1

Temat: opadająca powieka

Hej. Wiecie może jaki jest orientacyjny koszt poprawienia powiek? Jedna mi strasznie opada, druga trochę mniej, ale i tak źle to wygląda...

2

Odp: opadająca powieka

Trzeba być przygotowanym na kilkaset zł, w zależności od kliniki od 300 do 700 zł

3

Odp: opadająca powieka

Ja zdecydowałabym się tylko z powodów zdrowotnych na taki zabieg.

4

Odp: opadająca powieka

Czasem wystarczy ukryć to odpowiednim makijażem, na YT są fajne filmiki jak to zrobić...

5

Odp: opadająca powieka

jak chcesz się zdecydować operacyjnie to około tys albo więcej , można też użyć makijażowych sztuczek żeby ukryć powiekę.

6

Odp: opadająca powieka

Właśnie, zgadzam się z przedmówczyniami. Może sam makijaż dopasowany do Pani urody wystarczy?

7

Odp: opadająca powieka

Makijaz jest rozwiazaniem, ale chwilowym. Mysle, ze kazda z nas chce dobrze wygladac nawet po zmyciu pudru i tuszu do rzęs smile Akurat opadająca powieka jest trudna do ukrycia pod warstwą makijazu. Ciezko jest 'wyciagnac' oko na tyle, by efekt byl zadowalajacy. Operacja jest dobrym wyjsciem- a przede wszystkim stalym. Cena zabiegu- zalezy w duzej mierze od kliniki, najlepiej szukac dobrego specjalisty, a akurat cena nie powinna byc najwazniejszym czynnikiem przy wyborze ( chociaz wiem, ze jest to istotna kwestia).

8

Odp: opadająca powieka

Jeśli szukacie odpowiedniego miejsca, gdzie mogłybyście się pozbyć tego problemu to powinnyście odwiedzić gabinet która dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy, wykonuje swoją prace z największą starannością i dokładnością. Efekty możecie podziwiać na tych zdjęciach:

Ostatnio edytowany przez perelka1 (2016-11-08 13:35:55)

9

Odp: opadająca powieka

Nie jest ot taki duży koszt. W przypadku jednej powieki jest to 3500 zł   A różnica w wyglądzie jest naprawde spora. Wiem ponieważ takie opadające powieki to był dla mnie bardzo duży problem.

10

Odp: opadająca powieka

To zależy od typu urody, nie wszystkim pasuje zmiana, np. ludziom w typie azjatyckim

11

Odp: opadająca powieka

Spokojnie możesz sobie zrobić zabieg podniesienia powiek, nawet bez skalpela. Być może ? Wiele kobiet decyduje się na taką poprawkę swojej urody i wygląda na to, że jest to bardzo skuteczny sposób. Ja na razie na szczęście nie potrzebuję liftingu powiek, ale na pewno w razie potrzeby - rozważę taką opcję smile

12

Odp: opadająca powieka

A tak opadające powieka to nie jest objawem jakiejś choroby??

13

Odp: opadająca powieka

Moim zdaniem to dobre wyjście dla osób, które po takim zabiegu zarówno wyglądają lepiej, ale i czuja się lepiej same ze sobą. Moja koleżanka robiła sobie plastykę powiek.

14

Odp: opadająca powieka

Mam ojca azjatę. W związku z tym miałam azjatyckie oczy. Jednakże nie byłam z nich dumna. Od najmłodszych lat wszyscy mi dokuczali, przez co sama uważałam, że  one sprawiają, że jestem brzydka. Jakiś czas temu zdecydowałam się na korekcję powiek  i wreszcie czuję się piękna.

Ostatnio edytowany przez Kamilla36 (2018-07-09 20:15:26)

15

Odp: opadająca powieka

Każdy kto zmaga się z tym problemem powinien wybrać któryś z zabiegów i pozbyć się problemu.

16

Odp: opadająca powieka

niektore kobiety ida pod noz,ale mysle, ze spokojnie mozna zalatwic ten problem w sposob nieoperacyjny. poczytaj sobie o zabieg plexr - malo inwazyjny, stosunkowo krotki, bol prawie zerowy,moze lekki dyskomfort smile jesli chodzi o efekt to skora delikatnie się napięła, skora nie jest juz taka obwisla, przez co powieka poszla do gory, nie opada juz. nawet makijaz lepiej od razu wyglada no i oczy mi sie tak nie mecza

17

Odp: opadająca powieka

Zgadzam się, medycyna esteyczna proponuje tyle zabiegów, że z całą pewnością coś zaradzi na opadającą powiekę

18

Odp: opadająca powieka

Też przez wiele lat uporałam się z tym problemem aż w końcu zdecydowałam się na korektę powiek za pomocą Plexr Plus . Delikatnie lecz skutecznie.

19

Odp: opadająca powieka

Serio myślicie, że makijaż coś zdziała? Też mam opadającą powiekę, jedną, i z makijażem czy bez to po prostu widać.

20

Odp: opadająca powieka

Można spróbować zabiegu  jeśli to bardzo widoczna wada i powód do kompleksów...

21

Odp: opadająca powieka

Mając taki problem zdecydowałam się na zabieg typowo kosmetyczny - oszukanie wizualne. Najlepiej użyć rzęs długich o większym stopniu skrętu. Przedłużanie rzęs musi bazować na mocnym zagęszczeniu włosków na opadającej powiece, aby dzięki nim ukryć opadanie powieki i optycznie zamaskować ten problem. I to naprawdę działa.

22

Odp: opadająca powieka

Ciekawy sposób smile

23

Odp: opadająca powieka

Jednym z naturalnych sposobów na zlikwidowanie problemu opadającej powieki są okłady na opadające powieki. Można użyć schłodzonych plasterków świeżego ogórka lub zaparzonych i wystudzonych torebek herbaty. Umieszczenie ich na powiekach przez kilkanaście sekund pomoże napiąć skórę i poprawić wygląd. Bądź zdecydować się na bardziej radykalny sposób chirurgiczny. Lekarz specjalista wykonuje jej nacięcie. Następnie wycinana jest odpowiednia ilość tkanki tłuszczowej oraz nadmiar zwiotczałej skóry. Co ważne, nacięcie wykonywane jest w taki sposób, aby znajdowały się w naturalnych załamaniach powiek. Dzięki temu są one niewidoczne. Decyzja należy do Ciebie.