1

Temat: Produkty marki Gal - opinie

Dziewczyny, krótkie pytanie: jakieś kosmetyki albo preparaty firmy Gal stosowałyście, np. te z olejem z wiesiołka?

2

Odp: Produkty marki Gal - opinie

tran norweski, ale krótko

3

Odp: Produkty marki Gal - opinie

Nie stosowałam, ale zainteresowałam mnie ten temat i znalazłam kilka produktów.
Gal. Krem z olejem wiesiołka półtłusty. Zawiera oprócz wielu naturalnych składników zimno tłoczony olej z nasion wiesiołka wzbogacony witaminą E. Uelastycznia naskórek, wygładza zmarszczki, regeneruje zniszczoną i podrażnioną skórę. Działa kojąco i łagodząco. Polecany dla młodzieży, jak również dla osób starszych. Nie podrażnia i nie uczula skóry. Bardzo przystępna cena-ok. 8 zł.

4

Odp: Produkty marki Gal - opinie

Ta seria kosmetków GAL z olejem z wiesiołka jest super, przynajmniej dla mnie. Ostatnio kupiłam sobie pomadke o aromacie bialej czekolady, jak były te upały to się z nia praktycznie nie roztawałam. Wazelina mi nie pomagała na wysuszoe usta, a ten wiesiolek jak najbardziej tak. To zainwestowałam jeszcze w balsam do ciała.

5

Odp: Produkty marki Gal - opinie

Dobre produkty, używałam kilku i chętnie do tej marki wrócę, bo mam dobrą opinię o nich.

6

Odp: Produkty marki Gal - opinie

Używam kapsułek z koenzymem Q10 firmy GAL, takich do stosowania zewnętrznego. Nie wiem, czy są takie super, bo zawierają parafinę, ale od czasu do czasu wsmarowuję sobie zawartość w szyję i dekolt. Zawierają olej z wiesiołka, szybko się wchłaniają, natłuszczają i nawilżają skórę. Nie ma efektu wow, ale też nie używam ich regularnie z obawy przed zaskórnikami.

7

Odp: Produkty marki Gal - opinie

Parafina to jednak nie jest dobry składnik, za to minus dla firmy GAL... Może wyciągnie wnioski i będzie tworzyć bardziej przyjazne dla skóry produkty?

8

Odp: Produkty marki Gal - opinie

Niestety ale w tej cenie trudno o ekoskladniki....