151

Odp: Prorocze Sny:)

Ja wierzę w sny, lubię sprawdzać ich symbolizm i znaczenie. Ostatnio koleżance, śnił się były chłopak, na którym nadal jej zależy. Śniło jej się,ze ten chłopak związał się z jakąś inną dziewczyną i sprawdziło się po paru dniach.

152

Odp: Prorocze Sny:)

Mnie ktoś zaczarował. Nie miałam snów od dłuższego czasu (podobno jednak zawsze się coś człowiekowi śni, tylko nie pamiętamy tego), a bardzo je lubię. To czasami jak dobry film: horror, thriller, erotyk, przygodowy, bywa że wojenny, albo jak książka, która pochłania, taka przygoda podczas jednej nocy.
Rozmawiałam ze znajomym, wspomniałam, że zazdroszczę mu, że śni, on na to, że ma już tych snów dość. To była pogawędka na dobranoc i akurat tej nocy przyśniły mi się aż 3 sny!!! Byłam w szoku. Od tej pory mija prawie tydzień i co noc mam przynajmniej jeden. Zostałam zaczarowana big_smile

153

Odp: Prorocze Sny:)

Już od kilku nocy śni mi się mój były chłopak. Muszę to gdzieś wyznać, bo nikomu ze znajomych nie mogę powiedzieć, bo mam męża i większość, w sumie wszyscy nasi znajomi to nasi wspólni znajomi i boję się, że ktoś mu to powie. Spokoju mi nie dają te sny, wzięły się znikąd, bo od 4 czy nawet 5 lat nie rozmawiałam ze swoim byłym, owszem widuję go ale rzadko. A sny nie są erotyczne, ale np. śni mi się, że jestem w ciąży i on dotyka brzuszka, przyjeżdża do mnie do szpitala, i chodzimy na spacery, tak jakby to on był ojcem i moim mężem. A dziś w nocy śniło mi się, że jestem młodsza, mieszkam u rodziców, mam chłopaka (obecnego męża) ale całuję się z byłym chłopakiem, a nawet było by coś więcej, tylko ktoś nam przeszkodził i po chwili się obudziłam. cały dzień chodzę i myślę, skąd biorą się te sny... ?

154

Odp: Prorocze Sny:)

No ciekawie, ciekawie... Może w obecnym związku brakuje Ci czegoś, co miałaś w tamtym. Podświadomość gdzieś to przechowuje i przypomina Ci, że gdzieś jest źródło, które kiedyś jakąś Twoją wciąż aktualną potrzebę zaspokajało.

155

Odp: Prorocze Sny:)

[quote=filomena]Już od kilku nocy śni mi się mój były chłopak. Muszę to gdzieś wyznać, bo nikomu ze znajomych nie mogę powiedzieć, bo mam męża i większość, w sumie wszyscy nasi znajomi to nasi wspólni znajomi i boję się, że ktoś mu to powie. Spokoju mi nie dają te sny, wzięły się znikąd, bo od 4 czy nawet 5 lat nie rozmawiałam ze swoim byłym, owszem widuję go ale rzadko. A sny nie są erotyczne, ale np. śni mi się, że jestem w ciąży i on dotyka brzuszka, przyjeżdża do mnie do szpitala, i chodzimy na spacery, tak jakby to on był ojcem i moim mężem. A dziś w nocy śniło mi się, że jestem młodsza, mieszkam u rodziców, mam chłopaka (obecnego męża) ale całuję się z byłym chłopakiem, a nawet było by coś więcej, tylko ktoś nam przeszkodził i po chwili się obudziłam. cały dzień chodzę i myślę, skąd biorą się te sny... ?[/quote]
Z niespełnionych marzeń...  Czegoś Ci brakuje w obecnym związku.

156

Odp: Prorocze Sny:)

Mi przyśnił się były... dwa czy trzy dni później zobaczyłam go po trzech latach. Przyjechał do mnie. Zaliczyłam przypał wszechczasów. Nic się nie zmienił, ale dziś to dla mnie stary rupieć (7 lat starszy ode mnie), nadal tak samo pusty jak kiedyś, bez wizji, ironiczny, tępy jak młot. Ciało wciąż fajne i chyba tylko to. Właściwie to głównie to mnie w nim kiedyś pociągało. I łóżko.
Zastanawia mnie jak to możliwe, że przyśnił mi się kilka dni wcześniej? yikes

157

Odp: Prorocze Sny:)

Twoja podświadomość już wiedziała i  się bała, że go zobaczy...

158

Odp: Prorocze Sny:)

[quote=milagro]Twoja podświadomość już wiedziała i  się bała, że go zobaczy...[/quote]
Teraz ja boję się mojej podświadomości, bo nie wiem, co ona jeszcze wie...

159

Odp: Prorocze Sny:)

Ostatnio mam sny związane z tym, co przyniesie przyszłość. Oczywiście są to jakieś koszmary, w których kończy się wzystko co dobre i trzeba zaczynać od nowa... Oby nie sprawdziły się...

160

Odp: Prorocze Sny:)

Wczoraj śniło mi się, że nagle wyjechałam za granicę do pracy... Ciekawe czy to się ziści:)

161

Odp: Prorocze Sny:)

Nie zdarzył mi się jeszcze taki sen...