1

Temat: Sala we Wrocławiu z noclegami

Witam wszystkich. Za rok planuję wesele i już powoli myślę o tym gdzie zarezerować salę i urządzić całą imprezę. Obecnie mieszkam w okolicach Wrocławia, ale samo wesele chcę urządzić już we Wrocławiu. Problem w tym, że większość gości również będzie spoza Wrocławia i muszę zamówić dla nich noclegi. Najlepiej żeby były dość tanie, ale też w dobrym standardzie. Znacie może salę weselną, która ma w ofercie jeszcze miejsca noclegowe? Tak chyba by było najłatwiej, gdyby wszystko odbyło się w jednym miejscu. Z góry dziękuję za pomoc.

2

Odp: Sala we Wrocławiu z noclegami

Myślę, że podałaś trochę za mało kryteriów, żebym mogła Ci coś fajnego doradzić wink Uważam, że sala powinna się podobać przede wszystkim Tobie, ponieważ to jest Twój dzień i wszystko powinno być wymarzone, a o nocleg we Wrocławiu powinnaś martwić się na końcu tongue Obecnie jest tam wiele domów weselnych, oferujących noclegi dla gości, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem czegoś w dość przyzwoitym standardzie smile

Ostatnio edytowany przez benka (2015-03-25 11:43:11)

3

Odp: Sala we Wrocławiu z noclegami

Napisz coś więcej odnośnie swoich wymagań. Na pewno z łatwością znajdziesz hotel czy dom weselny, który oprócz sali do zabawy ma też trochę miejsc noclegowych, ale wszystko zależy od budżetu i innych kryteriów smile może znajdą się jakieś mężatki, co brały ślub we Wrocławiu?

4

Odp: Sala we Wrocławiu z noclegami

Niestety nie zawsze tak jest, że fajna sala idzie w parze z równie dobrymi noclegami. Ja bym raczej szukała na obrzeżach wrocławia, jeśli nie zupełnie poza jego granicami w jakichś zajazdach przy drogach wylotowych. Poza tym brakuje kryteriów, którymi się kierujesz. Bardzo ważne może okazać się to, ile gości chcesz przenocować. Takie duże rezerwacje trzeba robić dużo wcześniej, może się okazać, że rok przed to za mało czasu, żeby znaleźć coś w tym terminie.

5

Odp: Sala we Wrocławiu z noclegami

Jak goście będą z poza miasta to lepiej taką imprezę zrobić w hotelu wiadomo zawsze wygodniej dla gośći nie będą musieli po imprezie tułać się po mieście w poszukiwaniu hotelu bo i tak bywało.

6

Odp: Sala we Wrocławiu z noclegami

Może tu coś znajdziesz.

7

Odp: Sala we Wrocławiu z noclegami

Byłam u znajomych na małym weselu we Wrocławiu, która odbywała się w Restauracji. Miły i ciepły lokal. Co prawda hulanki do białego rana nie było, ale ubawiliśmy się pysznie. Miło wspominam atmosferę tamtego dnia. Jedzenie smakowało, menu było proste i ładnie podane. Chętnie tam kiedyś gościnnie wrócę na rodzinny obiad smile

8

Odp: Sala we Wrocławiu z noclegami

Jeśli chcesz przejrzeć więcej ofert, to zajrzyj na portal . Tam znajdziesz ich dużo. Wybierz kilka w okolicy, takich które Cię interesują i z salami na taką ilość gości jaką planujecie. T odwidź z narzeczonym i dopiero decydujcie.

9

Odp: Sala we Wrocławiu z noclegami

W tej chwili coraz więcej sal współpracuje z pobliskimi hotelami lub same posiadają miejsca noclegowe na miejscu...

10

Odp: Sala we Wrocławiu z noclegami

ja ostatnio mialam ta przyjemnosc bawic sie na weselu mojej kochanej siostry, organizowała wszystko w sali weselnej Sarah w Kuklicach, to jest niedalekoWrocławia,  mega wrazenie zrobiło na mnie to miejsce, sala- przepiekna, klimatyczna, jak z bajki, poza tym wszystkim bardzo smakowało jedzenie, menu na bogato, duze porcje , wszystko ciepłe, ładnie podane, impreza sie udała, polecam

11

Odp: Sala we Wrocławiu z noclegami

My mieliśmy trochę dalej od naszego miejsca zamieszkania bo w Bohuminie . Przepiękne miejsce no i  mają komfortowe pokoje, w których goście mieli nocleg. Naprawdę super się bawiłam, a najważniejsze, że nie musiałam się w tym dniu niczym stresować bo wszystko wspaniale było przygotowane

12

Odp: Sala we Wrocławiu z noclegami

Ja wybrałabym piękną salę w cudownej, spokojnej okolicy, obsługę na najwyższym poziomie i bardzo dobre jedzenie. Mieliśmy okazję być na początku maja na weselu znajomej i jestem zachwycona, myślę, że każdy z gości podzieliłby moje zdanie. Najlepsze wesele, na jakim byłam smile

13

Odp: Sala we Wrocławiu z noclegami

Byłam raz we Wrocku na weselu, mała restauracja z klimatycznym wnętrzem, wesele na 60 osób, niestety już ten lokal nie istnieje, teraz tam jest chyba jakiś sklep...

14

Odp: Sala we Wrocławiu z noclegami

Ja lubię wesela w domach weselnych, to jest odpowiednia oprawa takiej uroczystości