1

Temat: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

Ja wróciłam do domu  z czarnym klasycznym żakietem, bo choć poszukiwałam granatowego, żeby nie był tak bardzo poważny, a jednocześnie nie tak mało oficjalny jak niektóre kolory, znalazłam odpowiedni fason jedynie w za małym rozmiarze sad Chlip...
No i mam czarny.

Z zakupów przytargałam też kolorowy t-shirt i nowe okulary (a po drodze zgniotły mi się w torebce jedne... ech, lubiłam je, naprawdę bardzo je lubiłam i to druga para w tym roku, którą musiałam wyrzucić -  miałam trzy, mam jedną). I jeszcze białą bluzeczkę  z czarnym kołnierzykiem.

A co Wy nowego upchnęłyście w szafie? big_smile

2

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

Kupiłam ostatnio parę rzeczy do kuchni, m.in. wałek, nowe deski do krojenia, komplet noży
A z ciuchów - kolorowy top:)

3

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

Kupiłam buty- czółenka i z promocji letnie- buty na koturnie,
z zapinanym na rzep paskiem wokół kostki.
Te drugie są bardzo wygodne. A że gustuję w jasnych kolorach, to buty w kolorze beżowym.

4

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

Ja kupiłam sobie dwie fajne spódniczki na lato w Promod smile

5

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

Ja ostatnio kupiłam t-shirt z croopie, teraz przeglądam  szukam jakiejś fajnej kurtki na lato;)

6

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

Ja ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie buty Unisa Numar . Trochę drogie, ale jakie wygodne smile Cudo

7

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

Ostatni nabytek to trochę ciuchów w - jako że lubię styl streetwear kupiłam szare spodnie dżinsowe z dziurami i czarną bluzę z napisem keep calm and use napalm smile

8

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

T-shirt Soyaconcept wygrzebany wczoraj w second-handzie smile Stan doskonały.

Może mnie nie zabiją na ulicy za to, że jest na nim chamsa (hamsa) - najczęściej kojarzona jako muzułmański symbol ochronny. W krajach arabskich nazywany ręką Fatimy, a w Izraelu ręką biblijnej Miriam, podobno przez chrześcijan ręką Marii, więc jakiś taki wieloreligijny big_smile Dla niektórych symbol szczęścia i pokoju. Ma postać kobiecej dłoni, ale wygląda tak, że prędzej by się laikowi z jakimś indyjskim emblematem skojarzył, niż z arabską tradycją, więc może w mieście, w którym dresy chodzą na kebaby, nic mi nie grozi big_smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2019-02-27 06:11:08)

9

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

Ja kupiłam buty ze skóry zamszowej. W kolorze czarnym, przepięknie wyglądają i dobrze mi się je nosi.
Są ocieplane, więc na obecną jesień jest w sam raz, ma gumową podeszwę, więc nic nam nawet w deszczu nie przemoknie.

10

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

Hejka dziś do ostatnich zakupów dokupiłam sobie jeansy Natalia w kolorze czarnym. Mają fajny młodzieżowy styl, dodatkowo w kroju są dopasowane, a kolorystyka powoduje wizualne wyszczuplenie sylwetki. Dzięki temu osoby niskie mają wrażenie wyższych niż są w rzeczywistości. Są bardzo wygodne w noszeniu, pasują do swetra, bluzy czy nawet uroczystej bluzeczki. Czyli są idealne do wszystkiego big_smile Mają 97% bawełny w sobie, więc to dodatkowy plus. Szczególnie dla osób wrażliwych jak ja.

11

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

Super komin i czapka z prawdziwej wełny, ręcznie robione w kolorze chabrowym, kupiłam lokalnie na olx od dziewczyny z mojej okolicy, która robi prawdziwe cudeńka na drutach:)

12

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

Kupiłam sobie spodnie - kolor navy. Krój dopasowany, nogawki długie.
Bardzo dobrze dopasowują się do sylwetki ciała.

13

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

A ja kupiłam świetny golf robiony na drutach... Z prawdziwej wełny! Zaczynam doceniać rękodzieło

14

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

Skusiłam się ostatnio na sukienkę granatową przeplataną paskami. Ma w sobie 100% bawełny, jest lekka jak motyl jak się ją przymierza. Już nie mogę się doczekać wiosny aż w niej wyjdę na dwór.

15

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

Ciepły fioletowy komin na wyprzedaży, 40% taniej, polowałam na niego od grudnia smile

16

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

Ja kupiłam kolejny ciuch na rower. Mam do nich słabość. Tym razem wpadła mi w oko bluzka z długim rękawem z elastycznej tkaniny i z wkładką na biust.

17

Odp: Pochwalcie się ostatnimi zakupami :)

Kardigan sobie kupiłam, bo zima jeszcze się nie kończy....