1

Temat: Zimowe planowanie...:-)

Witajcie:-) Lato latem, ale czas najwyższy zacząć myśleć o zimie:-) tak, tak, o zimie:-) I w związku z tematem zapytam was, co planujecie na zimowe ferie? Pytanie odnosi się szczególnie do rodzin z dziećmi, wiadomo, że ferie trzeba jakoś zorganizować dzieciom, podobnie jak wakacje, więc pytam: jak, gdzie, za ile, z kim, razem czy osobno? W grę wchodzą raczej wspólne tanie wyjazdy na narty w polskie regiony, czy może raczej Alpy samotnie, a kolonia dla dzieci? Piszcie, może i ja skorzystam z waszych pomysłów:-)

2

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Zimą to tylko przez 3 dni w święta będę w Białce, poza tym nie planuję dłuższego urlopu...

3

Odp: Zimowe planowanie...:-)

O feriach zimowych jeszcze nie myślimy:D Na razie myślimy o tym gdzie wyskoczyć na Polskie wakacje - morze czy może mazury? Czekamy na piękną słoneczną pogodę, upał, i wyruszamy w drogę - w ciemno, bez rezerwacji. Ale jak co roku w ferie zimowe odwiedzamy Polskie góry - szklarska, karpacz, zakopane  i pobliskie wioseczki w których klimat i widoki cudowne są

4

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Raczej luźne plany mam. Jeszcze nic specjalnego nie zdecydowaliśmy. W zasadzie to jeszcze nawet nie sprawdzałam kiedy dzieciaki mają w tym roku ferie. Zazwyczaj sami coś organizujemy i nie potrzebujemy do tego pomocy żadnego biura podróży itp. Prawdziwe planowanie zaczynamy gdzieś w okolicach października-listopada, jak już wiemy co z urlopami i z kasą stoimy...

5

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Ja planuję z rodzinką ferie, ale jeszcze nie wiemy gdzie w sumie musimy się określić do września, bo do stąd pewnie będą promocje na takie wypady a trzeba z tego skorzystać, jeśli chodzi o [url=http://naferie.pl/poradniki/tanie-narty]tanie wyjazdy na narty[/url]. Nie pamiętam, kiedy jeszcze byłam na takiej wypadzie zimowym, ale mam nadzeje, że na zimę coś wypali z trenerami narciarskimi z sprzętem, bo to chyba najważniejsze.

Ostatnio edytowany przez madlenka (2015-08-06 16:09:17)

6

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Witaj generalnie ja jakoś jeszcze nie myślę o zimie więc i nie planuje ferii. Wakacje zawsze spędzamy razem więc i ferie również. Jest naprawdę wiele fajnych miejsc w polskich górach. Na pewno coś znajdziesz. Powodzenia.

7

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Łeeeee.... Nikt z was nie myśli jeszcze o feriach?!!! Naprawdę?! :-) No nic, ale widzę, że jednak, jak już zaczynacie myśleć, to Polska w grę wchodzi:-) I to rodzinnie:-) Super:-) A jak organizujecie sobie takie wycieczki? Na własną rękę czy może przez biura podróży, żeby były one bardziej zorganizowane? A może przez specjalistyczne firmy turystyczne, które zajmują się organizowaniem tylko zimowych wypadów, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych? Jak to u was wygląda?

8

Odp: Zimowe planowanie...:-)

My raczej za granicę nie pojedziemy bo jednak wczasy w innym kraju to poważniejszy wydatek. Jedziemy w Polskę. Jeszcze nie jest to dokładnie sprecyzowane bo musimy sobie z mężem dograć urlopy razem z dziećmi ale najprawdopodobniej będzie to Białka Tatrzańska,.Jest to chyba nasza ulubiona miejscowość w górach .Przepiękne krajobrazy, wiele ścieżek spacerowych oraz noclegi można tam sobie zarezerwować w bardzo dobrych cenach. Nie wiem czy widziałyscie ale znajduje się tam również świetny park rozrywki Termy Białka). Jest to bardzo duży kompleks basenów oraz saun, warto jest wybrać się tam z dziećmi bo będą miały tam prawdziwą zabawę.

9

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Jak zwykle pojedziemy w góry. U nas w rodzinie jest wielu amatorów sportów zimowych (głównie snowboardu), więc nasze ferie zawsze wyglądają tak samo. Koleżanka polecała mi nocleg w Residence Szymoszkowa, byłyście może tam kiedyś? Podobno jest w dogodnej lokalizacji.

10

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Ja wyjadę na narty dopiero na ferie, na początku lutego

11

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Zależy na co kogo stać, ale pewnie kilka stówek za 1 nocleg to dla mnie byłoby za wiele...

