1

Temat: Drzwi zewnętrzne z szybą

Zastanawiam się nad nowymi drzwiami zewnętrznymi i w oko wpadły mi drzwi z szybą . Nie wiem jednak czy nie będzie to zachęta dla złodziei i po prostu nie wybiją takiej szybki. Do tego jak to wpływa na uciekanie ciepła? Ma ktoś może takie drzwi? Całość wygląda dość ciekawie.

2

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

my mamy z hormana drzwi zewnętrzne z szybką, jak złodziej będzie chciał to i tak wejdzie, z szybką czy bez, nie wiem jak to wpływa na uciekanie ciepła, ale mamy potem drzwi do wiatrołapu i nie czuć jakoś specjalnie zimna..
-------------------------

3

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

My też szukaliśmy takich, żeby miały dobrą izolację. Mamy te - dobre są.

4

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Te drzwi Vox co pokazałaś mają podaną cenę z montażem i bez . Cena drzwi  z montażem jest niższa. Jak to możliwe?

5

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Wybierając drzwi szklane byłabym bardzo ostrożna, ponieważ posiadałam znajomą, która jakimś sposobem rozbiła taki model oraz mocno poraniła sobie rękę. Zdecydowanie bardziej wolę normalne drzwi z drewna, które zapewniają więcej bezpieczeństwa.

6

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Bo są drzwi dla abstynentów i ludzi którzy potrafią panować nad emocjami big_smile

7

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

[quote=Katee]Te drzwi Vox co pokazałaś mają podaną cenę z montażem i bez . Cena drzwi  z montażem jest niższa. Jak to możliwe?[/quote]

to niemożliwe, myślę, że jakas pomyłka zdecydowanie, w końcu robocizna to jednak kosztuje i zwykle więcej .

8

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

[quote=Autisticart][quote=Katee]Te drzwi Vox co pokazałaś mają podaną cenę z montażem i bez . Cena drzwi  z montażem jest niższa. Jak to możliwe?[/quote]

to niemożliwe, myślę, że jakas pomyłka zdecydowanie, w końcu robocizna to jednak kosztuje i zwykle więcej .[/quote]

Może cena za drzwi z montażem uwzględnia ryzyko niewłaściwego montażu i jest obniżona ze względu na ryzyko stresu? big_smile

9

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

jak dla mnie to zły pomysł, po co ułatwiać życie włamywaczom? Żadna szyba nie wytrzyma łomu...

10

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Osobiście sceptycznie podchodzę do drzwi z szybą, ponieważ po ostatnim wypadku mojej znajomej, która jakimś cudem zdołała ją rozbić i rozciąć sobie żyłę, nie sądzę, że jest to najlepsze rozwiązanie...

11

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

[quote=Katee]Te drzwi  co pokazałaś mają podaną cenę z montażem i bez . Cena drzwi  z montażem jest niższa. Jak to możliwe?[/quote]
Możliwe , możliwe smile

12

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Już wszystko wiem  drzwi kupiliśmy i już są zamontowane. Wzięliśmy model Arc, cena była okazyjna:) Bardzo szczelne są.

13

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Szyby są dobre ale w drzwiach pokojowych....

14

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Ja mam  brązowe, jestem z nich bardzo zadowolona.

15

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

[quote=voyage][quote=Autisticart][quote=Katee]Te drzwi  mają podaną cenę z montażem i bez . Cena drzwi  z montażem jest niższa. Jak to możliwe?[/quote]

to niemożliwe, myślę, że jakas pomyłka zdecydowanie, w końcu robocizna to jednak kosztuje i zwykle więcej .[/quote]

Może cena za drzwi z montażem uwzględnia ryzyko niewłaściwego montażu i jest obniżona ze względu na ryzyko stresu? big_smile[/quote]

To chodzi o to, że przy kupnie z montażem jest niższy VAT i dlatego też montaż jest bezpłatny. Wiem, bo zdecydowaliśmy się na takie drzwi i mieliśmy już montaż w cenie drzwi. Przeszklenia prezentują się bardzo fajnie, jest w końcu jaśniej w korytarzu. Sprzedawca zapewniał nas, że są one całkowicie antywłamaniowe, a jednak  jest to renomowana firma, więc klientów raczej by nie okłamywali.

16

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Możliwe , możliwe smile

15 % to sporo tanie. A wiosną też będziemy drzwi wymieniać.

17

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Dziewczyny, ładne te drzwi, ale dzisiaj technika tak poszła do przodu, że nawet możecie sobie kupić drzwi z czytnikiem lini papilarnych , podobno takie rozwiązanie znacznie podnosi bezpieczeństwo, pytanie co jak system się zepsuje, albo nagle ktoś się do nas wprowadzi? Ciekawe prawda? smile

18

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Niedawno sama wymieniałam swoje drzwi . Co prawda mam drzwi bez szyby, ale przejrzałam ich całą ofertę i wiem, że mają bardzo dużo drzwi, w których jest szyba. Same drzwi są bardzo solidne, masywne i dzięki nim nie musicie się martwić, że ktoś wtargnie do Waszego mieszkania.

19

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Akurat zewnętrznych wolałabym nie mieć z szybą.

20

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Dzisiaj mamy naprawdę tak duży wybór w zakresie drzwi zewnętrznych, że każdy znajdzie odpowiednią opcję dla siebie. Do wyboru mamy wiele model, zarówno takich klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych, a co najważniejsze są one najwyższej jakości.

21

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Z tego co się orientuję to drzwi szklane  są w porządku, ale jeśli mówimy o wnętrzu. Nie nadaje się do jednak w formie drzwi zewnętrznych, ponieważ słabo izolują dom

Ostatnio edytowany przez teeth (2017-03-31 19:41:01)

22

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Drzwi zewnętrzne powinny charakteryzować się odpowiednim wykończeniem, a także dobrym systemem uszczelnienia. Jest to ważne, ponieważ  chronią one domowników przed warunkami atmosferycznymi i stratami ciepła.  Wyróżnia go niski współczynnik przenikania ciepła, a także wysokiej jakości wykończenie – powierzchni pokrytej lakierem lub laminatem.

23

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Jeśli drzwi są zewnętrzne to zdecydowanie bez szyby, bo to jest słaby punkt i dla włamywacza żaden problem szybę wybić i drzwi otworzyć...

24

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

Przeszklenia są bardzo modne. Wyglądają super, a szyba nie wpływa na zmniejszenie izolacyjności termicznej czy akustycznej. Dziś większość drzwi  ma przeszklenia.

25

Odp: Drzwi zewnętrzne z szybą

W drzwiach zewnętrznych nie powinno być żadnych słabych punktów dogodnych dla włamywacza... Tak że moda jest tu niepraktyczna.