1

Temat: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Poszukiwana: porządna, dopasowana, wygodna i termoaktywna odzież na rower dla kobiety; koszulka, bluza i spodenki kolarskie - ale absolutnie z tych lajkrowatych nie, bo mam na nie uczulenie.
?
Ma ktoś odsprzedać taniej?

2

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

popatrz na tablicy ( olx teraz) maja naprawdę niekiedy cos fajnego z roznych dziedzin

3

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

W sumie na tablicy do tej pory kupowałam ubrania z takich mniej konkretnych - ot jakies sportowe bluzy do biegania itd, ale z rowerowych rzeczy spokojnie takie tańszych marek dostaniesz w sieci - np marka Rogelli ma tanie ubrania na rower i Mimo (Mimo należy do sklepu  - ale koszulki i bluzy rowerowe mają spoko naprawdę). No i masz wtedy nówkę, a nie używaną:)

4

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Najlepszy jest reebok)

5

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Adidas

6

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Osobiście polecam zakup odzieży z firmy Adidas oraz Pumy, które idealnie spełniają się podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

7

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

A czy te buty nadadzą się na rower

8

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

To nie są za dobre buty do jeżdżenia na rowerze. Nie pasują do stroju rowerowego  Ja polecam odzież termoaktywną, przepuszczającą powietrze. Człowiek się wtedy mniej poci i czuje się bardziej komfortowo. Kupowałam tutaj: Co sądzicie?

9

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Ja zawsze zakupy zaczynam od małego badania. Czytam opinie ludzi na forach oraz posty na branżowych blogach. Jeśli chodzi o odzież to mogę Ci polecić małe kompedium wiedzy na stronie

Masz tam opisane wszystkie części garderoby rowerzysty. Jeśli chodzi o same firmy to zainteresuj się Endurą oraz Brubeckiem.

10

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Zobacz na sprzedajemy.pl.

11

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

A ja cię zapytam jaki masz rower?:D Postanowiłam na wiosnę zadbać o kondycję i chcę kupić rower z  Słyszałam, że merida robi porządne rowery ale jestm laikiem w tym temacie więc proszę o radę wink Co do odzieży to idź do jakiegoś sklepu sportowego i poproś o pomoc w wyborze czegoś odpowiedniego na rower - na pewno ci pomogą.

12

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Fajne sportowe obuwie i odzież znajdziesz w sklepie : . Widziałam tam różne bluzeczki, spodenki a przede wszystkim obuwie, które Cię może zaciekawić. Ceny moim zdaniem bardzo przystępne. Warto sobie zerknąć w wolnej chwili.

13

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Proponuje udać się do sklepu sportowego typu Decathlon. Ja tam kupuje i jestem zadowolona. Dostaniesz wszytko czego potrzebujesz. Powodzenia.

14

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Popieram - Decathlon to naprawde fajne miejsce. Mają bardzo dobre ciuchy, obuwie i akcesoria sportowe - i to na każdą kieszeń. Można znaleźć te firmowe i droższe, ale też tańsze do mniej profesjonalnego użytku. Poza tym mają też szeroką rozmiarówkę, więc można bez problemu znaleźć odpowiednio dopasowaną odzież.

15

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Decalthlon tez lubię smile A sama najcześciej ubieram po prostu jakieś wygodne ciuszki i najcześciej wyglądam tak: [img]//lb0.dstatic.pl/look/7548/I500x500.jpg[/img], zdjęcie pochodzi z bloga z inspiracjami modowymi na domodi.pl, żebyście nie pomyślały, ze ta śliczna dziewczyna to ja smile:)

Ostatnio edytowany przez alina (2015-05-28 12:56:15)

16

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

To wyglądasz bardzo dobrze smile

17

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Odsyłam tutaj -  Masz tam bardzo konkretne przykłady rozwiązań. Generalnie jak dla mnie specjalna odzież jest potrzebna zakładając dłuższe dystanse, nie na zasadzie jazdy do sklepu. Więc proste pytanie - jaki jest cel tej jazdy?

18

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

O, to też chętnie zajrzę.

19

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

jedź do Decathlonu wink albo do Hi Mountain wink tam jest właśnie bardzo dużo odzieży sportowej na rower między innymi. Popatrz też na Allegro albo na dotsport;) Pozdrawiam

20

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Polecam Ci odzież polskiej firmy - Brubeck. Jeśli chodzi o kryterium termoaktywności, to jak dotąd nie znalazłam nic lepszego. Cena niewygórowana. Ciuszki sprawdzą się nie tylko na rower, ale również do biegania i fitnessu.

21

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Odsprzedać nie mam, ale jeśli chcesz taniej, to na allegro.

22

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Od siebie zaproponuję jeszcze Decathlon. Ciuchy (nie tylko rowerowe) jakościowo są ok, a przy okazji można trafić na niezłe okazje - przykładowo niedawno za 15zł kupiłam koszulkę przecenioną ze 140zł, także bardzo fajna sprawa. Rzeczy niezwiązanych z rowerami też mam trochę i jestem w stu procentach zadowolona.

23

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Ja też dość często kupuję w Decathlonie i jest ok smile

24

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Ja skompletowałam sobie odzież kompresyjną, stąd: I jest naprawdę świetna.

25

Odp: Markowa odziez na rower dla kobiety (?)

Ja również polecam Decathlon. Bardzo często tam kupuję - i odzież na rower, i buty do biegania i buty w góry. Mąż też zawsze znajdzie coś dla siebie. Lubię ten sklep ze względu na bardzo dużą ofertę - można znaleźć rzeczy znanych i dobrych marek, ale też rzeczy tańsze, a również bardzo dobrej jakości. Mają tez rozbudowaną rozmiarówkę, dzięki czemu łatwo jest znaleźć idealnie dopasowane ciuchy.