1

Temat: Czy wysokie ciśnienie oka może być powodem nie wykonania operacji?

Czy wysokie ciśnienie oka może być powodem nie wykonania operacji dotyczącej zlikwidowania krótkowzroczności?
Mam takie skoki ciśnienia w oku co jakiś czas, że mi cała powieka lata i nie wiem czy jak będę robić operację laserem, to nie okaże się, że kicha przez to?

2

Odp: Czy wysokie ciśnienie oka może być powodem nie wykonania operacji?

Są na to odpowiednie metody, jakieś leki, które można zastosować przed operacją...

3

Odp: Czy wysokie ciśnienie oka może być powodem nie wykonania operacji?

Też mi się tak wydaje, że jakieś krople obniżające ciśnienie w oku powinny być, ale w takim przypadku po prostu zadzwoń do tej kliniki gdzie będziesz mieć operację i zapytaj, oni chyba powinni wiedzieć lepiej. Jak znajoma miała robioną operację w Sopocie (blikpol) to też przed jeszcze operacją dzwoniła z róznymi pierdołami żeby się dokładnie dopytać, bo to dość normalne, że człowiek się denerwuje, stresuje itd itd.
I na wszystkie pytanie odpowiadali, oczywiście i tu nie przeginałabym z byle drobiazgiem żeby nie zajmowac ludziom miejsca na tel, ale pytac trzeba - ma się do tego prawo to raz, a dwa, takie operacje sporo kosztują, więc czemu nie.

4

Odp: Czy wysokie ciśnienie oka może być powodem nie wykonania operacji?

Tematu nie znam, więc nie będę się wymądrzać wink
Znalazłam coś o naturalnych sposobach na zmniejszenie ciśnienia w oku i daję link:
[url]http://www.tipps.pl/naturalne-sposoby-na-obnizenie-cisnienia-w-oku/[/url]

5

Odp: Czy wysokie ciśnienie oka może być powodem nie wykonania operacji?

Są sprawy, które powodują, że operacje są obarczone ryzykiem. Lekarze wybiorą zawsze mniejsze zło.

6

Odp: Czy wysokie ciśnienie oka może być powodem nie wykonania operacji?

A nie ma sposobów,  żeby je obniżyć choćby na czas tej operacji?

7

Odp: Czy wysokie ciśnienie oka może być powodem nie wykonania operacji?

Jeśli ktoś ma takie skłonności to może powinien stosować jakieś krople...