1

Temat: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Ostatnio pojawia się coraz więcej tuszy z silikonową szczoteczką. Który polecacie? Zaznaczam, że zależy mi na naturalnym efekcie makijażu, szukam maskary do dziennego makijażu.

2

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

z bell ma dużo takich szczoteczek

3

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Ja uzywam z Eveline, szczoteczka tradycyjna ale efekt mnie zadowala

4

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

ja nie zwracam uwagi na szczoteczkę tylko na markę;)

5

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

ja zawsze patrzę też na markę, bo co z tego, ze będzie szczoteczka super, jak jakość tuszu beznadziejna. Zgadzacie się? Mam pytanie nie wiecie, gdzie mogłabym znaleźć jakiś ? Proszę o informację

Ostatnio edytowany przez Seke (2014-10-06 17:37:42)

6

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Dobry tusz to taki który za szybko nie wysycha, niestety u mnie po pół roku już nie nadaje się do użytku

7

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Polecam zielony tusz z Wibo stymulujący wzrost rzęs smile

8

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Może jednak Któraś z Was ma uilubiony tusz, ktróry może polecić? Ja od kilku lat poszukuję, ale na razie żaden nie był "łał"

9

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Doklejacie sztuczne rzęsy? Zniszczyło to Wasze? Bo ja długi czas doklejałam sobie rzęsy, ale trochę zniszczyło to moje naturalne, po czym stosowałam olejek rycynowy by je odbudować. Teraz jak stosuję klej z Ardella  widzę, że aż tak mi nie niszczy rzęs, więc chwilowo odstawiłam olejek rycynowy.

10

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

najlepszy z gumowa szczoteczka jest moim zdaniem masterpiece ale wersja masterpiece max


nie osypuje sie, nie robi pandy pod oczami, szczoteczka dobrze rozdziela pojedyncze wloski, nie skleja, dla mnie jest super, rzesy po starannym wtuszowaniu wygladaja jak sztuczne wink

11

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Bardzo lubię tusze z Wibo. Do wyboru są różne szczoteczki, które rzeczywiście pozwalają osiągnąć oczekiwany efekt. Poza tym kosmetyki Wibo nie są drogie, dobry tusz można kupić już za 10zł. Takich właśnie używam i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio odkryłam też super tusz ich firmy - o pięknym, niebieskim kolorze. Idealny na wakacje smile

12

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

no ja polecam najbardziej l'oreal volium milion. Jest drogi, ale czasami można w superpharmie wyhaczyć fajną promocję!

13

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Ja osobiście polecam Loreal Volume Milon Lashes, albo Max Factor False Lash Effect - oba w podobnym przedziale cenowym czyli ok 3-40zł, zalezy od sklepu i promocji. Jest jeszcze jeden tuysz Gosha, nie pamiętam nazwy dokładnej, ale jest w miare tani i ma odpowiednią szczoteczkę.

14

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Ja osobiście korzystam z oferty firmy Mariza, lubię ten tusz 3D:

15

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Nie lubię tuszów z silikonową szczoteczką, jakoś źle mi sie nimi maluje, przynajmniej w moim przypadku nie rozczesują dobrze rzęs.

16

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Ja mam tusz eveline już kolejny raz i jestem zadowolona - rzęsy są wydłużone i pogrubione a na tym mi zawsze zależało. Niestety nie wiem czy mają sylikonową szczoteczkę czy też nie...
Obecnie poszukuję pędzli do makijażu. Mam tylko jeden do nakładania różu i chyba jest dość słaby bo wylatują z niego włoski hmm myślałam o zakupie pędzli nanshy kliknij tutaj Wyglądają na porządne, z resztą opinię na blogach mają bardzo dobre więc coś w tym musi być. A wy jakich pędzli używacie?

17

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Teraz mam tusz z inglota z silikonową szczoteczką - szału nie ma. O wiele bardziej wolałam taki z boujrois. Podobno jeden z tuszy lovely wiedzie prym w tym zakresie, ale ja jeszcze nie miałam z nim styczności.

18

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

[quote=kocham_kato]Teraz mam tusz z inglota z silikonową szczoteczką - szału nie ma. O wiele bardziej wolałam taki z boujrois. Podobno jeden z tuszy lovely wiedzie prym w tym zakresie, ale ja jeszcze nie miałam z nim styczności.[/quote]

Miałam ten tusz z Lovely (w żółtym opakowaniu), ale nie stał się moim ulubieńcem. Miss Sporty ma w swojej ofercie bardzo podobny, ale do nie stosowałam.

Polubiłam się z tuszami marki Eveline, ale niestety szybką wysychają sad

19

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Podobno żółty tusz z lovely jest dobry. Ale musiała bym potwierdzic u siostry, bo w końcu jej oddałam.
No i oczywiście taki złoty z loreala...
Ale cena kilka razy większa

20

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

[quote=Iwona-bloguje][quote=kocham_kato]Teraz mam tusz z inglota z silikonową szczoteczką - szału nie ma. O wiele bardziej wolałam taki z boujrois. Podobno jeden z tuszy lovely wiedzie prym w tym zakresie, ale ja jeszcze nie miałam z nim styczności.[/quote]

Miałam ten tusz z Lovely (w żółtym opakowaniu), ale nie stał się moim ulubieńcem. Miss Sporty ma w swojej ofercie bardzo podobny, ale do nie stosowałam.

Polubiłam się z tuszami marki Eveline, ale niestety szybką wysychają sad[/quote]

W sumie też już go mam, ale jeszcze nie używałam. Co do Eveline - też je lubię. Są bardzo podobne do tuszy z Maybelline - mają nawet bardzo podobne opakowanie.

21

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

[quote=Diabela]Podobno żółty tusz z lovely jest dobry. Ale musiała bym potwierdzic u siostry, bo w końcu jej oddałam.
No i oczywiście taki złoty z loreala...
Ale cena kilka razy większa[/quote]

tak, to jest tusz, do którego wracam kiedy chcę coś dobrego, taniego i sprawdzonego.

uwielbiam tusze Max Factor, szczególnie masterpiece w wersji klasycznej lub max i false lash effect.
Eveline też niektóre są dobre.

22

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

A jaki był najdroższy tusz, który miałyście? Mój był z YSL... Rewelacja, ale koszmarnie drogi. Choć może jeszcze kiedyś do niego wrócę.

23

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Polecam Loreal Volume Milion Lashes - naprawdę dobry tusz, w dobrej cenie jak na tą jakość. Wiem, że można kupić za to dwa tańsze, ale.... czy będziesz zadowolona z tych tańszych?

24

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Uwielbiam silikonowe szczoteczki, jesli chodzi o tusze to uzywam róznych, ostatnio ten bardzo mi przypadł do gustu:
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-xEYO3MR4FXk/V0WK_PtltjI/AAAAAAAAOPo/RIU4toTpSpIU14gu_3AU2U5ImOm7QV3XwCCo/s512/CAM05634.jpg[/img]

25

Odp: Dobry tusz z silikonową szczoteczką

Ja polecam Kobo Ideal Volume, to jeden z dwóch moich ulubionych tuszów do rzęs, a trochę ich przerobiłam!