101

Odp: wypadające włosy

Jedną z głównych przyczyn wypadania włosów, zwłaszcza u kobiet i młodych dziewczyn jest nieodpowiednia dieta. Jeśli je się zdrowo i czysto od razu zobaczycie różnice włosach, będą bardziej gęste i mniej się przetłuszczały.

102

Odp: wypadające włosy

No wlasnie, najwazniejsze to jest poznac powód, bo mozna stosowac rozne preperaty i nic z tego nie bedzie... ja na przyklad stracilam wiele wloswo po ciazy i przez tarczyce... hmm

103

Odp: wypadające włosy

ja przekonałam sie do stosowania suplementow i co jakis czas stosuje. ostatnio brałam vitapil 2 miesiace kuracji i włosy zdecydowanie przestały wypadac i + za to, ze mniej sie przetłuszczaja. kolejne opakowanei kupie na jesien, bo włosy rosna szybciej nie tylko na głowie, ale i na nogach, co latem utrudnia sprawe smile

104

Odp: wypadające włosy

Tyle osób chwali ten Vitapil, że chyba się skuszę na niego ponownie. Kiedyś wchłonęłam całe opakowanie, ale wtedy nie miałam jakichś problemów z włosami. Teraz mam, więc jeśli przyniesie efekty, to powinny być zauważalne. Ech... jak się chce nosić włosy do pasa to nie można być takim lekkoduchem jak ja.

105

Odp: wypadające włosy

ja poszłam do trychologa:) była to kosztowna wizyta i kuracja, ale pomogła:)

106

Odp: wypadające włosy

[quote=niechcemisie]Tyle osób chwali ten Vitapil, że chyba się skuszę na niego ponownie. Kiedyś wchłonęłam całe opakowanie, ale wtedy nie miałam jakichś problemów z włosami. Teraz mam, więc jeśli przyniesie efekty, to powinny być zauważalne. Ech... jak się chce nosić włosy do pasa to nie można być takim lekkoduchem jak ja.[/quote]

Ja też mam dlugie włosy i ostatnio niestety coraz bardziej wypadały i były takie nijakie. Koleżanka mojej mamy poleciła mi takie ampułki Vichy Dercos Aminexil Pro. Patrzyłam w aptece i zastanawiam się czy nie kupić. Próbowałaś może?

Ostatnio edytowany przez Cleopatra (2015-05-09 14:22:39)

107

Odp: wypadające włosy

Nie próbowałam ich, ale widziałam reklamy. To się wciera w skórę głowy czy jak?
Wypadać mi przestały, ale są teraz... hmmm... nie wyglądają dobrze, wolałabym, żeby było ich więcej. Jak się napuszą lub je pokręcę to jest ich pełno, ale chcę żeby było ich dużo i żeby były zdyscyplinowane.

Trycholog, o rety, pierwszy raz taką nazwę widze.

108

Odp: wypadające włosy

[quote]Ja też mam dlugie włosy i ostatnio niestety coraz bardziej wypadały i były takie nijakie. Koleżanka mojej mamy poleciła mi takie ampułki Vichy Dercos Aminexil Pro. Patrzyłam w aptece i zastanawiam się czy nie kupić. Próbowałaś może?[/quote]

ja tam długich może nie mam ale ostatnio jestem coraz bardziej przerażona, że zaczynają mi naprawdę wypadać w wielkich ilościach. Śmiało mogłabym zaryzykować branie nawet jakichś ampułek byle by tylko były skuteczne - dajcie znać czy te z Vichy dobre są - w sumie mam ich krem i nie narzekam więc i może te ampułki są warte zastanowienia

109

Odp: wypadające włosy

Znajomy je stosuje, ale takie dla mężczyzn (dla kobiet są inne). Efekty są widoczne, więc moze faktycznie spróbuj.

110

Odp: wypadające włosy

kiedyś był taki patent z soku z czarnej rzepy lub czarnej rzodkwi - nie wiem teraz dokładnie jaka jest nazwa tego warzywa, sok działał na wypadanie włosów, wcierało się go w skórę głowy, owijało się potem głowę folią, ręcznikiem, chodzi tu o trzymanie ciepła wink a potem należało umyć włosy, podobno taka kuracja świetnie je wzmacnia

111

Odp: wypadające włosy

A powiecie coś więcej o tych dla facetów? Jak długo się je stosuje? Jakie efekty?

112

Odp: wypadające włosy

A drożdże pijecie? Któraś próbowała?

113

Odp: wypadające włosy

[quote=a_grestowa]A powiecie coś więcej o tych dla facetów? Jak długo się je stosuje? Jakie efekty?[/quote]
Efekty spoko, tak jak pisałam, są widoczne. Włosy wyraźnie mu się zagęściły, przestały tak bardzo wypadać, wyrosły nowe. Znajomy stosował ampułki przez 3 miesiące, a teraz 2-3 razy w tygodniu dla utrzymania efektów.

