1

Temat: Manicure polimerowy

Spotkałam się ostatnio z czymś takim jak manicure polimerowy. Próbowała któraś?

2

Odp: Manicure polimerowy

Jeszcze mnie , ale to fajna sprawa, trzyma się 10 dni więc na większą imprezę jak najbardziej można sobie sprawić!

3

Odp: Manicure polimerowy

Czytalam o tym ale jeszcze nie miałam okazji. Podobno bardzo szybko wysycha, nie trzeba stosować lampy i można go zmywać zwykłym zmywaczem. Mój ukochany rózowy lakier z Jessica się mi skończył, więc jak będę na zakupach to zobaczę czy mają też takie polimerowe.

4

Odp: Manicure polimerowy

Ooo... do paznokci o takim jeszcze nie słyszałam, jedynie do parkietów big_smile Taki manicure robi się samemu czy trzeba się w tym celu udać do salonu?

5

Odp: Manicure polimerowy

No właśnie w domu, dlatego mnie to zaciekawiło, nie mam lampy, a nie mam też czasu co chwilę latać do kosmetyczki na manicure.

6

Odp: Manicure polimerowy

Ale to jest specjalny lakier czy jakaś baza pod niego, na niego ? Jak to jest dokładnie ?

7

Odp: Manicure polimerowy

Bazą jest odżywka, lakier szybko wysycha, potem stosujesz na niego tylko nabłyszczający utwardzacz polimerowy, który działa pod wpływem promieni słonecznych, utwardza i nabłyszcza. Wszystko daje się usunąć zwykłym zmywaczem do paznokci. System nazywa się PHENOM, to produkt Jessici, jakbyś chciała poszukać.

8

Odp: Manicure polimerowy

Czyli  to cudo można stosować na dowolnie wykonany manicure czy pedicure ?

9

Odp: Manicure polimerowy

Nie wiem co masz na myśli. Chodzi Ci o stosowanie tego utwardzacza na zwykły lakier? Czy raczej o malowanie jednym kolorem, wzorki, frencz?

10

Odp: Manicure polimerowy

hmm... i to jest fajne? Przyznam, że od dawna jestem cały czas na hybrydowych i chwalę to sobie. Wydaje mi się, że po prostu nie ma metody, która dawałaby trwalsze efekty. Mylę się?

11

Odp: Manicure polimerowy

Nikt nie mówi, że to ma byc trwalsze od hybrydy, chodzi o to, że do uwtardzania manicure polimerowego nie potrzeba lampy, lakier schnie pod wpływem naturalnych promieni słonecznych, schnie szybko i pięknie się błyszczy, wytrzymuje dłużej niż zwykły lakier, ale nie dłużej niż hybryda.

12

Odp: Manicure polimerowy

Jak to wygląda cenowo w porównaniu z hybrydami ?

13

Odp: Manicure polimerowy

[quote=kaweczka]Nie wiem co masz na myśli. Chodzi Ci o stosowanie tego utwardzacza na zwykły lakier? Czy raczej o malowanie jednym kolorem, wzorki, frencz?[/quote]
Tak, chodzi o tą pierwsza kwestię. A te lakiery polimerowe to już bez żadnych lamp prawda ?

14

Odp: Manicure polimerowy

Hmm... nie wiem, moja manicurzystka ma wszystko z jednej serii phenom i nie wiem czy na inne lakiery stosuje, nie sądzę. Co do drugiego pytania to tak, nie utwardza się lampą, top coat schnie sam pod wpływem naturalnego światła.

15

Odp: Manicure polimerowy

Kaweczka, a jak długo taki manicure się utrzymuje?

16

Odp: Manicure polimerowy

Na pewno ponad tydzień, myślę, że tak do 10 dni, jak producent obiecuje spokojnie wytrzyma.

17

Odp: Manicure polimerowy

Szczerze to pierwsze słyszę smile ale czuje się nieco bardziej zainteresowana jeśli rzeczywiście tyle się trzyma na paznokciu to idealne rozwiązanie dla mnie bo ostatnio mam strasznie mało czasu na wszystko. Jeśli dobrze zrozumiałam wcześniejsze wypowiedzi ten system phenom mogę spokojnie stosować sama w domu smile nie muszę specjalnie iść do kosmetyczki ?

18

Odp: Manicure polimerowy

Jeśli trzyma się ponad tydzień i mogę zrobić go sama, bez wychodzenia z domu, to byłoby mega przyjemnie smile

19

Odp: Manicure polimerowy

No niestety, w tej chwili jest to opcja tylko dla profesjonalistów, też miałam nadzieję, że uda się w domu zrobić, ale niestety. Tak czy inaczej moim zdaniem warto się wybrać na taki manicure, bo jest zdrowszy dla płytki (w końcu robi się go na bazie odżywki i nie używa do tego lampy, ani później acetonu)

20

Odp: Manicure polimerowy

Wolę w dalszym ciągu hybrydy, przede wszystkim dla świętego spokoju - całe tygodnie bez poprawek, stosowania innych kosmetyków.

21

Odp: Manicure polimerowy

No cóż dziękuje za informacje smile w takim razie jak znajdę chwilkę wolnego czasu to może się udam do mojej i poproszę o właśnie taki "zabieg" coś czuje że będę bardzo zadowolona.

22

Odp: Manicure polimerowy

brzmi super smile) sama wypróbuję tak szybko, jak tylko zdejmę swoje hybrydy big_smile

23

Odp: Manicure polimerowy

Obecnie bardzo popularne są  , są łatwe w nakładaniu i nie ulegają szybko zniszczeniom. Jest wiele marek wartych uwagi.

24

Odp: Manicure polimerowy

[quote=kaweczka]Spotkałam się ostatnio z czymś takim jak manicure polimerowy. Próbowała któraś?[/quote]

Nie słyszałam o takim, ale zaciekawiłaś mnie i właśnie czytam o nim. Myślę, że w sam raz dla mnie. Szybko się nakłada i długo utrzymuje.

25

Odp: Manicure polimerowy

Również nie słyszałam o tego typu cudach, ale zapytam [url=http://www.innaklinika.pl/]tutaj[/url] gdy udam się na manicure smile

Ostatnio edytowany przez makalica87 (2016-12-12 09:45:35)