1

Temat: okular przeciwsłoneczne

hej smile chciałabym sobie kupić nowe okulary "clubmaster", wyglądają tak: trochę męsko, ale mi pasuje ich fason, tylko nie wiem, czy pasują do mojej buzi sad mam bardzo okrągłą i pucołowatą. Czy któraś z was może mi doradzić?

2

Odp: okular przeciwsłoneczne

najlepiej kupować w sklepach stacjonarnych , gdzie można przymierzyć i poradzić się sprzedawcy...

3

Odp: okular przeciwsłoneczne

Ja chyba też jestem za tym, żeby kupić stacjonarnie i przymierzyć. No chyba, że chcesz kupić taki sam model jak już masz. Bo jak inaczej sprawdzić czy Ci będzie w nich ładnie?

4

Odp: okular przeciwsłoneczne

Ja tam wole kupować na internecie big_smile Zawsze większy wybór, a po za tym na mnei wszystkie okulary dobrze pasują big_smile ostatnio na przykład kupiłam smile Mi bardzo się one podobają i pasują idealnie big_smile

5

Odp: okular przeciwsłoneczne

To jesteś szczęściarą, że pasują Ci wszystkie okulary:)

6

Odp: okular przeciwsłoneczne

Na internecie bym się nie odważyła kupić okularów. Zawsze może być taka sytuacja, że te okulary mogą być chińskie i te okulary właśnie mogą nie służyć dobrze nam. Zepsują tylko wzrok. Na zdrowiu nie można oszczędzać, na okularach również nie można oszczędzać wink

7

Odp: okular przeciwsłoneczne

Dziewczyny kupujcie okulary przeciwsłoneczne u optyka, chociaż to spora inwestycja warto - w końcu chodzi o zdrowie naszych oczu.

8

Odp: okular przeciwsłoneczne

Wiadomo, że u optyka. Ja jestem informatykiem i ja właśnie tego typu okulary też kupuję u specjalisty. Jeśli miałbym je zamawiać przez Internet to bym się trochę bał i na pewno bym ich nie zamawiał bo to byłyby tylko kłopoty i przez to można byłoby sobie popsuć wzrok.

9

Odp: okular przeciwsłoneczne

Nie nosimy ich przecież ciągle, choć ja też lubię sprawdzone marki i ostatnio kupiłam takie z Belutti, super jakość!

10

Odp: okular przeciwsłoneczne

Ja jestem zakochana w typie wayfarer <3 Mam kilka par. Pasują chyba do każdej twarzy, są uniwersalne i ponadczasowe smile Odkąd kupiłam taki model po raz pierwszy, wiedziałam, że takie zawsze będę miała przynajmniej jedne. I mam ze cztery. Miałam jeszcze więcej, ale u mnie to wiadomo... usiądzie się na okularach, stanie na nich... itd. wink

11

Odp: okular przeciwsłoneczne

Jak dla mnie to wayfarery bardziej pasują mężczyznom niż kobietom.

12

Odp: okular przeciwsłoneczne

Salon optyczny, w którym brałam przeciwsłoneczne rewelacyjne to http://www.oko-design.com/. Tacie poleciłam również, żeby się przeszedł do nich na test progresywnych, no i wrócił z własnym modelem od razu. Do tej pory wychwala smile

13

Odp: okular przeciwsłoneczne

ja w każdych wyglądam strasznie, jedynie może o wzorze piloek jako tako ale też nie ma sząłu

14

Odp: okular przeciwsłoneczne

O rety, dlaczego jesteś tak krytyczna? Niemożliwe, że w każdych wyglądasz źle. Może po prostu sięgasz po takie, które Ci się podobają i tylko je przymierzasz, a niestety, nie wszystkie dodatki i ciuchy, które w naszym odczuciu są ładne, dobrze na nas leżą i jest nam w nich do twarzy hmm Spróbuj jeszcze poszukać i spojrzeć na siebie nieco przychylniejszym okiem wink

15

Odp: okular przeciwsłoneczne

U mnie sprawdzają się podłużne okulary, takie prostokąty:)