12

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Fajna sprawa z tym wyjazdem do Grecji, jak też lubię cieplejszy klimat:)

13

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Ciepłe kraj to dobry pomysł na zimowy wyjazd, chociaż w PL też nie ma co narzekać na pogodę big_smile Ja bym chętnie wybrała się teraz do Hiszpanii albo Portugalii, ale chyba w tym roku jeszcze się to nie uda smile

14

Odp: Zimowe planowanie...:-)

My powoli planujemy wakacje smile Z rodzicami i wujostwem mamy jechać na weekend do Gdyni jakoś w lipcu wink Poza tym chcę zabrać moje dzieci na Kaszuby. Znalazłam hotel z SPA i licznymi atrakcjami dla najmłodszych - [url]http://www.hotelbazuny.pl/[/url] Nigdy tam nie byłam i z chęcią trochę pozwiedzam smile Póki co żadnych więcej wyjazdów nie planujemy ale kto wie...

15

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Jak zima, to tylko narty, najlepiej w Austrii;)

16

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Ja na narty pojadę do Karpacza:)

17

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Mhmm... wspaniale smile Ja na ferie do kliniki ortopedycznej big_smile

Wiecie co... bardzo chciałabym śnieg. Dużo dużo śniegu tak przez tydzień przynajmniej. Wiem, że to zmora kierowców, drogowców i dachowców, ale jaki on jest piękny...

18

Odp: Zimowe planowanie...:-)

przepiękne widoki to wiadomo góry o tej porze smile może tutaj [url]http://willamajerczyk.com/[/url] by wam się podobało? my wybieramy się we wrześniu więc jak wrócimy to dam znać czy rzeczywiście jest tak genialnie jak to wygląda na zdjęciach smile nie ukrywam że wolę góry niż morze bo tutaj jest jakaś taka magia smile

19

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Dziewczyny, pomocy! Marzą mi się botki na obcasie w pięknym krwistym odcieniu czerwieni, jednak za żadne skarby nie mogę znaleźć czegoś, co by mi odpowiadalo w 100%. [url]http://www.ceneo.pl/Botki/Rodzaj:Na_obcasie.htm[/url] Tutaj to już w ogole wyskakują mi same wstręciuchy. Widziałyście gdzieś jakieś ładne? Najlepiej oczywiście skórzane, ale od biedy skaj też może być…

20

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Carinii ma czerwone botki na szpilce, na słupku, na grubszym obcasie w wielu odcieniach czerwieni, bordo, ale chyba zbyt ciemne i stonowane niż te, których szukasz hmm

[img]//carinii.com.pl/kolekcje/JESIEN-ZIMA2016/BOTKI_SZPILKI/B3352%20I39.jpg[/img][img]//carinii.com.pl/kolekcje/JESIEN-ZIMA2016/BOTKI_SZPILKI/B3735%20I39%201.jpg[/img][img]//carinii.com.pl/kolekcje/JESIEN-ZIMA2016/BOTKI_SZPILKI/B3732%20B73-H99.jpg[/img][img]//carinii.com.pl/kolekcje/JESIEN-ZIMA2016/BOTKI_Z_OBCASEM/B3662%20B73-H79-PSK%201.jpg[/img]

21

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Super sexy modele... mam podobne tylko czarne, 2 pary oczywiście na wypadek, gdyby jedne się popsuły nagle wink

22

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Na zimę planuję już [url=http://naferie.pl/poradniki/narty-z-dziecmi]narty z dziećmi[/url]. W zasadzie to ostatnia chwila, żeby znaleźć jakieś ciekawe zimowisko w rozsądnej cenie. W tym roku pojedziemy we włoskie Alpy, do kurortu Val di Sole. Znajomi byli w zeszłym roku i polecili mi to miejsce ze względu na różne trudności stoków, przyjazną atmosferę i niewygórowane ceny. A jak oglądałam zdjęcia to widoki zapierały dech w piersi.

23

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Orientowałam się niedawno w noclegach na ferie i powiem Wam,że w tym roku trzeba sie bedzie chyba spieszyć z zarezerwowaniem sobie czegoś nowego. Wiele noclegów z tego co widziałam jest już porezerwowanych. Nie polecam na pewno czekać do grudnia , bo wtedy jest naprawdę trudno wyłapać coś w dobrej cenie i dobrym standardzie.

Jeśli jeszcze nie macie niczego na oku to zerknijcie sobie tutaj
[url]http://www.sunandsnow.pl/index.php[/url]

Jest to strona do rezerwacji apartamentów w górach. Mają tam sporo mieszkań na wynajem w praktycznie każdej miejscowości górskiej.

24

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Czyżby zaczęto doceniać góry bardziej niż wybuchowe kurorty?

25

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Cóż, w kurorcie nudzisz się w tym luksusie dopóki coś nie wybuchnie,, A w górach jesteś panią przestworzy:)