114

Odp: wypadające włosy

ja jestem juz oi 2 opakowaniu vitapilu i kupiłam sobie vitapil lotion, czyli odzywke na skore głowy bez spłukiwania - super pachnie. włosy sa odzywione i zdecydowanie szybciej rosna wink

115

Odp: wypadające włosy

ja probowalam wielu sposob na wypadajace wlosy. dedykowane do tego szamopny niestety nie daja rady, probowalam szare mydlo, nie bylam w stanie zniesc jak wlosy byly po tym tępe. sprobuj zazywac jakies tabletki, suplemeny diety specjalnie na sypadanie wlosow, skrzyp polny na przyklad. pozdrawiam

116

Odp: wypadające włosy

To może wypróbuj sobie tę kurację, o której mówiły dziewczyny? Podpowiedziałam mojej mamie jak poczytałam opinie w internecie. O tak wygląda, a przede wszystkim pomaga naprawdę z tego co ludzie piszą. O efektach u mamy powiem po jakimś czasie, bo dopiero od niedawna stosuje.

117

Odp: wypadające włosy

Na mniejsze przetłuszczanie się włosów mnie pomaga szampon head & shoulders.
O a teraz znalazłam,że jest head & shoulders też przeciw wypadaniu włosów.
To jest nie tylko p/w łupieżowy już szampon, ale jest kilka rodzajów.
Spróbuję w najbliższym czasie, jak on działa smile

118

Odp: wypadające włosy

Jeżeli wypadają Ci włosy, to przede wszystkim powinnaś udać się do lekarza oraz do dobrego fryzjera, oprócz robienia nam ładnych fryzur dobrze znają się na włosach, dobry fryzjer powinien doradzić, zarówno środek zewnętrzny jak i doradzić jak urozmaicić naszą dietę o składniki które wzmacniają włosy. Ja polecam produkty zawierające witaminę B5 np. otręby pszenne, pestki słonecznika, orzechy włoskie itp.

119

Odp: wypadające włosy

Ja zmieniłam dietę i wspomagam organizm od środka. Stosuję suplementy Oeparol. Zauważyłam, że włosów wypada mniej i as bardziej lśniące. A nie matowe jak kiedyś. Staram się też nie przeciążać włosów pielegnacją.

120

Odp: wypadające włosy

W  jadłospisie powinny być produkty bogate w minerały i witaminy takie jak: magnez (kasza gryczana), żelazo (wątróbka, buraki), selen (płatki kukurydziane). Można zaopatrzyć się w preparaty wzmacniające cebulki włosów, np. z wyciągiem ze skrzypu polnego, pokrzywy, rzepy,
kapsułki z witaminą H-biotyną.

121

Odp: wypadające włosy

Hej najlepiej iść do lekarza dermatologa, ale póki co można korzystać z szamponów przeciw wypadaniu włosów, Belissa lub Skrzyp, takie suplementy.

122

Odp: wypadające włosy

Witam,
O włosy trzeba dbać zarówno od środka jak i na zewnątrz, o tym czy włosy wypadają decyduje siła cebulek, aby je wzmocnić trzeba jeść dużo produktów zawierających witaminę B5. Np. kasza albo słonecznik.

123

Odp: wypadające włosy

Według mnie najlepsze są domowe sposoby. Mogą bardzo wpłynąć na wygląd naszych włosów. Są naturalne, nie maja szkodliwych składników jak niektóre kupowane kosmetyki. Tutaj są opisane te, które najbardziej mi pomogły.

124

Odp: wypadające włosy

Witaj jest wiele sposobów na wypadające włosy. Wydaje mi się, że fajne są tabletki, które możesz zakupić w aptece. Działają od wewnątrz i wzmacniają włosy. Dodatkowo jakaś odżywka i zobaczysz poprawę.

125

Odp: wypadające włosy

Znalazłam ciekawą stronkę firmową: greenpharmacy

Mają trochę naturalnych specyfików (szampony, olejki, eliksiry) do włosów przeciwko wypadaniu,

Opis: Naturalny preparat ziołowy oparty na recepturach ze starych ksiąg zielarskich. Wzmacnia włosy i odżywia cebulki. Nie obciąża, nie skleja. Ekstrakty łubinu wąskolistnego, skrzypu polnego, kasztanowca, łopianu większego i proteiny sojowe łagodzą wypadanie, dają włosom witalność od nasady aż po końce, by były zdrowe, gęste, elastyczne i pełne blasku.
Olejek do włosów - Skrzyp polny
Opis: Naturalny olej z łopianu odżywia, wzmacnia strukturę keratynową, cebulki i zakotwiczenie włosa w skórze głowy. Pobudza wzrost włosów. Działa przeciwłupieżowo. Ekstrakt skrzypu polnego jest uznanym, naturalnym składnikiem do włosów wypadających, ze skłonnością do łupieżu. Włosy stają się gęstsze, mocne i lśniące.

Jest tego więcej smile Aż nie wiem, od czego zacząć próbowanie.

W Rossmanie można kupić Olejek łopianowy ze skrzypem, przeciwko wypadaniu włosów - własnie tej firmy (link do sklepu producenta, ale w Rossmanie jest na pewno, bo akurat mają promocję na niego).

W e-sklepie Green Pharmacy mają  też różne kosmetyki pobudzające porost włosów.