26

Odp: Super cera bez zmarszczek

U mnie akurat niestety słabo się sprawdzają kosmetyki z morza martwego, ale wiem, że u niektórych działają i wyglądają rewelacyjnie. Polecam też zabieg venus freeze. To tytanowy lifting twarzy więc też super działa na zmarszczki. Zawsze można się na takie zabieg wybrać i sprawdzić:)

27

Odp: Super cera bez zmarszczek

Gimnastyka twarzy.
-Silne wydymanie policzków.
-Układanie ust w tzw. ryjek lub „rybkę”.
-Unieś brwi palcami wskazującymi i spróbuj na przemian marszczyć i rozluźniać oczy. Uważaj, żeby nie naciągać skóry zbyt mocno. To ćwiczenie jest rewelacyjnie wpływa na mięśnie oczu.
-Wymawiaj bezdźwięcznie samogłoski a, o, u, e, i, z przesadną dokładnością i ciągiem.
-Zamykaj i otwieraj oczy bardzo szybko (nie otwieraj oczu do końca, rób to tak, jakby raziło Cię słońce) przez 30 sekund.
- Przewracaj oczami: dookoła, na boki, do góry i w dół. Tak, jakbyś kreśliła nimi znak poziome ósemki.
-Ćwiczenie na "lwie zmarszczki"-ułóż palce wskazujące przy wewnętrznych końcach brwi i naciskaj to miejsce. W tym samym czasie staraj się zmarszczyć brwi, tak, aby pokonać opór stawiany przez palce.

28

Odp: Super cera bez zmarszczek

A co powiecie na super rozświetloną cerę bez zmarszczek? Taki efekt podobno daje krem Skin79 Oriental Gold -czytałam, że skóra po nim jest nawilżona, a sam krem ma nas chronić przed przebarwieniami i zwiekszać elastyczność skóry:) Poważnie zastanawiam się nad zakupem, a wy co o nim sądzicie?

Ostatnio edytowany przez DIDI8d (2015-06-30 00:16:29)

29

Odp: Super cera bez zmarszczek

Pewnie upiększają skórę,ale  zmniejszą zmarszczki w sensie-zatuszują.
Jak zmyjesz to zobaczysz to samo, co przed użyciem, tak myślę.

30

Odp: Super cera bez zmarszczek

Chyba przede wszytskim ważna jest regularność, moja mama przede wsyztskim regularnie wklepuje kremy, robiąc przy tym sobie masaż.
a kremy aktualnie używa z serii eliftance

31

Odp: Super cera bez zmarszczek

Wiele wiele moich koleżanek zmaga się z problemem zmarszczek tongue Sama niestety znam to z autopsji w sumie dość niedawno koleżanka poleciła mi kremik Miracle Sleeping Cream od Garniera który w moim przypadku jak i mojej mamy ( bo oczywiście notorycznie mi go podkrada ) sprawuje się naprawdę rewelacyjnie. Używa się go oczywiście na noc smile i nie tylko wspomaga usuwanie niechcianych zmarszczek ale zauważyłam że skóra jakoś odżyła smile także z czystym sumieniem mogę go polecić.

32

Odp: Super cera bez zmarszczek

I faktycznie lifting daje takie efekty?

33

Odp: Super cera bez zmarszczek

[quote=Sasetka26]Wiele wiele moich koleżanek zmaga się z problemem zmarszczek tongue Sama niestety znam to z autopsji w sumie dość niedawno koleżanka poleciła mi kremik Miracle Sleeping Cream od Garniera który w moim przypadku jak i mojej mamy ( bo oczywiście notorycznie mi go podkrada ) sprawuje się naprawdę rewelacyjnie. Używa się go oczywiście na noc smile i nie tylko wspomaga usuwanie niechcianych zmarszczek ale zauważyłam że skóra jakoś odżyła smile także z czystym sumieniem mogę go polecić.[/quote]


ja od czasu do czasu zmieniam krem więc może to będzie właśnie mój następny zakup - hmmm
Rozumiem, że nie ma jakichś ograniczeń wiekowych ???

34

Odp: Super cera bez zmarszczek

Szczerze to nie zauważyłam na opakowaniu żadnej informacji która wskazywałaby dokładnie jaki wiek jest tutaj wskazany smile Sama mam 27 lat i już go używam mama ma ponad 55 i również jest zadowolona także wydaje mi się że wiek tutaj nie ma aż tak dużego znaczenia. Cena nie jest wysoka także uważam że warto wypróbować a nóż zostanie z nami na dłużej.

