1

Temat: Depilacja-co najlepsze?

Jakie metody depilacji są wg was najlepsze? Produktów jakich firm używacie najczęściej?

2

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja używam wosku na nogi i kremu na delikatniejsze partie ciała. Marki Eveline  i Joanna.

3

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Na nogi to zdecydowanie epilfree w połączeniu z pastą cukrową. Nie mam lepszej metody.

4

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Krem, golarka, nie najlepsze raczej. Chętnie dowiem się jakichś metod.
A przy okazji... Miałam zaburzenia hormonalne i skutki uboczne po leczeniu,
to trochę włosków na brodzie. Nie jest to jakaś gęsta broda, tylko pojedyncze włoski.
Jak ich się pozbyć? sad

5

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja sobie ukochałam wosk szczególnie odkąd są do kupienia urządzenia które dają taki sam efekt jak wizyta u kosmetyczki a zapewniają komfort jednocześnie. Oszczędza mi to stanowczo czasu i jest dość bezproblemowe a efekty są świetne. Jeśli o marki chodzi to u mnie na tapecie jest Veetz tej nowej serii natural inspiration.

6

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Jak wydepilować żeby wyszły włoski z cebulkami?

7

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Tak żeby włoski wyszły z cebulkami to musisz zdecydowanie pociągnąć no i włosek musi być odpowiedniej długości. U mnie przy easy wax udaje się tego dokonać tak przy 3-5mm włoskach.

8

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Koleżanka poleciła mi wosk, taki który ma do depilacji okolic intymnych.
Do brody jest zdecydowanie za słaby i część tylko odchodzi, ale bez cebulek.
Błąd,że kilka razy zgoliłam golarką i włoski są mocniejsze teraz, takie sztywne.
Co mocnego możecie polecić?

9

Odp: Depilacja-co najlepsze?

No, nie ja dziękuję za wosk. Dla mnie wyłącznie laser. Wyszukuję sobie zabiegu na wyszukiwarce zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich  , gdzie mogę przejrzeć także recenzje gabinetów i ew. upolować sporą zniżkę.

10

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Wosk szybciej zerwie skórę czasem.

11

Odp: Depilacja-co najlepsze?

jeszcze mi się nie zdarzyło, że mi wosk zerwał skórę hmm

12

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja też  nie mam doświadczenia z zerwaniem skóry. Sama próboowałam go sobie rozbić raz, później stwierdziłam, że większą korzyścią będzie robienie go u kosmetyczki ( mniej boli) a przy okazji robię epilfree.

Ostatnio edytowany przez Tusia (2015-06-29 00:02:07)

13

Odp: Depilacja-co najlepsze?

a jak ktoś się boi wosku mimo wszystko, to spokojnie mozna stosować kremy, też skuteczne, np. te nowe z veet, natural inspirations

14

Odp: Depilacja-co najlepsze?

No ale jak się chce żeby wyrwać z cebulkami,
bo po takim zabiegu wolniej wyrastają i rzadsze, to krem nie pomoże...

15

Odp: Depilacja-co najlepsze?

No mi też się nigdy nie zdarzyło, żeby wosk zerwał mi skóre. Wg mnie wosk, w szczególności na ciepło świetnie i precyzyjnie radzi sobie z włosami i na kolejne kilka tygodni ma się spokój z depilacją.

16

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja depiluję się rożnymi sposobami czasem robię to woskiem ale niekiedy nie mogę sobie pozwolić na zapuszczanie włosków, jednakże tutaj polecam ciepły wosk a nie taki kupny w plastrach. Jeśli np jadę na wakacje idę do kosmetyczki, żeby mieć spokój na cały wyjazd smile

17

Odp: Depilacja-co najlepsze?

No nie ma co ukrywać, że na dłużej podziała wosk, no ale coś za coś, trzeba pocierpieć w imię piękna lol
Krem to dobra alternatywa, ale na kilka dni, więc i cierpienie mniejsze wink

18

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja używam jednorazówki lub depilatora.

19

Odp: Depilacja-co najlepsze?

[quote=ela75]Ja depiluję się rożnymi sposobami czasem robię to woskiem ale niekiedy nie mogę sobie pozwolić na zapuszczanie włosków, jednakże tutaj polecam ciepły wosk a nie taki kupny w plastrach. Jeśli np jadę na wakacje idę do kosmetyczki, żeby mieć spokój na cały wyjazd smile[/quote]

No własnie ciepły wosk też odpowiada ale jak masz robione zabiegi u kosmetyczki to zamiast iść na jakiś kup sobie to Easy wax a myśle, ze spokojnie w domu będziesz miała taki sam efekt i jedynie potem tylko wymienia sie wkłady. Mnie taki wkład starcza na dwa użycia na całe nogi wiec spokojnie kupuje się go co trzy miesiace smile Spróbuj może Ci się spodoba.

20

Odp: Depilacja-co najlepsze?

ja zazwyczaj woskuję nogi i jestem nawet zadowolona z efektu, ostatnio próbowałam depilacji pasta cukrowa która samodzielnie zrobiłam w domu, efekt jest taki sam, tylko więcej trzeba się narobić,a mniej zapłacić D:

21

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja jestem fanką   ;D Kosztuje więcej, ale teraz już prawie nie mam włosków (po dwóch sesjach) i jestem strasznie zadowolona smile

22

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja ostatnio słyszałam o paście cukrowej:-) ]
Pasta cukrowa nie przykleja się do skóry, a jedynie okleja włoski, co już zmniejsza ból (nie drażni się naskórka). Zimna pasta wyklucza też poparzenie czy podrażnienie skóry. Depilację pastą cukrową można przeprowadzić, nawet wtedy gdy włoski są bardzo krótkie (mają 1-2 milimetry). Pozwala to więc usuwać je na bieżąco, bez czekania, aż odrosną. Resztki pasty zmywa się ciepłą wodą, bez pocierania skóry.

23

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Tak prawdę mówiąc, to wyprobowaniu bardzo wielu o ile nie wszystkich metod depilacji w końcu powróciłam do tej metody najbardziej tradycyjnej. Być może mam za delikatną skórę na te wszystkie woski, lasery czy depilatory, nic nie podziałało jak trzeba.

24

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Według mnie najskuteczniejsza i najbardziej opłacalna jest depilacja laserowa. Dobrze wykonana depilacja laserem pozwala pozbyć się zbędnego owłosienia. I wcale nie jest to tak kosztowne jak się niektórym wydaje. w Krakowie salon urody J'adore depilację pach wykonuje już za 149 zł. Jak policzycie sobie ile płacicie za inne metody to okazuje się, że depilacja laserowa to dobra inwestycja.

25

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Ja również byłabym za depilacją laserową. To skuteczna i naprawdę dobra metoda. No i po takim zabiegu możemy cieszyć się gładkim ciałem. Latem kiedy chodzimy w krótkich spodenkach czy spódniczkach depilacja laserowa może okazać się zbawienna. smile Należy jednak pamiętać, żeby poddać się tylko i wyłącznie specjalistom. Z tego co wiem pozytywnymi opiniami cieszy się ośrodek medyczny OSTEOMED w Krakowie - ] , można sobie doczytać szczegóły.