1

Temat: Lumpeksy

Uwielbiam sklepy z tanią odzieżą smile Można wyszukać tam niezłe " perełki " za naprawdę małe pieniądze ! To prawdziwa kopalnia skarbów jak dla mnie . A Wy co sądzicie o takich sklepach ?

2

Odp: Lumpeksy

Ja nie potrafie nic znaleźć tam:P. no nie widze i już neutral  za to na allegro - za mała cene perełeczki aż milo big_smile

3

Odp: Lumpeksy

aj bo trzeba umieć i lubić szperać big_smile

4

Odp: Lumpeksy

Nie lubie SH. Nigdy nie bylam. Przeraza mnie mysl, ze ktos w tym wczesniej chodzil. Wole "normalne" sklepy.

5

Odp: Lumpeksy

[quote=betitek20]aj bo trzeba umieć i lubić szperać big_smile[/quote]


A ja właśnie nie umiem tongue

6

Odp: Lumpeksy

Ja znajduję różne fajne rzeczy lub inspiracje.
Tak np. powstał pomysł pelerynki dla córki, który mam zamiar wkrótce wykonać.

7

Odp: Lumpeksy

Często coś fajnego dla syna wynajdę - a potrzebuję w dużych ilościach bo rośnie jak na drożdżach. smile

8

Odp: Lumpeksy

Właśnie dla dzieci to praktyczne rozwiązanie.

9

Odp: Lumpeksy

uwielbiam!
mam bardzo dużo naprawdę ładnych i często firmowych rzeczy z lumpeksów

10

Odp: Lumpeksy

Malenka witam w klubie smile Nie chodze do lumpeksow i juz, za to alegro ... tam to mozna szalec smile

11

Odp: Lumpeksy

[quote=Antalis]Malenka witam w klubie smile Nie chodze do lumpeksow i juz, za to alegro ... tam to mozna szalec smile[/quote]


Dokładnie, w lumpie przejde 10 razy obok fajnej rzeczy i jej nie zoabcze tongue a na allegro to od razu widze big_smile

12

Odp: Lumpeksy

to ja nie... allegro mnie męczy (jeśli chodzi o ciuchy!)

13

Odp: Lumpeksy

Też je uwielbiam..lubię kupić coś niespecjalnego i zrobić z tego cudo!!!

14

Odp: Lumpeksy

mnie przyciągają ceny... za cenę jednej bluzki ze sklepu mam 10 innych big_smile

15

Odp: Lumpeksy

[quote=justyna]mnie przyciągają ceny... za cenę jednej bluzki ze sklepu mam 10 innych big_smile[/quote]

Też prawda! Chociaż niektóre lumpeksy teraz nieżle się cenią!

16

Odp: Lumpeksy

oj tak... ostatnio kupiłam marynarkę za 2zł a w innym sklepie bluzeczkę za 16zł big_smile

17

Odp: Lumpeksy

[quote=justyna]oj tak... ostatnio kupiłam marynarkę za 2zł a w innym sklepie bluzeczkę za 16zł big_smile[/quote]

Też ostatnio wypatrzyłam świetną bluzkę ,pytam o cenę a ona ,że 25 zł!!! Dajcie spokój! W "normalnym" sklepie za tyle kupię!

18

Odp: Lumpeksy

u nas w Gdyni jest firmowy lumpeks to powiem Was ze masakrycznie drogie są te ciuchy, ze taniej wychodzi kupic np na wyprzedażach w normlanych sklepach tongue

19

Odp: Lumpeksy

to prawda ale w moim rodzinnym mieście jest ponad 30 lumpków i ceny całkiem spoko smile
Oj chyba pokaże Wam w przyszłości jakie cudeńka wyszperałam big_smile

20

Odp: Lumpeksy

ja z takich lepszych rzeczy, to jakiś czas temu nabyłam spódnicę - za 1 zł! big_smile
jest super, do tego elegancka i w idealnym dobrym stanie!

21

Odp: Lumpeksy

To chwalcie sie co wyłapałyscie smile

22

Odp: Lumpeksy

Kurde ze tez sie nie umiem przekonac do tego typu zakupow ;p

23

Odp: Lumpeksy

[quote=Antalis]Kurde ze tez sie nie umiem przekonac do tego typu zakupow ;p[/quote]
hehe... ja pierwszy raz byłam jeszcze w szkole średniej z mamą i jakoś... tak mi zostało, nigdy nie czułam obrzydzenia...

24

Odp: Lumpeksy

Ja nie o obrzydzeniu nawet ale tak ogolnie. Pozatym nie lubie zakupow pod presja, na allegro moge ogladac milion razy a w sklepie przeciez nie bede wystawac pol godziny i sie zastanawiac smile Dlatego zakupy na All uwazam za przemyslane a w sklepie czesto cos kupie  a potem zaluje.

25

Odp: Lumpeksy

kiedyś też się wstydziłam zachodzić do takich sklepów ale jak raz kupiłam coś ekstra za 2 zl to chciałam poprostu więcej :DDD