1

Temat: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

Zabiegi kosmetologiczne wymagają dziś bardzo drogiego sprzętu medycznego i wyposażenia jak gabinet lekarski. Gdzie zaopatrywać się w taki sprzęt i wyposażenie?

2

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

Najtaniej to chyba na allegro, czasem można coś kupić z likwidacji gabinetów. A jeśli ma być nowe, to skorzystaj z porównywarki cen.

3

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

hmmm jest taki sklep -  tam masz wyposażenie gabinetów lekarskich i też sprzęt do rehabilitacji czy masażu, zapewne cześć z tego asortymentu miałaby także zastosowanie w gabinecie kosmetycznym smile Polecam zatem zajrzeć w wolnej chwili smile

4

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

Znajdziecie tam leżanki, parawany, podkłady celulozowe...
Serdecznie polecam - produkty naprawdę wysokiej jakości wink

5

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

Brat mojej partnerki też otwierał gabinet i poszukiwał mebli. Po długim poszukiwaniu znaleźliśmy firmę, która ma w swojej ofercie meble metalowe medyczne i zdecydowaliśmy się na kontakt. Braliśmy meble trochę w ciemno, ale się nie zawiedliśmy. Przejrzeliśmy ich stronę  i od razu wybraliśmy najpotrzebniejsze rzeczy. Było warto! Tym bardziej, że jak ktoś jest biegły w tym temacie to nie wie, gdzie szukać informacji i na co zwracać uwagę. A tu wszystko poszło po naszej myśli.  smile

6

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

Tego typu wyposażenie to już meble specjalistyczne , oferta dość spora, powinnaś znaleźć to czego szukasz do swojego gabinetu.

7

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

Szukasz jakiś specjalnych maszyn? mają kombajny i urządzenia do mezoterapii...

8

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

To sklep z produktami medycznymi. Jestem przekonana, że część z nich jest potrzebna w takim gabinecie.

9

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

Do gabinetu kosmetycznego przyda się parawan drewniany  To dobre i niedrogie rozwiązanie, idealnie sprawdzi się w takim gabinecie.

10

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

Na pewno trzeba mieć ręczniki i chusteczki papierowe i to spory zapas.

11

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

możesz też szukać osób prywatnych, tata mojej koleżanki jest hobbystą "wygina metal" (jakkolwiek to nie brzmi) i robi różne stalowe meble - zrobił dla niej łóżko, dla znajomych do gabinetu kosmetycznego właśnie stalowe szafyki i stoliki na kółkach do zabiegów. Jego otatnio nawet zgarnął zlecenie na fotel do prywatnego gabinetu ginekologicznego big_smile

12

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

co do wyposażenia gabinetu kosmetycznego w profesjonalne kosmetyki, czy też przyrządy do mani-pedicure i wszystkiego rodzaju urządzenia do masażu twarzy to trzeba też pomyśleć o detalach takich jak dobre ręczniki, prześcieradła na których leża klientki czy nawet zasłony oddzielające poszczególnych kentów, przecież podczas takich zabiegów chcieli byśmy poczuć intymność. Tylko gdzie to wszystko znaleźć by nie przepłacać ja w internecie znalazłam taki sklep niby to tekstylia do hoteli i gastronomi ale rewelacyjnie nadają sie do salonu kosmetycznego i chyba nie muszę mówić ze jak coś przeznaczone jest do hotelu to znaczy że jest bardzo wytrzymałe na wielokrotne pranie.

13

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

Tak jak ktoś już tu wspomniał, warto też pomyśleć o detalach, czyli też odzieży i innych tekstyliach przydatnych w tej branży.  - tutaj przykładowa oferta, która wygląda bardzo w porządku, ale być może jak poszukasz dobrze to znajdziesz coś lepszego i tańszego smile

Powodzenia! smile

14

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

Warto kupić też parawan

15

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

kupuję wiele produktów tego typu w drogeriach

16

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

zależy o jakim sprzęcie mówisz, ale z doświadczenia wiem, że najlepiej przez internet szukać, bo zawsze możesz sobie coś porównać, przeczytać całą specyfikację itd
dziewczyny tutaj mają rację, taki sprzęt że tak powiem "cięższy" to można poszukać po jakichś aukcjach taniej, ale też trzeba pamietać, że wymogi są restrykcyjne, więc nie można kupować wysłużonych sprzętów.
No a drobniejsze jakieś rękawice, ręczniki czy rzeczy do dezynfekcji to w sklepie medycznym najlepiej, tu macie  cała sekcja akcesoriow do gabinetów kosemtycznych jest.

17

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

Nie wiem jaki sprzęt dokładnie Cię interesuje ale w mają dobrze urządzenia i do zakupu dorzucają szkolenie z ich obsługi więc warto. W Warszawie maja siedzibę w PKiN więc można podejść podpytać.

18

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

o wirówkach do osocza bogatopłytkowego. Sama korzystam z wyżej wymienionego egzemplarza i narazie się nie zawiodłam jak i klientki są zadowolone. Należy pamiętać, że nie należy zbytnio oszczędzać na sprzęcie, ponieważ wszystko się zwróci - jeśli będziemy lojalne wobec klientów:)

pozdrawiam!

19

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

Co prawda nie prowadzę gabinetu kosmetycznego a stomatologiczny. Jeśli chodzi o zachowanie podstaw higieny i czystości zakupuję  płyny do sterylizacji i dezynfekcji. Mają również w swojej ofercie dla mnie jedne z lepszych rękawiczek lateksowych i w moim rozmiarze S smile

20

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

tu widzę meble do gabinetów i akcesoria kosmetyczne, więc może akurat smile

Ostatnio edytowany przez juliad (2017-11-13 20:25:37)

21

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

meble i urządzenia takie jak kombajny możesz znaleźć w necie:) jeżeli szukasz bardziej medycznych to  znajdziesz profesjonalne wyposażenie nawet do gabinetów medycyny estetycznej i odnowy biologicznej... od foteli fryzjerskich i kosmetycznych po podświetlane solne panele naścienne i kombajny kosmetyczne

22

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

Teraz kosmetolodzy głównie zajmują się przedłużaniem rzęs i paznokci, bo to daje najlepszy dochód i najbardziej interesuje klientki;)

23

Odp: Wyposażenie gabinetu kosmetologicznego

Ja lubię białe meble w salonach, dają poczucie higieny