1

Temat: co na zniszczone paznokcie?

Jakie preparaty polecacie na zniszczone paznokcie? Moje wyglądają na przebarwione, w dodatku robią się żółte, są bardzo kruche. Czasem wystarczy, że w zły sposób chwycę jakiś przedmiot, a paznokieć już się haczy i łamie. Czego używacie na matowe, pękające paznokcie?

2

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Witaj istnieje wiele preparatów jeśli chodzi o zniszczone paznokcie. Począwszy od odżywek po kremy czy serum do paznokci. Najlepiej udaj się do drogerii i aptek tam coś znajdziesz.

3

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Najlepsze są lakiery jako odżywki. Fajnie działają. Kiedyś miałam z eveline bardzo dobrą. Jak do tego doda się kremy i maseczki to będzie super. Sama miałam problemy z paznokciami, a teraz po takiej porządnej kuracji wyglądają już okej. Trzeba tylko zdecydowanie zadziałać.

4

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Nfreitag pisałam już w innym temacie, że warto zadbać o dobrą odżywkę, ja np mogę polecić sallly hansen, ale też o suplementy, najlepiej takie które zadbają nie tylko o paznokcie ale i o cerę i włosy

5

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Z takich suplementów, o jakich wspomniała Diabela, mogę polecić np. oeparol piekna skóra, włosy i paznokcie. To suplement z naszym polskim wiesiołkiem, naprawdę świetnie wpływa na włosy, sają się bardziej błyszczące, skóra lepiej nawilżona, a paznokcie mniej się łamią i nie sa takie suche.

6

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Odżywki do paznokci są naprawdę świetne, tylko trzeba je regularnie nakładać. Ja też staram się kupować kremy do rąk, które jednocześnie zawierają składniki pielęgnujące i odżywiające paznokcie. Poza tym jest wiele domowych sposobów, np. można im zapewniać kąpiele w różnych mieszankach, moczyć w oliwie z oliwek lub nacierać olejkiem rycynowym.

7

Odp: co na zniszczone paznokcie?

o paznokcie trzeba dbać od wewnątrz i od zewnątrz. Moja pielęgnacja to odżywka pod lakier i oeparol, piękna skóra, włosy i paznokcie. Oczywiście nie stosuję żadnych hybryd, tylko naturalne paznokcie

8

Odp: co na zniszczone paznokcie?

hehe, to podobnie jak u mnie smile też lubię ten oeparol, efekty zauważyłam w ciąży jak brałam ten zwykły, bez dodatków, już wtedy miałam ładniejszą skórę, mocniejsze paznokcie, po ciąży zmieniłam własnie na ten "piekna skóra"

9

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Mi się paznokcie poprawiły jak zaczęłam stosować - efekt mega fajny i paznokcie ładnie wyglądają z warstwą tej odżywki wink

10

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Ja od siebie mogę polecić lakiery do zniszczonych paznokci od Jessica smile są naprawdę skuteczne sama testowałam takie na słabe oraz rozdwajające się pazurki i jestem zachwycona z efektu. Do tej pory czasem coś od nich zamówię tylko teraz wchodzę w dział lakiery kolorowe big_smile bo już mi się tak nie łamią jak kiedyś.

11

Odp: co na zniszczone paznokcie?

To jakaś specjalna linia?

12

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Łatwiej chyba będzie jak ci linka podrzucę smile sama sobie na spokojnie możesz wszystko zobaczyć  osobiście wypróbowałam odżywkę " Fusion - do rozdwajających się paznokci "  i jak mówiłam wyżej nie mam już problemów z pazurkami big_smile

13

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Bardzo dobrze działa na paznokcie i włosy Collagen od Noble Health. Po paru dniach zauważyłam, że paznokcie sa mocniejsze, nie łamia się a i włosy jakoś lepiej się mają

14

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Łatwiej chyba będzie jak ci linka podrzucę smile sama sobie na spokojnie możesz wszystko zobaczyć osobiście wypróbowałam odżywkę " Fusion - do rozdwajających się paznokci "  i jak mówiłam wyżej nie mam już problemów z pazurkami big_smile
aaaa... myślałam, ze mówisz o kolorowych lakierach do zniszczony paznokci, te bezbarwne odżywki to znam smile Rzeczywiście bardzo dobre i skuteczne smile

15

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Witajcie ja zazwyczaj używam dobrej odżywki. Korzystam z apteki bo drogeriach rożnie to bywa. Nie wiem czy próbowałaś już Regenerum do rąk i paznokci.

16

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Kuracja wzmacniająca z siemieniem lnianym - 2 łyżki siemienia lnianego zalewamy 1/2 litra gorącej wody i odstawiamy na kilka minut. Następnie zanurzamy paznokcie na 15-20 minut. Kuracja wzmacnia płytkę paznokciową i regeneruje zniszczone dłonie.

17

Odp: co na zniszczone paznokcie?

[quote=kaweczka]Z takich suplementów, o jakich wspomniała Diabela, mogę polecić np. oeparol piekna skóra, włosy i paznokcie. To suplement z naszym polskim wiesiołkiem, naprawdę świetnie wpływa na włosy, sają się bardziej błyszczące, skóra lepiej nawilżona, a paznokcie mniej się łamią i nie sa takie suche.[/quote]
O tą mi chodziło, bo sama ją stosowałam wink
można też spróbować olejowania paznokci wink

18

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Ja używam i do tego olejowanie paznokci dochodzi i jest całkiem ok smile

19

Odp: co na zniszczone paznokcie?

No cóż lakierów do paznokci , odżywek i ogólnie jakiś specyfików porobiło się w necie i poza nim bardzo dużo smile ja uważam że najlepiej jest znaleźć swoją ulubioną markę i się jej trzymać ewentualnie jeśli nie jesteśmy z niej zadowolone to wtedy kombinować z innymi ale co jak co WARTO inwestować w rzeczy z wyższych półek wiem to z własnego doświadczenia.

20

Odp: co na zniszczone paznokcie?

U mnie sprawdziły się odżywki Eveline.

21

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Ja polecam skrzyp polny oraz serum odżywcze Regenerum. Oprócz tego dużą dawkę witamin jedząc owoce i warzywa bo nasza dieta też ma wpływ na wygląd paznokci (i nie tylko).

22

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Dobra odzywka jest z Evelline 8 w 1 smile

Ostatnio edytowany przez vinnaha20 (2015-07-30 20:35:15)

23

Odp: co na zniszczone paznokcie?

z tego co wiem Eveline nie na każdego działa.
Baaa niektórym paznokcie po nim sa w jeszcze gorszym stanie niż przed

24

Odp: co na zniszczone paznokcie?

i niestety lubi uczulać, dlatego wolę odżywki z jessici, są droższe, nie ukrywam, ale mają znacznie lepszy skład, nie uczulają i nie zawierają szkodliwych składników

25

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Pomogła mi odżywka Lovely z Rossmana taka o mlecznym kolorze. Odżywek jest cała seria i to dzięki nim zawsze miałam piękne i mocne paznokcie, także polecam serdecznie. Wibo również wypuściło podobną serię odżywek, tańszą o ok 2zł, ale już mogę powiedzieć, że są równie dobre jak te Lovely, także na prawdę polecam.