26

Odp: Modelowanie ciała

Nie miałam styczności z taką metoda. Ale chyba wystarczy odpowiednia dieta i ćwiczenia. Ciało wtedy tez świetnie wygląda i nie wymaga modelowania. Zresztą wszystko co się wiąże z naszym ciałem jest nasza decyzją.

27

Odp: Modelowanie ciała

Niestety nie korzystałam ale ponoć są efekty. Kiedyś czytałam w gazecie o pewniej kobiecie, która po zabiegu modelowania również straciła kilka centymetrów jak po diecie.

28

Odp: Modelowanie ciała

Ja jestem w trakcie odbywania zabiegów limfodrenażu. Polecam.

29

Odp: Modelowanie ciała

Ja obecnie również jestem w trakcie zabiegów. Polecam ten produkt"


Jest to mezokoktajl stosowany do rewitalizacji. Sprawia,że nasze ciało traci zbędny tłuszcz oraz prezentuje się o wiele lepiej. Sama jestem na przykład bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam

Takie zabiegi na ciało obecnie przeprowadzane są w tych lepszych gabinetach kosmetycznych. Musicie zorientowac się czy można zapisać się na nie w Waszej okolicy.

30

Odp: Modelowanie ciała

najlepszym sposobem na modelowanie ciała są ćwiczenia, a nie jakieś wykrajanki u chirurga... to sport dla leniwych i bogatych, a w dodatku efekty mizerne i krótkotrwałe są... nie polecam, nie ma to jak ciężka praca nad sobą, satysfakcja murowana.

31

Odp: Modelowanie ciała

To również

32

Odp: Modelowanie ciała

Ja bym chyba doradzała zapisać się na taki zabieg jak tutaj . To pozwoli wymodelować kontur twarzy i na pewno poczujemy się młodziej...

33

Odp: Modelowanie ciała

Ja modelowałam sobie twarz i biust korzystając z zabiegu transdermalporacji Dermation. Zabieg jest bezbolesny i najmniej inwazyjny ze wszystkich dostępnych współczesnej kosmetologii. Moja twarz po cyklu kilku zabiegów nabrała elastyczności i zdrowego wyglądu, a biust nabrał jędrności i sprężystości.

34

Odp: Modelowanie ciała

ja czekam na wiosnę ,będę chodzić u nas na siłownię na dworze w parku i jazdę na rowerze .Po śniegu trochę się bałam ,żeby się nie połamać .

35

Odp: Modelowanie ciała

Próbowaliście  Podobno naprawdę działa. Tłuszcz jest zamrażany po czym eliminowany z organizmu. Zabieg jest prosty i bezinwazyjny. Od razu można wrócić do normalnego życia. Poza tym niewiele kosztuje, a to też jest duży plus.

36

Odp: Modelowanie ciała

Kilkaset zł to nie jest mało.. przynajmniej dla mnie....

37

Odp: Modelowanie ciała

Ja jeśli miałabym się zdecydować na zabieg modelowania ciała to tylko taki o jakim słyszałam czyli lipoliza iniekcyjna. Te mniej inwazyjne zabiegi wcale nie są mniej skuteczne.

38

Odp: Modelowanie ciała

Na ciało również słyszałam, że joga i taniec jest dobry. Mnie bardziej interesuje kwestia wymodelowania twarzy. Od zawsze miałam pełniejsze policzki. Jestem szczupła a znajomi śmieją się ze mnie, że mam pucołowatą twarz. Słyszałam, że prawidłowymi ćwiczeniami i masażem twarzy możemy ją wymodelować. Uwielbiam wyraziste kości policzkowe i zawsze o takich marzyłam dlatego postawiłam sobie za cel schudnąć trochę z twarzy.  Póki co efekty są skromne ale są! Co prawda niektórym się to podoba bo czasem dostaje pytania czy coś wstrzykuje sobie w policzki bo są takie ładne. Mój chłopak też opłakuje to, że "niknę w oczach", ale mam spory uraz i dla mnie najważniejsze jest moje zdanie.

Ostatnio edytowany przez jenniferPL (2018-01-30 11:01:18)

39

Odp: Modelowanie ciała

Ja słyszałam ze fajnym sposobem jest kriolipoliza. Moja koleżanka z pracy chodzi na taki zabieg. To takie traktowanie zimnem cellulitu.Efekty u mojej znajomej bardzo pozytywne,cellulit na brzuchu częściowo zniknął a skóra zrobiła się jędrniejsza,a dodam że brzuch był kilka miesięcy po ciąży,więc było co ujędrniać.

40

Odp: Modelowanie ciała

Moja koleżanka chodzi na takie zabiegi i wygląda genialnie

41

Odp: Modelowanie ciała

> martynecka napisał/a:

> Moja koleżanka chodzi na takie zabiegi i wygląda genialnie
Ja wlasnie skonczylam serie takich zabiegow modelowania sylwetki  i przyznaje - efekty sa widoczne na pierwszy rzut oka. Bardzo fajnie, ze teraz lekarze indywidualnie dopasowuja takie zabiegi pod dana osobe i jej potrzeby

42

Odp: Modelowanie ciała

Generalnie jest taka możliwość, aczkolwiek ja wybieram siłownie i dietę smile

43

Odp: Modelowanie ciała

Każda lepsza klinika powinna mieć takie podejście:) przynajmniej ja  robiłam zabieg  ponieważ chciałam wymodelować swoją sylwetkę. Oczywiście za nim umówiłam się na zabieg to zaczęłam ćwiczyć i przeszłam na dietę, bo zabieg miał być takim uzupełnieniem całości. Z efektów byłam bardzo zadowolona już po pierwszej sesji widziałam poprawę, ale po 4 sesjach to już był taki efekt wow.

44

Odp: Modelowanie ciała

ja chodzilam na modelowanie ciala ultraformer. wiadomo, ze trzeba wlozyc nieco wiecej wysilku w diete i cwiczenia, nie polegac na samych zabiegach, bo nie tędy droga smile ale ogolnie efekty po zabiegach oceniam pozytywnie. skora jest jedrniejsza, gladsza w dotyku, taka bardziej zbita. mam wrazenie, ze dzieki temu rowniez moje starania na silowni sa bardziej widoczne i szybciej smile

45

Odp: Modelowanie ciała

dobre ćwiczenia na ciało i wszystko można wymodelować. poza tym są fajne bańki chińskie na cellulit, wiec to też dobre rzeczy

46

Odp: Modelowanie ciała

ja ćwiczę na siłowni + chodzę na endermlogię smile

47

Odp: Modelowanie ciała

Chętnie bym skorzystała, tylko nie wiem na jaki zabieg się zdecydować, bo trochę tłuszczyku musiałby mi zlikwidować

48

Odp: Modelowanie ciała

Bardzo fajnie sylwetkę modeluje zabieg endermologii, ujędrnia, przywraca napiętość, usuwa nadmiar płynów. Ubywa też w obwodach trochę cm smile  Tak że warto .

49

Odp: Modelowanie ciała

Ja bym chętnie poszła żeby poprawic figurę na sylwestra...