26

Odp: Urządzanie mieszkania

Wiesz jest takie coś jakprojektowanie wnętrz online bardzo pomocne przy samodzielnej aranżacji wnętrz smile Ja jestem z takich osób które lubią robić wszystko sami smile

27

Odp: Urządzanie mieszkania

Co ładniej wygląda zabudowa czy wolnostojące sprzęty AGD? Bo zastanawiam się jak urządzić moją kuchnię? Jakie sprzęty wybrać?

28

Odp: Urządzanie mieszkania

Wszystko zależy od tego jak dużą masz kuchnię, jaką dysponujesz przestrzenią i jakie są Twoje upodobania. smile Co potrzebujesz kupić do tej kuchni? Ciężko doradzić nie wiedząc czego szukasz.

29

Odp: Urządzanie mieszkania

mam dylemat między zakupem typowej kuchenki a płyty indukcyjnej i piekarnika, które mogłabym zabudować? Co lepiej się prezentuje i sprawdza?

30

Odp: Urządzanie mieszkania

Moim zdaniem lepiej prezentuje się zabudowa. Jak już się na nią zdecydujesz, to piekarnik polecam zrobić w tzw. słupku, razem z mikrofalą. Wygląda to bardzo efektownie.

31

Odp: Urządzanie mieszkania

Ja nie polecam mikrofali, zabija wszystkie witaminy w jedzeniu... Naprawdę warto normalnie gotować, a nie tak na szybko, tracąc ważne składniki odżywcze, których potrzebujemy

32

Odp: Urządzanie mieszkania

adriana - pierwsza i podstawowa sprawa jaka kuchenka w opozycji do tej indukcji? Trudno doradzić jeśli nie wiemy pomiędzy czym dokonujesz wyboru. wink Druga sprawa piekarnik tradycyjny czy parowy chcesz mieć? Stawiasz na jedną markę czy na różne?

33

Odp: Urządzanie mieszkania

moj dom bedzie urzadzal czas smile
uwazam,ze tak jest najrozsadniej, nie ma kupowania na sile
na poczatku po przeprowadzce czlowiek uswiadamia sobie czego tak naprawde potrzebuje w swoim domu
nie wyobrazam sobie,zeby o tym jak bedzie wygladal moj dom mial decydowac ktos obcy, to mi ma sie podobac smile
no chyba ze ktos ma ambicje znależć zdjecia swojego domu w magazynie wnetrzarskim wink
urzadzamy sami, co nie znaczy faktu,ze nie potrzebujemy czasem inspiracji smile

34

Odp: Urządzanie mieszkania

My też jesteśmy na etapie wiecznego remontu, a końca nie widać. Ostatnio właśnie dowiedziałam się o fajnym programie lojalnościowym Mistrzowie Tytana, na pewno tym remontującym się przyda. Kupujemy produkty marki Tytan i zbieramy punkty, które później wymieniamy na nagrody:)
Mega fajna sprawa i jakaś rozrywka w tym remoncie;)

35

Odp: Urządzanie mieszkania

Sama kilka razy próbowałam zająć się aranżacją swojego mieszkania, ale zawsze coś było nie na miejscu, niedograne. W końcu skusiłam się na wynajęcie architektów i powiem Wam, że nie miałam pojęcia, jak fajnie można zagospodarować nie całe 50 metrów. Każdy kawałeczek przestrzeni został fajnie wykorzystany, a przy tym jest bardzo przytulnie i po prostu miło.

36

Odp: Urządzanie mieszkania

Mi aranżowanie naszego mieszkania sprawia przyjemność, lubię wszystko po swojemu robić.

37

Odp: Urządzanie mieszkania

tu jest fajna promocja dla wielbicieli stylu skandynawskiego, dużo niższe ceny na oryginalne dodatki i meble

38

Odp: Urządzanie mieszkania

My jeszcze na starym mieszkaniu, ale mam kupiła sobie mieszkanie w Sopocie (nadziana w przeciwieństwie do mnie...) i właśnie rozgląda się tam za architektami wnętrz, którzy jej urządzą chatę. Wyszła z założenia, ze samej urządzać jej się nie chce, i chciałaby już mieć gotowe, na cito, bez całego kombinowania.

39

Odp: Urządzanie mieszkania

Mi też się wydaje, że lepiej oddać sprawę profesjonalistom.  Śledzę ich projekty od dużego czasu. Podoba mi się jak wykorzystują przestrzeń i korzystają z najnowszych i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, na pewno się do nich odezwę.

40

Odp: Urządzanie mieszkania

Ja myślę, że z powodzeniem możemy zająć się taką aranżacją wnętrz na własną rękę. Sama szukałam różnych pomysłów w sieci i natrafiłam na bardzo fajne meble, a także sporo różnych inspiracji w kwestii dekoracji poszczególnych pokoi.

41

Odp: Urządzanie mieszkania

Nas dopadł ostatnio remont łazienki. Była w złym stanie, więc postanowiliśmy w niej coś zmienić. Mamy płytki w odcieniach szarości, kabinę prysznicową, nowe lustro i szare meble. Łazienka prezentuje się naprawdę nieźle.

42

Odp: Urządzanie mieszkania

Nas też to czeka.

43

Odp: Urządzanie mieszkania

A co myślicie o wyposażeniu kuchni? Postawić na praktyczne, proste sprzęty czy designerskie? Kusi mnie, aby pójść w tym drugim kierunku.

44

Odp: Urządzanie mieszkania

Urządzić sobie mieszkanie, salon konkretnie, w biokominek do zabudowy.. Eh, marzenie, ale całkiem realne, bo kosmicznych pieniędzy to nie kosztuje. Tak więc czemu nie smile

Ostatnio edytowany przez Olusia (2015-10-04 22:25:34)

45

Odp: Urządzanie mieszkania

No nieźle wygląda ten kominek.

46

Odp: Urządzanie mieszkania

W sieci można znaleźć bardzo ciekawe projekty domów. Są odnośniki z wielu różnych serwisów, wszystko w jednym miejscu

47

Odp: Urządzanie mieszkania

a co myślicie o kuchni w stylu angielskim ???? nie wygląda to zbyt staromodnie? chciałam mieć dosyć przytulną kuchnię dlatego pytam was o rade.....

48

Odp: Urządzanie mieszkania

Ja się lubuję w duńskim designie. Styl angielski jest dla mnie zbyt ozdobny, retro. Wolę surowy minimalizm, nowoczesność, prostotę formy. A Wy?

49

Odp: Urządzanie mieszkania

W ten weekend można urządzić całe mieszkanie nie płacąc za przesyłkę:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-sklepie-e-posciele-pl[/url]
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-sklepie-koszyki-net-pl[/url]
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-meble-i-artykuly-dekoracyjne-w-indigodecor-pl[/url]
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-produkty-agd-w-sklepie-bergnershop-pl[/url]

Tutaj cała akcja: Weekend Darmowej Dostawy:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

50

Odp: Urządzanie mieszkania

Ja też przymierzam się do remontu łazienki i już troszkę się boję, tego wszechobecnego kurzu. Póki co razem z mężem kupujemy materiały. Mnie przypadł wybór lustra, ale że nic w sklepach mi się nie podobało, zamówiłam sobie takie powiedźmy wg mojej wizji u szklarza, a w zasadzie w [url=http://glass-land.pl]tym[/url] zakładzie szklarskim i jestem z niego bardzo zadowolona, dumna wręcz.