26

Odp: ulubione filmy

Ode mnie film "Jestem na tak" masa pozytywnej energii z niego płynie i koniecznie "Efekt motyla" film o czymś i na poważnie wink Ale mogłabym tak długo jeszcze powymieniać, choć te najbardziej lubię. Oglądam dużo filmów, a teraz to już wgl bo brat założył mi konto  to namiętnie oglądam w weekendy wink

27

Odp: ulubione filmy

Przedwczoraj widziałam "Respire" - francuski dramat z 2014 roku. Po pierwsze nie trawię francuskiego języka, po drugie nie lubię francuskiego kina, po trzecie... bardzo wciągający i poruszający, wspaniały film! Polecam. Francuskie filmy mnie zwykle nudziły. Ten ani przez moment. Te, które widziałam do tej pory, były dla mnie rozflaczałe.
Wracając do "Respire" - niby wątek znany i przerabiany przez kinematografię wielokrotnie, ale tutaj ukazany w taki sposób, że zaangażował mnie do oglądania i przeżywania. Spokojna, cicha, skromna dziewczyna zaprzyjaźnia się z przebojową, uwielbianą, robiącą wokół siebie szum. Relacja po jakimś czasie się komplikuje, staje się mocno destrukcyjna. Nie chcę pisać więcej, żeby nie spojlerować, dodam tylko, że w postawach obu dziewcząt uderza odbiorcę to, jak ogromny wpływ na nasze zachowania ma dom rodzinny. W przypadku jednej z dziewcząt będzie to łatwo dostrzegalne, w przypadku drugiej mniej, ale też da się zauważyć, że przejęła od matki tendencję do utrzymywania krzywdzących relacji, do dawania komuś kolejnych szans.

28

Odp: ulubione filmy

Ja bardzo lubię oglądać nowości w kinie. Polecam Teorię wszystkiego. Bardzo dobry film biograficzny, piękny, świetnie się ogląda. Z ulubionych to na pewno Miłość w Seattle i Smażone zielone pomidory

Ostatnio edytowany przez dariaa123 (2015-06-13 12:20:46)

29

Odp: ulubione filmy

Widziałam ten film - spodziewałam się troszkę czegoś innego i przez to film nie podobał mi się tak bardzo jak na to zasłużył.

30

Odp: ulubione filmy

Oglądał już ktoś "Carte Blanche"? Prawie płakałam oglądając trailer, ale filmu jeszcze nie widziałam. Książka też jest.

31

Odp: ulubione filmy

Tego filmu nie oglądałam ale ostatnio jak byłam w kinie w Walentynki to chyba jak wiecie oglądałam sobie coś takiego jak 50 twarzy greya ; ) mi się ten film spodobał i nie rozumiem tych wszystkich co mówią, że ten film jest nudny i się nie podoba. Zauważyłam, że najwięcej osób mówi, że film słaby a nawet go nie oglądali

32

Odp: ulubione filmy

O filmie było głośno na długo przed premierą, sądzę więc, że wielu ludzi miało pewne oczekiwania, tym wyższe, im więcej się na ten temat mówiło/pisało. Pewnie stąd tyle niezadowolenia. Ludzie się nastawili na coś, co doprowadzi ich do orgazmu w kinowych fotelach, ulegli marketingowym sztuczkom, chcieli od filmu czegoś więcej niż... film smile

33

Odp: ulubione filmy

Tak tak : ) chcieli właśnie odczuć wielkich emocji w kinie i nawet doznać jakiegoś podniecenia czy nawet też orgazmu..Jeśli chodzi akurat o mnie to na tym nie byłam w kinie ale może jeszcze sobie obejrzę to po prostu u mnie w kinie domowym. Taki film, który ostatnio mi się spodobał to szefowie wrogowie 2 super komedia

34

Odp: ulubione filmy

50 twarzy greya fajny film sama była na tym filmie, ale ludzie, którzy ze mną go oglądali nie umieli się zachować nie potrafili zachować w sobie zbędnych komentarzy. Bardzo wam polecam film pod tytułem Sniper pokazane jak żołnierz musi stawić czoła wrogowi i tego, by wrócić do żony cały.

35

Odp: ulubione filmy

Też już coś słyszałam akurat o tym filmie Snajper, że jest bardzo dobry bo oparty na faktach autentycznych : ) jeśli o mnie chodzi to ja to polecam taką właśnie komedie niby ona jest romantyczna - dziewczyna z sąsiedztwa. Pomimo tego, że już jest trochę stara to jest całkiem przyzwoita

36

Odp: ulubione filmy

W sumie to muszę zobaczyć ten film dziewczyna z sąsiedztwa bo tak polowałam z moim chłopakiem na taki jakiś film chodziło nam o komedię romantyczną ; )) Ostatnio tak sama jak mój chłopak był w pracy obejrzałam sobie taki film jak po prostu no wiecie Jeden dzień..DZIEWCZYNY rewelacja ! : )

37

Odp: ulubione filmy

[quote=Kelja]W sumie to muszę zobaczyć ten film dziewczyna z sąsiedztwa bo tak polowałam z moim chłopakiem na taki jakiś film chodziło nam o komedię romantyczną ; )) Ostatnio tak sama jak mój chłopak był w pracy obejrzałam sobie taki film jak po prostu no wiecie Jeden dzień..DZIEWCZYNY rewelacja ! : )[/quote]

Tylko nie pomyl filmów. Na rynku są dwa filmy o tym właśnie tytule. Dziewczyna z sąsiedztwa z 2004 to rzeczywiście komedia romantyczna, ale Dziewczyna z sąsiedztwa z 2007 roku to dramat, thriller kryminalny. Wydźwięk obu tych filmów jest zupełnie inny, więc trzeba uważać.

