efekt "chudego grubasa" czyli jest się chudym, ale chorym ;p

110

Odp: diety

Trudno nazwać dietą jedzenie jakie spożywamy przez całe życie, nazywam to zdrowym odżywianiem w codziennych posiłkach używam wymiataczy wolnych rodników [url]http://zielonynurt.pl/pl/product/192/olej-konopny-bio[/url] staram się nie jeść tłustego mięsa wieprzowego i białej mąki, no czasem w pierogach ruskich mniem, mniam, bo dieta to nie kara

111

Odp: diety

Ciekawe suplementy diety wspomagające odchudzanie, możecie znaleźć na: [url]http://suplima.pl/[/url] . Z tego co widziałam to opinie mają bardzo dobre a do tego wiele osób je kupuje. Ceny są również przystępne a do tego szybka wysyłka produktu, dobrze zabezpieczona.

112

Odp: diety

Korzystałam z tych suplementów i są bardzo fajne smile tylko tak na początek można je brać a później jak już poczujecie, że nie musicie się tym 'szprycować' to możecie przejść na naturalne takie działania. Można zawsze suplementy zastąpić jakąś zdrową dietą, która zdecydowanie może bardziej pomóc w tym by mieć odpowiednią wagę.

113

Odp: diety

A czy stosowałaś do tego jeszcze jakąś dietę albo ćwiczyłaś?

114

Odp: diety

Dziewczyny ale dieta powinna być dobrana specjalnie dla Was. Nie polecam tych wszystkich diet cud z sieci ponieważ dieta powinna być dobrana specjalnie dla Was. Oraz zawierać wszystkie składnik odżywcze.Takie diety wykluczające są po prostu niezdrowe. Słyszałyście moze o kateringu dietetycznym? Obecnie sama sobie zamawiam. Przywożą mi z firmy pakiet 5 posiłków dziennie. Taka możliwość jest dostępna w Warszawie. Konkretnie tutaj:
[url]http://diet4you.waw.pl/[/url]

Powiem Wam,że jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest bardzo smaczne, posiłki zbilansowane. Jestem obecnie na diecie 1200 kalorii. Jednocześnie cały czas jestem najedzona bo porcje są sycące i czasami wręcz zostawiam bo nie jestem w stanie tego dojeść. Jednocześnie chudnę.

Warto jest to wszystko połączyć z ćwiczeniami.

115

Odp: diety

A dla mnie najlepszą dietą okazały się owoce, zaczęłam zamawiać na takiej jednej stronce i zawsze kiedy miałam ochotę na słodycze sięgałam po jakieś owoce, soki i inne tego typu przetwory. Jak do tej pory zrzuciłam 8 kilo i nadal walcze big_smile

116

Odp: diety

Według mnie najlepsza jest dieta MŻ ta nikomu nie zaszkodzi ,a przy tym proponuję trochę ruchu smile

117

Odp: diety

Ja próbowałam się oczyścić dietą Tombaka ,ale nie wytrzymałam ,jednak spróbowałam jeść więcej owoców i warzyw i pić dużo wody z sokiem z cytryny i pomogło .Samej wody nie ma co pić ,bo organizm jak jest coś smakowego to zaczyna trawić ,a wodę samą przepuszcza .

118

Odp: diety

Ale woda oczyszcza z toksyn, a to też jest potrzebne.
Ja polecam dietę warzywną, bo owoce jednak mają więcej cukru.

119

Odp: diety

Ja miałam duży problem z odchudzaniem, ale przeszłam na warzywa i owoce i pomogło.

120

Odp: diety

Owoce mają dużo cukru tak że nie zawsze po nich się chudnie...

121

Odp: diety

Ja teraz czytam o diecie karniwora - ciekawe opinie są o niej....