35

Odp: Super cera bez zmarszczek

cenę sprawdziłam - faktycznie w porównaniu do mojego ostatniego kremu cena atrakcyjna i ma dużo pozytywnych recenzji. Widać jakość może iść w parze z niską ceną smile

36

Odp: Super cera bez zmarszczek

Moja siostra go ma, wypróbowałam trochę od niej i wydaje się ok, ładnie pachnie, ma fajną konsystencje. skóra po nim jest przyjemnie miękka i gładka. O cenę nie zapytałam, ale skoro mówicie, że nie jest wysoka, to tylko dodatkowy plus wink

37

Odp: Super cera bez zmarszczek

A co powicie na botox ? Zdecydowałybyście się na taki zabieg? Sama właśnie go rozważam, bo dość mam już swoich zmarszczek w okolicy oczu.

38

Odp: Super cera bez zmarszczek

Też będę musiała zainwestować w dobry krem przeciwzmarszczkowy. Mam 30 lat i pojawiają się u mnie pierwsze zmarszczki. Próbuję je tuszować makijażem i to nawet pomaga. Ostatnio odkryłam kosmetyki makeup revolution i zastanawiam się nad zamówieniem kilku szminek i cieni do powiek. Dobre kosmetyki i ładny makijaż powinny podnieść samoocenę i trochę zatuszować oznaki starzenia.

39

Odp: Super cera bez zmarszczek

Kremy na pewno Wam nie pomogą. Po prostu krem nie posiada tak dużych cząsteczek aby mogły przeniknąć w dalsze warstwy skóry. O wiele skuteczniejsze są zabiegi, które mogą dać naprawdę dobre efekty.Jesli miałabym coś polecić to bylby to zabieg kwasem hialuronowym, który daje bardzo dobre efekty.

40

Odp: Super cera bez zmarszczek

Moja siostra kupiła na promocji chyba 20 sztuk w Niemczech kremów Louis Widmer- na ogół są strasznie drogie, ale też dają efekty. Potem sprzedała z 5 koleżankom bo takie zadowolone były. Ktoś z Was próbował ich?

41

Odp: Super cera bez zmarszczek

Ja używam kremu dotleniającego marki OrganicSeries, który idealnie współdziała z moją cerą, nadaje skórze zdrowego wyglądu, minimalizuje zmarszczki, zaopatruje skórę w mikrokolagen.  Jest to kosmetyk oparty o naturalne wyciągi roślinne, zalecany dla osób z bardzo wrażliwą na podrażnienia skórą.

42

Odp: Super cera bez zmarszczek

Podobno skuteczne jest masło shea. Jest ono bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe.  Masło shea dostarcza skórze witaminy i stymuluje aktywność komórek. Myślę, że takie naturalne produkty warto wykorzystywać.

43

Odp: Super cera bez zmarszczek

Tylko, że takie masło nie nadaje się do każdego rodzaju skóry. Jak ktoś ma mieszaną czy tłustą to to może mu zaszkodzić.

44

Odp: Super cera bez zmarszczek

Ze zmarszczkami dobrze radzi sobie kwas hialuronowy.
Przy regularnym używaniu i stosowaniu dobrych kremów zdecydowanie widać efekty.
Moja mama używa revitalift z loreala i jest bardzo zadowolona

45

Odp: Super cera bez zmarszczek

Są fajne ćwiczenia mięśni twarzy na odmłodzenie. tzw. joga twarzy.

46

Odp: Super cera bez zmarszczek

Jeszcze lepszy efekt daje krem stosowany z serum. Polecam uwadze, bo widziałam po takim zestawie efekty. Świetne! smile

47

Odp: Super cera bez zmarszczek

Wiecie, nie ma co się oszukiwać , że cokolwiek pozwoli nam pozbyć się całkowicie zmarszczek. To jest naturalny proces starzenia się, ale owszem można je zredukować.

48

Odp: Super cera bez zmarszczek

Cukier przyspiesza powstawanie zmarszczek tongue Pamiętajcie o tym smile

49

Odp: Super cera bez zmarszczek

Ja jeszcze nie używam takich kremów, chociaż niedługo będę musiała o tym pomyśleć. Moja mama używa kremów przeciwzmarszczkowych Sama używam tylko dermokosmetyków bo mam wrażliwą cerę i jak nadejdzie mój czas na kremy przeciwzmarszczkowe (niestety już niedługo) to też zdecyduję się na apteczne.

Ostatnio edytowany przez goska_89 (2016-06-28 10:15:13)

50

Odp: Super cera bez zmarszczek

Moją uwagę ostatnio przykuł krem przeciwzmarszczkowy na bazie naturalnych składników. Nie mogłam uwierzyć, że ma taką lekka konsystencję. zazwyczaj w kremach czułam się jak w masce, ale ten jest zupełnie inny.