1

Temat: opadająca powieka

Hej. Wiecie może jaki jest orientacyjny koszt poprawienia powiek? Jedna mi strasznie opada, druga trochę mniej, ale i tak źle to wygląda...

2

Odp: opadająca powieka

Trzeba być przygotowanym na kilkaset zł, w zależności od kliniki od 300 do 700 zł

3

Odp: opadająca powieka

Ja zdecydowałabym się tylko z powodów zdrowotnych na taki zabieg.

4

Odp: opadająca powieka

Czasem wystarczy ukryć to odpowiednim makijażem, na YT są fajne filmiki jak to zrobić...

5

Odp: opadająca powieka

jak chcesz się zdecydować operacyjnie to około tys albo więcej , można też użyć makijażowych sztuczek żeby ukryć powiekę.

6

Odp: opadająca powieka

Właśnie, zgadzam się z przedmówczyniami. Może sam makijaż dopasowany do Pani urody wystarczy?

7

Odp: opadająca powieka

Makijaz jest rozwiazaniem, ale chwilowym. Mysle, ze kazda z nas chce dobrze wygladac nawet po zmyciu pudru i tuszu do rzęs smile Akurat opadająca powieka jest trudna do ukrycia pod warstwą makijazu. Ciezko jest 'wyciagnac' oko na tyle, by efekt byl zadowalajacy. Operacja jest dobrym wyjsciem- a przede wszystkim stalym. Cena zabiegu- zalezy w duzej mierze od kliniki, najlepiej szukac dobrego specjalisty, a akurat cena nie powinna byc najwazniejszym czynnikiem przy wyborze ( chociaz wiem, ze jest to istotna kwestia).

8

Odp: opadająca powieka

Jeśli szukacie odpowiedniego miejsca, gdzie mogłybyście się pozbyć tego problemu to powinnyście odwiedzić gabinet która dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy, wykonuje swoją prace z największą starannością i dokładnością. Efekty możecie podziwiać na tych zdjęciach:

Ostatnio edytowany przez perelka1 (2016-11-08 13:35:55)

9

Odp: opadająca powieka

Nie jest ot taki duży koszt. W przypadku jednej powieki jest to 3500 zł   A różnica w wyglądzie jest naprawde spora. Wiem ponieważ takie opadające powieki to był dla mnie bardzo duży problem.

10

Odp: opadająca powieka

To zależy od typu urody, nie wszystkim pasuje zmiana, np. ludziom w typie azjatyckim

11

Odp: opadająca powieka

Spokojnie możesz sobie zrobić zabieg podniesienia powiek, nawet bez skalpela. Być może ? Wiele kobiet decyduje się na taką poprawkę swojej urody i wygląda na to, że jest to bardzo skuteczny sposób. Ja na razie na szczęście nie potrzebuję liftingu powiek, ale na pewno w razie potrzeby - rozważę taką opcję smile

12

Odp: opadająca powieka

A tak opadające powieka to nie jest objawem jakiejś choroby??

13

Odp: opadająca powieka

Moim zdaniem to dobre wyjście dla osób, które po takim zabiegu zarówno wyglądają lepiej, ale i czuja się lepiej same ze sobą. Moja koleżanka robiła sobie plastykę powiek.

14

Odp: opadająca powieka

Mam ojca azjatę. W związku z tym miałam azjatyckie oczy. Jednakże nie byłam z nich dumna. Od najmłodszych lat wszyscy mi dokuczali, przez co sama uważałam, że  one sprawiają, że jestem brzydka. Jakiś czas temu zdecydowałam się na korekcję powiek  i wreszcie czuję się piękna.

Ostatnio edytowany przez Kamilla36 (2018-07-09 20:15:26)

15

Odp: opadająca powieka

Każdy kto zmaga się z tym problemem powinien wybrać któryś z zabiegów i pozbyć się problemu.

16

Odp: opadająca powieka

niektore kobiety ida pod noz,ale mysle, ze spokojnie mozna zalatwic ten problem w sposob nieoperacyjny. poczytaj sobie o zabieg plexr - malo inwazyjny, stosunkowo krotki, bol prawie zerowy,moze lekki dyskomfort smile jesli chodzi o efekt to skora delikatnie się napięła, skora nie jest juz taka obwisla, przez co powieka poszla do gory, nie opada juz. nawet makijaz lepiej od razu wyglada no i oczy mi sie tak nie mecza

17

Odp: opadająca powieka

Zgadzam się, medycyna esteyczna proponuje tyle zabiegów, że z całą pewnością coś zaradzi na opadającą powiekę

18

Odp: opadająca powieka

Też przez wiele lat uporałam się z tym problemem aż w końcu zdecydowałam się na korektę powiek za pomocą Plexr Plus . Delikatnie lecz skutecznie.

19

Odp: opadająca powieka

Serio myślicie, że makijaż coś zdziała? Też mam opadającą powiekę, jedną, i z makijażem czy bez to po prostu widać.

20

Odp: opadająca powieka

Można spróbować zabiegu  jeśli to bardzo widoczna wada i powód do kompleksów...

21

Odp: opadająca powieka

Mając taki problem zdecydowałam się na zabieg typowo kosmetyczny - oszukanie wizualne. Najlepiej użyć rzęs długich o większym stopniu skrętu. Przedłużanie rzęs musi bazować na mocnym zagęszczeniu włosków na opadającej powiece, aby dzięki nim ukryć opadanie powieki i optycznie zamaskować ten problem. I to naprawdę działa.

22

Odp: opadająca powieka

Ciekawy sposób smile