1

Temat: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Jakie najlepiej pasują?

2

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Do obu proponuję biały

3

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

do niebieskiej fajnie będzie wyglądał błękit, bądź czarny i biały ( taki standard do wszystkiego wink ) a do żółtej ja bym chętnie eksperymentowała z czerwonymi bądź żółte neonowe wink

4

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Tak jak wcześniej dziewczyny pisały do obydwóch będzie pasował biały ale też np. granat oraz klasyczna czerwień. Wnioskuję, że nie chcesz po prostu zmieniać paznokci na drugi dzień ale obawiam się, że będzie to nieuniknione ponieważ pewnie poodpryskują, chyba, że masz hybrydy smile

5

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

biały, ale ja bym dała jakiś z fakturą dla podkręceniu efektu, a nie gładki, coś takiego na przykład:
[img]https://esmaltaradas.files.wordpress.com/2013/09/white-hot-jessica4.jpg?w=640[/img]

albo ze złotem też ładnie:
[img]//www.gerrardinternational.com/wordpress/wp-content/uploads/2013/04/texture-150x150.jpg[/img]

6

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Ja na wesele znajomej będę miała beżowo białą sukienkę, buty błękitne i myślę o seledynowych (bądź neonowy żółty ) paznokciach. I jeśli znajdę to kolie w kolorze granat- seledyn smile więc sądze że do Twojej sukienki ostre seledynowe paznkocie będą super pasowały smile

7

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Dała bym biały ,bo jest uniwersalny ,ale są takie fajne naklejki i można w kolorach niebieskiego i żółtego coś nakleić.

8

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Myślę, że świetnie by Ci pasował niebieski lakier firmy Semilac Blue Lagoon, albo Tropiical Drinks Banana:)

9

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Moim zdaniem, najlepiej pasuje biały.

10

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Biały, beżowy lub jasny brąz smile

11

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Do żółtej proponuję biały lub beż, do niebieskiej ciemniejsze, np. czarny, fioletowy

12

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

A może uniwersalny przezroczysty, niech paznokcie będą naturalnie piękne:)

13

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Podobno już nie modny, ale ja uważam, że french pasuje do wszystkiego. Możesz też postawić na termohybrydy - takie co zmieniają kolor. Popatrz na paletę kolorów lakierów hybrydowych Myślę, że spokojnie dobierzesz coś do swoich kreacji. A jeśli jesteś z Warszawy to w dniach 24.09 -25.09 firma będzie miałą swoje stoisko na tragach BEAUTY FORUM & SPA. Możesz zobaczyć wszystko na żywo.

Ostatnio edytowany przez malami83 (2016-09-08 08:39:59)

14

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Ja postawiłabym na klasykę i zestawienie kontrastów: czerwony lakier będzie prezentował się zabójczo. Koniecznie ten z mocnym połyskiem smile

15

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Czerwień w ogóle nie pasuje w takich stylizacjach. To już lepiej czarny

16

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Połączenie niebieskiego i czerwonego było hitem mijającego sezonu, ale jak kto lubi

17

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Biały fajnie by wygląda

18

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Ja z kolei uwielbiam szarości w różnych odcieniach a w połączeniu np z limonką wyglądają doskonale.

19

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Biały, beżowy zawsze będzie pasował... Z jakimś delikatnym elementem ozdobnym

20

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Beżowy , szary . jasno różowy.

21

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Dziewczyny, a jak sukienka jest bladoróżowa to jaki kolor lakieru do paznokci polecacie? Ale żeby nie wyglądać cukierkowato wink

Ostatnio edytowany przez karolinkamarzec (2017-09-28 19:00:26)

22

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

@karolinkamarzec, jak chcesz bardzo hardo, to czarne, jak normalnie, to może jakieś bordo - bardzo kobiece.

23

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

[quote=Weronikaa86]@karolinkamarzec, jak chcesz bardzo hardo, to czarne, jak normalnie, to może jakieś bordo - bardzo kobiece.[/quote]
Bordo powiadasz... A pomyślę! smile Dziękuję smile

24

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

Nude do niebieskiej a do żółtej cos wyraźnego, ciemny brąz np smile

25

Odp: Kolory paznokci do niebieskiej i żółtej sukienki

białe zdecydowanie moze jakis pylek