38

Odp: ulubione filmy

Tak tutaj trzeba bardzo mocno z tym uważać by akurat tego nie pomylić bo są 2 tytyłu tego samego filmu i ja tylko widziałam ten dramat..Wiecie jaki dzisiaj jest dzień po prostu 10 kwietnia i zdajecie sobie sprawę co to może oznaczać po prostu coś takiego, że dzisiaj w kinach premiera będzie czegoś takiego jak no wiecie szybcy i wsciekli 7

Ostatnio edytowany przez benek11 (2015-04-10 14:32:18)

39

Odp: ulubione filmy

Ostatni film, na którym byłam to Kopciuszek. Bardzo fajne, sympatyczne i lekkie kino. Każdy zna historię o Kopciuszku, więc fabuła nie zaskakuje, ale niektóre wątki (np. dzieciństwo Kopciuszka) są ciekawie rozbudowane.

40

Odp: ulubione filmy

"Kopciuszka" też widziałam - w sumie rodzinnie byliśmy. Tego typu produkcje są w naszym ulubionym repertuarze. Podobnie ja film "Czarownica"
a czy poszlibyście na film "Pitch Perfect 2"?
Jak dla mnie - ciekawa propozycja.

41

Odp: ulubione filmy

Hahaha, jazda po schodach była mega big_smile
Może być zabawny smile

42

Odp: ulubione filmy

Z chęcią pójdę na Pitch Perfect 2. Idealnie relaksuję się przy takich filmach. A kiedy premiera?

43

Odp: ulubione filmy

jakoś w połowie maja, tez planuję pójść, zwłaszcza, że pierwsa część rozbawiła nas do łez, niedawno w tv leciała, świetna komedia i dużo dobrej muzyki smile

44

Odp: ulubione filmy

[quote=marjanka]Też już coś słyszałam akurat o tym filmie Snajper, że jest bardzo dobry bo oparty na faktach autentycznych : ) [/quote]
Byłam na Snajperze - wzruszający, zwłaszcza gdy zdamy sobie sprawę, że to prawdziwa historia. Ja czekam aż na DVD ukażą się "Dzikie Historie" - podobno świetny film, a mi umknął.

45

Odp: ulubione filmy

Właśnie obejrzałam "Carte Blanche" - WRESZCIE!
Bardzo dobry film. Chyra zagrał oczywiście wspaniale, historia świetna (na faktach) - wzrusza, porusza, zastanawia.
Polecam smile

46

Odp: ulubione filmy

Mój ulubiony od lat - "Dirty Dancing"... Oglądałam ze 20 razy:)

47

Odp: ulubione filmy

Ja zawsze mam problem z wyborem ulubionego filmu, bo przecież widziałam ich tysiące. Jednym z pierwszych, który przychodzi mi do głowy jest "Incepcja". Dla wielu być może niezrozumiały, ale ja pokochałam go od pierwszego obejrzenia, a z każdym kolejnym razem (było ich ponad 30) podobał mi się bardziej. Uwielbiam też film "Misery" na podstawie powieści Stephena Kinga. Co prawda książka jest milion razy lepsza, ale film sam w sobie też jest rewelacyjny. Film "Elfy kontra skrzaty" mogę oglądać na okrągło. Ma beznadziejne efekty, średnią grę aktorską i pospolity scenariusz, ale ma w sobie coś, co niesamowicie mnie odpręża i pozwala się zrelaksować. Do serii o Harrym Potterze też wracam bardzo często.

48

Odp: ulubione filmy

Tak ja nie do końca rozumiem ten film Incepcja..Mam podobnie jak Ty, nie wiem kiedy oni spali a kiedy byli w śnie wink Ja bardzo często oglądam taki film jak Dziennik Bridget Jones. To jest typowo taki film dla kobiety, mi się takie kino podoba. Bardzo dobrze mi się to ogląda.

49

Odp: ulubione filmy

Pamiętam, że jak wyszliśmy z chłopakiem z kina po "Incepcji", to oboje mieliśmy wrażenie, że jesteśmy w nierealnym świecie smile
Po co brać dragi, jak można wprowadzić się w takie stany na czysto big_smile

Bridget Jones oglądam na doła.

50

Odp: ulubione filmy

Tak po co brać te dragi jak można obejrzeć Incepcję. Na pewno coś w tym jest i na pewno można ten film obejrzeć i później się czuć jakby na takiej fazie. Chociaż jeszcze trzeba zaznaczyć, że w taki stan może wprowadzić film Las Vegas Parano, który oglądałam z moim szurniętym kuzynem.